X-Site Programovatelný interaktivní šnek pro děti 4-8 let
2 314 Kč

První inteligentní šnek pro děti mezi 4–8 lety. Lze jej snadno programovat pomocí karet Robobloq s různými znaky a významy. Šnek Qobo pak plní Interaktivní funkce dotykem na obličej nebo třepáním. Programování je snadné a důležité pro hru a zároveň vzdělávání dětí.

X-Site C-FLY dron SMART GPS
4 049 Kč

dron pro náročné uživatele, dálkové ovládání, napájení dronu: dobíjecí baterie 2600mAh (součást balení), doba letu: 23min, snadné ovládání , programování trasy letu, zabudovaný GPS přijímač, kamera 1080p Full HD, dosah až 500m gimbal kamery pro stabilizaci záznamu, širokoúhlý objektiv,  režimy/fun…

X-Site Posilovač břišních svalů EMS LD-1502B6U
299 Kč

Elektrický posilovač břišních svalu EMS pro snadné, rychlé a bezbolestné formování břišních svalů. Díky tomuto oblíbenému fitness opasku, můžete mít vypracované, svalnaté tělo a přitom nemusíte nic měnit na svém způsobu života! Namáhavá břišní cvičení provede Power Muscle Trainer za Vás!

X-Site Posilovač svalů EMS LD-1502B2U
199 Kč

Elektrický posilovač svalů EMS na paži nebo nohy pro snadné, rychlé a bezbolestné formování svalů. Díky tomuto oblíbenému fitness opasku, můžete mít vypracované, svalnaté tělo a přitom nemusíte nic měnit na svém způsobu života! Namáhavá cvičení provede Power Muscle Trainer za Vás!

X-Site Cyklo computer Dream Sport sada senzoru
499 Kč

Kompletní sada senzorů a držáků na 2. jízdní kolo pro Cyklocomputer DreamSport DCY-438

Balení obsahuje:

• držák na řidítka nebo představec s podložkou • magnety pro měření rychlosti a kadence • senzory měření rychlosti a kadence s podložkami • hrudní pás pro měření tepové frekvence • 4× baterie …

X-Site přenosná lampa s BT repro iLuna
679 Kč

LED Bluetooth reproduktor s powerbankou a nočním světlem Reproduktor výkon: 5Wx1, audio vstup přes Bluetooth V2.1+EDR nebo audio vstup. Výkon nočního LED osvětlení: 1W. 8ks LED, Lumeny: 40LM. Voděodolný s certifikací: IPX4. Noční osvěltení -on/off se stmívací funkcí.

X-Site stolní lampa MARMOT
449 Kč

Výkonná stolní LED lampa s ohebným krkem a dotykovým ovládáním a s možností úpravy jasu a barvy osvětlení. 40LED s max příkonem 5W, Barva světla 2700–6500K, možnost nastavení 3 druhů světel: bílá, žlutá a přírodní. Max. světelný tok:250lm, intenzita osvětlení 800 LUX, časovač

X-Site stolní lampa SWAN
199 Kč

Elegantní stolní LED lampa s ohebným krkem a dotykovým ovládáním a s možností úpravy jasu 14LED s max příkonem 1,5W, Barva světla 5500–6500K, Max. světelný tok:80lm, intenzita osvětlení 220 LUX, dotykové ovládání vč. Funkce stmívání.

černé elektro, příslušenství

černé elektro, příslušenství