Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Yedoo Mezeq RunRun 20/16" Yedoo Koloběžka Yedoo Around The World 2620
Yedoo Mezeq RunRun 20/16"

Velká kola (20 / 16 ") spolu se širokými pneumatikami a dvoustěnnými ráfky jsou zárukou komfortní jízdy po asfaltu i polní cestě. Bezpečnost při jízdě v terénu a za nepříznivých podmínek garantují kotoučové brzdy na obou kolech. Koloběžka Yedoo Mezeq RunRun je k dostání v několika barevných variantách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka Yedoo Around The World 2620 Yedoo Koloběžka Yedoo Around The World 2620
Yedoo Koloběžka Yedoo Around The World 2620

Koloběžka Yedoo Around The World 2620 je ideální pro každého, kdo potřebuje svištět jako na závodním oválu i se svižně vyhnout teriérovi poskakujícímu mezi koly. Protiskluzové, nízko položené stupátko navíc uleví nohám, takže dvacet kilometrů zvládnete rozhodně pod dvacet – čeho, to už je v tomhle případě na vás. Zaručeně vás potěší i nosnost a to až 130 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka Yedoo Dragstr Yedoo Koloběžka Yedoo Around The World 2620
Yedoo Koloběžka Yedoo Dragstr

Svižná sportovní koloběžka s lehkým hliníkovým rámem, nafukovacími koly 20"/20", výškově nastavitelnými řídítky a dvěma polohami výšky stupátka.

můžete mít 29.4. - 30.4.

Yedoo S2016 Yedoo Too Too I Happy Monster
Yedoo S2016

S2016 od značky Yedoo je městský sportovec, ale i ostřílený outdoorový typ koloběžky. Nesmíří se s žádnou překážkou a vytáhne vás z každé louže, od horských serpentýn po výmoly polních cest. Vždy najde cestu i do zavazadlového prostoru. Zaručeně vás potěší i nosnost a to až 150 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Odrážedlo YooToo Yedoo Too Too I Happy Monster
Yedoo Odrážedlo YooToo

V momentě, kdy je svět lákavější než maminčina náruč, je čas na odrážedlo. YooToo bude miláčkem dětí i rodičů. Má velmi lehký hliníkový rám, spoustu bezpečnostních prvků a komponenty, které předčí lecjaké dospělácké kolo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Yedoo Too Too I Happy Monster Yedoo Too Too I Happy Monster
Yedoo Too Too I Happy Monster

Odrážedlo Yedoo Too Too I Happy Monster je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při všech výletech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka Tidit Yedoo Koloběžka DRAGSTR černá
Yedoo Koloběžka Tidit

Vylepšená Yedoo koloběžka Tidit ** je jako dělaná pro ty, co už v šatně plánují, kam pojedou po cestě ze školy. Tidit má brzdy na obou kolech, **odlehčený dvoutrubkový rám, který je lehký a pevný zároveň. koloběžka bezpečně zvládne ostřejší styl jízdy, ztížené jízdní podmínky i drsnější zacházení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka DRAGSTR černá Yedoo Koloběžka DRAGSTR černá
Yedoo Koloběžka DRAGSTR černá

Koloběžka Yedoo DRAGSTR černá

můžete mít 26.4.

Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji Yedoo Koloběžka DRAGSTR černá
Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji

Už staří Řekové věděli, že rovnováha je základ! Zvládnout ji s naším nejoblíbenějším odrážedlem není těžké, zvlášť proto, že neváží ani čtyři kila. Takže snadno poberete i mičudu. Jakmile se ke dvěma nožičkám přidají dvě kola, naberete rychlost, dosah, budete všude včas a do budoucna se přidá plynulý přechod na koloběžku nebo dětské kolo. Pro začátek pomůže doraz proti přetočení řídítek, anatomické sedlo, madla s ochrannými konci, pneumatiky Kenda a brzda s frajerskou juniorskou páčkou. Ale pozor, výprava nebude bez nástrah, cestou je třeba vyhnout se překážkám.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka YEDOO Friday Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Koloběžka YEDOO Friday

Dneska potřebujete objet trh, tři kavárny, dvě vernisáže, kino a všechny kluby. Je pátek večer a město svítí jenom pro vás.

můžete mít 30.4. - 3.5.

Yedoo Zvonek Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Zvonek

„Pozor předjíždím! Zleva! Ustupte z cesty! Chvátám! Ať vás nepřejedu…“ Nechte zvonek, ať to řekne za vás.

můžete mít DNES

Od MALL
Yedoo Too Too I Little Sailor Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Too Too I Little Sailor

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při Vašich výletech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka Five řada Numbers Yedoo Koloběžka Five řada Numbers
Yedoo Koloběžka Five řada Numbers

Koloběžka disponuje hliníkovými náboji, které zajišťují hladký chod kol a bezpečnou jízdu. Součástí je stupátko, které je možné nastavit do 2 výšek dle terénu. Yedoo Koloběžka Five řada Numbers je opatřena ocelovým rámem pro účinné pohlcení vibrací.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka Two řada Numbers Yedoo Koloběžka Five řada Numbers
Yedoo Koloběžka Two řada Numbers

Koloběžka pro začínající rošťáky. Lehká a snadno ovladatelná na ulici, při lovu Pokémonů i na celodenním výletě, přitom téměř nerozbitná. Když se dobře nafouknou pneumatiky letí po dlažbě hladce jako vznášedlo a díky velkému přednímu kolu na asfaltu dvakrát tak. Místo do garáže láká ven, přitahuje dobrodružství a podobně naladěné kluky a holky. Bezpečně uveze i sto kilo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Odrážedla kolo YEDOO TooToo Yedoo Koloběžka Five řada Numbers
Yedoo Odrážedla kolo YEDOO TooToo

Tůtů, uhni, jedů! Jsem nejpopulárnější odrážedlo! Hvězda své třídy! Lehké, rychlé a jednoduše ovladatelné. Přitom maximálně bezpečné. Odchovalo jsem tisíce dětí, i když vážím pouhých 3,7 kg!

můžete mít 30.4. - 3.5.

Yedoo Koloběžka Wzoom Yedoo Koloběžka YEDOO Two
Yedoo Koloběžka Wzoom

dětskou koloběžkou Wzoom značky Yedoo se budou vaše děti cíti jako malí dospělí. Koloběžka je vhodná pro děti od 6 let, ale díky její nosnosti unese i dospělého člověka. Lehká, snadno ovladatelná je vhodná do města i mimo něj. Wzoom se stane skvělým parťákem vašeho dítěte na dovádění venku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka YEDOO Two Yedoo Koloběžka YEDOO Two
Yedoo Koloběžka YEDOO Two

Lehká a snadno ovladatelná na ulici, při lovu Pokémonů i na celodenním výletě, přitom téměř nerozbitná. Nafukovací pneumatiky po dlažbě doslova letí a díky velkému přednímu kolu na asfaltu dvakrát tak. Říkejte jí „stroj na zážitky“.

můžete mít 30.4. - 3.5.

Yedoo Koloběžka Mau Yedoo Koloběžka YEDOO Two
Yedoo Koloběžka Mau

První samostatná jízda. Teď už je nikdo nezastaví. Vylepšená koloběžka Yedoo Mau je nejlehčí a nejmenší model pro předškoláky a školáky. Je ideální pro vstup do světa koloběžek. Nejdůležitějším parametrem je nízká hmotnost, správná výška stupátka a samozřejmě prvky pro větší bezpečnost.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka YEDOO One Yedoo Koloběžka YEDOO Londýn
Yedoo Koloběžka YEDOO One

Začátek krásného přátelství s pohybem, rychlostí, přírodou, nebo i chytrými způsoby, jak vyzrát na cestu do školy. Nejlehčí a nejdostupnější model, kterému nechybí množina bezpečnostních prvků, ani kola, co suverénně zvládnou i cesty, které se v zimě neudržují.

můžete mít 30.4. - 3.5.

Yedoo Numbers Three Yedoo Koloběžka YEDOO Londýn
Yedoo Numbers Three

Koloběžka, která je ideální pro jízdu po městě, na nákupy, na výlet. Pevný ocelový rám, protiskluzové stupátko, dvoupolohová zadní vidlice, integrovaný stojánek, kvalitní pneumatiky, ergonomická madla a nadstandardně kompaktní rozměry. Takže hurá na vyjížďku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Koloběžka YEDOO Londýn Yedoo Koloběžka YEDOO Londýn
Yedoo Koloběžka YEDOO Londýn

Lyže pro větší děti (nad 140 cm), rekreační nadšence i aktivní seniory, která vás bude doprovázet na cestě do cukrárny nebo do bazénu.

můžete mít 30.4. - 3.5.

Yedoo Mushing set YEDOO (pro průměr 25,4 mm) Yedoo Mushing set YEDOO (pro průměr 25,4 mm)
Yedoo Mushing set YEDOO (pro průměr 25,4 mm)

Čtyři nohy, ladné pohyby a svěšený jazyk. Kde to běží? Jen pro zábavu, jen pro život, řekl by pes. Popadněte tedy svůj skútr a vydejte se společně na cestu. Nezáleží na tom, jestli je to jen kolem domu, venčení, závodění. Udělejte z venčení se psem radost pro vás oba.

můžete mít 30.4. - 3.5.

Yedoo Koloběžka Tokyo Yedoo Mushing set YEDOO (pro průměr 25,4 mm)
Yedoo Koloběžka Tokyo

Minimalistický styl a čisté linie bez příkras. Tahle koloběžka vás zaveze na místa ve vašem nitru, kde vládne klid a harmonie, přestože okolní svět šílí. Všestranná koloběžka kombinující rychlost a obratné manévrování ve městě i mimo něj.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Stojánek Alloy II. Yedoo Mushing set YEDOO (pro průměr 25,4 mm)
Yedoo Stojánek Alloy II.

Pauza? Se stojánkem kdekoli! Nebojte, na váze moc nepřidá a eleganci koloběžkám neubere. Parkování i montáž zvládnete levou zadní a jeho stabilita a praktičnost vás přinejmenším potěší.

můžete mít DNES

Od MALL

Za českou značkou koloběžek a odrážedel Yedoo stojí parta lidí, kteří podlehli kouzlu jízdy na dvou kolech bez pedálů. A protože se nespokojili s běžně dostupnými koloběžkami, začali je sami navrhovat a vyrábět. Dnes v jejím sortimentu najdete vymazlené koloběžky pro sport i zábavu, do města i přírody nebo třeba pro venčení psa. Yedoo nezapomíná ani na děti, pro které vyvinula neobyčejně lehká odrážedla a hravé koloběžky, s nimiž to děti venku baví.