FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-11
430 Kč 286 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úchvatná čepice s bambulí. Čepice je ozdobená brokátovou přízí a lesklými zirkony. Model je vyrobený z teplé vlněné příze. Uvnitř modelu je polarová podšívka. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepici oceníte zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-31
480 Kč 320 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze a zdobí ji kontrastní vzor. Ve přední části modelu je ozdobná aplikace ze zirkonů. Uvnitř modelu je polarová podšívka. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepici oceníte zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-175
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice v krásném barevném provedení, která je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s módním způsobem spletení. Čepici zdobí bambule z umělého kožíšku. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech.Slož

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-025
358 Kč 238 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní čepice. Dvouvrstvá čepice, která je ideálně vypasovaná a která má mírně přepadávající zadní díl. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s originálním vzorem spletení. Čepici oceníte v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-05
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze a zdobí ji originální způsob upletení. Tento model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-12
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze a zdobí ji jemný způsob upletení. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-01
430 Kč 286 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze a je ozdobená malými perličkami. Bambule je vyrobená z měkké umělé kožešiny. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-03
430 Kč 286 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze a je ozdobená jemným pleteným vzorem. Bambule je vyrobená z měkké umělé kožešiny. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-07
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice typu „beanie“. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí perličky. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Zadní část čepice zdobí záložka. Čepice se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-12
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice typu „beanie“. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí zirkony a perličky. Model je dvouvrstvý. Zadní část čepice zdobí záložka. Čepice se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-16
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí malý znak. Spodní okraj modelu je možné vyhrnout. Model je podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-42
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí tři zirkony. Celý model je ozdobený jemným pleteným vzorem. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-17-14
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický dámský komplet, který se skládá z čepice a komínové šály. Čepice je ozdobená brokátovou přízí a lesklými zirkony. Vzadu jsou dvě záložky. Šála je pouzdrová – úzká, komínová. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený jemným způsobem upletení. Komplet se dokonale osvědčí v chladn

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-18-05
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejný a stylový dámský komplet. Komínová šála a čepice vytváří neobyčejně efektní komplet, který je vyrobený z teplé příze propletené metalickou přízí. Model je ozdobený módním vzorem. Vnitřní část čepice je podšitá měkkým polarem. Zadní část čepice je typu „beanie“. Komínová šála se obléká nar

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-19-51
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový dámský komplet. Komplet je vyrobený z teplé příze a je ozdobený módním vzorem. Čepice je dvouvrstvá a je olemovaná stahovacím lemem. Klasická komínová šála se obléká naráz. Model zdobí ozdobné lemovky. Komplet se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-19-53
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový dámský komplet. Komplet je vyrobený z teplé příze a je ozdobený módním pleteným vzorem a jemně lesklou přízí. Čepice je dvouvrstvá a je olemovaná stahovacím lemem. Klasická komínová šála se obléká naráz. Komplet se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo CD-055
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický dámský komplet, který se skládá z čepice a komínové šály. Dvouvrstvá čepice je ideálně vypasovaná a její zadní část mírně přepadává. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze s jemným spleteným vzorem. Komplet se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo CD-069
906 Kč 604 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický dámský zimní komplet. Komplet se skládá z čepice a komínové šály. Dvouvrstvá čepice se ideálně přizpůsobuje tvaru hlavy. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený jemným způsobem spletení. Komplet se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo CD-116
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejný a stylový dámský zimní komplet. Komínová šála spolu s čepicí vytváří neobyčejně efektní spojení. Dvouvrstvá čepice je ozdobená volným způsobem spletení. Komínovou šálu je možné dvakrát ovinout kolem krku. Model je vyrobený z hrubší příze a je ozdobený metalickou přízí. Komplet ocenní všec

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo KPL-17-10
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejný a stylový dámský zimní komplet. Komínová šála spolu s čepicí vytváří neobyčejně efektní spojení. Teplou čepici zdobí módní vzor. Na zadím dílu čepice je záložka. Čepice je uvnitř podšitá měkkým polarem. Komínová šála je jednoduchá a je vyrobená z tenké příze. Komplet ocení všechny ženy, k

FIL'LOO Elegantní dámská čepice Fil'loo CD-115
358 Kč 238 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní teplá dámská čepice. Čepice je ozdobená lesklou metalickou přízí a je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s módní vzorem spletení. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 30% vlna, 70% akryl.

FIL'LOO Elegantní dámská čepice Fil'loo CD-16-32A
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní čepice, která je vyrobená z teplé příze s originálním vzorem spletení. Přední díl modelu zdobí á la květinka s velkou bižuterní ozdobou. Model má uvnitř polarovou podšívku. Čepici oceníte a využijete zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Módní dámská čepice Fil'loo CD-16-55A
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice, která je vyrobená z lehké příze. V zadním dílu modelu je záložka. Čepice má uvnitř polarovou podšívku. Model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Čepice v černé barvě je proplétaná brokátovou přízi, model v pudrově růžové barvě je hladký. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

Gemini Dámská čepice CD-16-55 - Filloo
583 Kč 405 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice se střapcem.- čepice ve skvělé kombinaci barev, ideální na hlavu,– vyrobené z teplých tkanin napojených na brokát, lesklé nitě- dokončena pompou z umělé kožešiny,– vnitřek lemovaný jemným fleecem,– ideální pro chladné zimní dny. Složení: 30% vlna, 70% akryl.

Gemini Dámská čepice Pamami 19568
614 Kč 373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teplá dámská čepice. Přední díl čepice je ozdobený kovovým logem. Složení: 90 % akryl, 10 % vlna.

Gemini Dámská čepice Willi Fuzi
1 206 Kč 804 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámská čepice FUZI v klasickém stylu. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze. Přední část modelu zdobí úchvatná květina. Model má jemné záložky a je lehce nařasený. Čepice se ideálně přizpůsobuje hlavě. Model je skvělou volbou pro zimní dny. Složení: 100 % vlna.

Gemini Dámská čepice Willi Onidana
1 879 Kč 1 252 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámská čepice ONIDANA v klasickém stylu. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze. Přední část modelu je ozdobená lesklou aplikací a zirkony. Zadní část modelu je typu „beanie“. Čepice se ideálně přizpůsobuje hlavě. Model je uvnitř podšitý polarem a je skvělou volbou pro zimní dny. Složení:

Gemini Dámská čepice Willi Siljetta
2 215 Kč 1 477 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámská čepice SILJETTA v klasickém stylu. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze. Přední část modelu je ozdobená mašlí a jemnými zirkony. Neobyčejně měkká bambule je vyrobená z přírodní kožešiny. Čepice se ideálně přizpůsobuje hlavě. Model je uvnitř podšitý polarem a je skvělou volbou pro

Gemini Dámská teplá čepice EU POL CE20
300 Kč 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský háčkovaný kulich s bambulí a kapsičkou. Čepice nemá podšívku Dámský háčkovaný kulich s bambulí a kapsičkou. Čepice nemá podšívku. Barva: černo šedé pruhy, bambule modré barvy, kapsička v růžové barvě Materiál: 100% akryl – příjemný materiál Rozměr: vhodné pro obvod hlavy 52–60 cm, výška be

Gemini Dámský baret Willi Bajla
1 598 Kč 1 066 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámský baret BAJLA v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený barevnou aplikací. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě. Baret je ideální volbou pro chladné zimní dny. Složení: 100 % vlna.

Gemini Dámský baret Willi Barita
1 150 Kč 767 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámský baret BARITA v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený mašlí. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě. Baret je ideální volbou pro chladné dny. Složení: 100 % vlna.

Gemini Dámský baret Willi Niv
1 626 Kč 1 084 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámský baret NIV v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený lemovkou a barevnou aplikací. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě díky možnosti nastavení obvodu. Baret je uvnitř podšitý polarem a je ideální volbou pro chladn

Gemini Dámský baret Willi Ona
1 514 Kč 1 010 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámský baret ONA v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený lesklou aplikací a zirkony. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě. Baret je uvnitř podšitý polarem a je ideální volbou pro chladné zimní dny. Složení: 100 % vlna.

Gemini Dámský baret Willi Zemia
1 374 Kč 916 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámský baret ZEMIA v klasickém stylu. Baret se ideálně přizpůsobuje hlavě díky možnosti nastavení obvodu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený lemovkou a zirkony. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Baret je ideální volbou pro chladné dny. Složení: 100 % vlna.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pánské čepice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pánské čepice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pánské čepice akce.