FIL'LOO Módní dámská čepice Fil'loo CD-16-55A
382 Kč 254 Kč

Módní čepice, která je vyrobená z lehké příze. V zadním dílu modelu je záložka. Čepice má uvnitř polarovou podšívku. Model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Čepice v černé barvě je proplétaná brokátovou přízi, model v pudrově růžové barvě je hladký. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-17-14
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický dámský komplet, který se skládá z čepice a komínové šály. Čepice je ozdobená brokátovou přízí a lesklými zirkony. Vzadu jsou dvě záložky. Šála je pouzdrová – úzká, komínová. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený jemným způsobem upletení. Komplet se dokonale osvědčí v chladn

Kamea Dámský baret Kamea Barcelona
1 159 Kč 773 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámský baret BARCELONA je nabídkou pro ženy, které dokáží ocenit styl a eleganci. Baret je ideálně vypasovaný a je vyrobený z teplé vlněné příze. Ve přední části modelu je ozdobná květinová aplikace s korálky. Baret je skvělou volbou pro zimní dny. Složení: 80 % vlna, 20 % polyamid.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-16
406 Kč 270 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí malý znak. Spodní okraj modelu je možné vyhrnout. Model je podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

Kamea Dámský baret Kamea Alaska
967 Kč 645 Kč

Dámský baret ALASKA je nabídkou pro ženy, které dokáží ocenit styl a eleganci. Baret je ideálně vypasovaný a je vyrobený z teplé příze s přídavkem vlny. Ve přední části je model ozdobený bambulkami a zirkony. Baret je skvělou volbou pro zimní dny. Složení: 40 % akryl, 25 % viskóza, 20 % vlna, 15 % e

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-19-53
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový dámský komplet. Komplet je vyrobený z teplé příze a je ozdobený módním pleteným vzorem a jemně lesklou přízí. Čepice je dvouvrstvá a je olemovaná stahovacím lemem. Klasická komínová šála se obléká naráz. Komplet se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

Gemini Dámský baret Willi Bajla
1 879 Kč 1 252 Kč

Elegantní dámský baret BAJLA v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený barevnou aplikací. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě. Baret je ideální volbou pro chladné zimní dny. Složení: 100 % vlna.

Kamea Dámský baret Kamea Vitoria
976 Kč 651 Kč

Dámský baret VITORIA je nabídkou pro ženy, které dokáží ocenit styl a eleganci. Baret je ideálně vypasovaný a je vyrobený z teplé příze s přídavkem vlny. Ve přední části je model ozdobený perličkami a zirkony. Baret je skvělou volbou pro zimní dny. Složení: 40 % akryl, 25 % viskóza, 20 % vlna, 15 %

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo CD-055
858 Kč 572 Kč

Klasický dámský komplet, který se skládá z čepice a komínové šály. Dvouvrstvá čepice je ideálně vypasovaná a její zadní část mírně přepadává. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze s jemným spleteným vzorem. Komplet se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-11
430 Kč 286 Kč

Úchvatná čepice s bambulí. Čepice je ozdobená brokátovou přízí a lesklými zirkony. Model je vyrobený z teplé vlněné příze. Uvnitř modelu je polarová podšívka. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepici oceníte zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-31
432 Kč 288 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze a zdobí ji kontrastní vzor. Ve přední části modelu je ozdobná aplikace ze zirkonů. Uvnitř modelu je polarová podšívka. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepici oceníte zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-175
406 Kč 270 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice v krásném barevném provedení, která je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s módním způsobem spletení. Čepici zdobí bambule z umělého kožíšku. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech.Slož

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-05
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze a zdobí ji originální způsob upletení. Tento model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-12
406 Kč 270 Kč

Módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze a zdobí ji jemný způsob upletení. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-03
430 Kč 286 Kč

Módní dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze a je ozdobená jemným pleteným vzorem. Bambule je vyrobená z měkké umělé kožešiny. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-42
406 Kč 270 Kč

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí tři zirkony. Celý model je ozdobený jemným pleteným vzorem. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-19-51
858 Kč 572 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový dámský komplet. Komplet je vyrobený z teplé příze a je ozdobený módním vzorem. Čepice je dvouvrstvá a je olemovaná stahovacím lemem. Klasická komínová šála se obléká naráz. Model zdobí ozdobné lemovky. Komplet se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Elegantní dámská čepice Fil'loo CD-16-32A
406 Kč 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní čepice, která je vyrobená z teplé příze s originálním vzorem spletení. Přední díl modelu zdobí á la květinka s velkou bižuterní ozdobou. Model má uvnitř polarovou podšívku. Čepici oceníte a využijete zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

Gemini Dámská čepice CD-16-55 - Filloo
583 Kč 405 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice se střapcem.- čepice ve skvělé kombinaci barev, ideální na hlavu,– vyrobené z teplých tkanin napojených na brokát, lesklé nitě- dokončena pompou z umělé kožešiny,– vnitřek lemovaný jemným fleecem,– ideální pro chladné zimní dny. Složení: 30% vlna, 70% akryl.

Gemini Dámská čepice Willi Fuzi
1 290 Kč 860 Kč

Elegantní dámská čepice FUZI v klasickém stylu. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze. Přední část modelu zdobí úchvatná květina. Model má jemné záložky a je lehce nařasený. Čepice se ideálně přizpůsobuje hlavě. Model je skvělou volbou pro zimní dny. Složení: 100 % vlna.

Gemini Dámská teplá čepice EU POL CE20
300 Kč 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský háčkovaný kulich s bambulí a kapsičkou. Čepice nemá podšívku Dámský háčkovaný kulich s bambulí a kapsičkou. Čepice nemá podšívku. Barva: černo šedé pruhy, bambule modré barvy, kapsička v růžové barvě Materiál: 100% akryl – příjemný materiál Rozměr: vhodné pro obvod hlavy 52–60 cm, výška be

Gemini Dámský baret Willi Barita
1 584 Kč 1 056 Kč

Elegantní dámský baret BARITA v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený mašlí. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě. Baret je ideální volbou pro chladné dny. Složení: 100 % vlna.

Gemini Dámský baret Willi Ona
1 514 Kč 1 010 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní dámský baret ONA v klasickém stylu. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený lesklou aplikací a zirkony. Vrchní část modelu zdobí malá „anténka“. Model se ideálně přizpůsobuje hlavě. Baret je uvnitř podšitý polarem a je ideální volbou pro chladné zimní dny. Složení: 100 % vlna.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské čepice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské čepice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské čepice akce.