Počet nalezených produktů: 40

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

KN Já, písnička - I. díl Zpěvník
109 Kč

Zpěvník. Klasika mezi českými zpěvníky – včetně akordových značek.

Zpěvník (učebnice) oblíbený nejen u učitelů a žáků základních a středních škol.

1. díl – zpěvník pro I. stupeň (1.–4. třída)


KN Já, písnička - V. díl Zpěvník
136 Kč

Zpěvník. Nový díl obsahuje opět velmi mnoho písní z oblastí:
České a moravské lidové p.
Lidové p. v angličtině
Na lidovou notu
Vánoční a koledy
Tramp-folk-country
Pop-rock
Klasika-opereta-muzikál-jazz


KN Já, písnička - IV. díl Zpěvník
130 Kč

Zpěvník. Klasika mezi českými zpěvníky – včetně akordových značek

Nový zpěvník pro střední školy oblíbené řady


KN Country zpěvník 1. díl Zpěvník
85 Kč

Zpěvník. 1. díl velmi oblíbených písní – klasiky české country. Stovka nejznámějších písní, které zlidověly nejen mezi trampy, vodáky a táborníky, ale i mezi všemi milovníky romantiky (Buráky, Tisíc mil, Červená řeka …). Texty s akordy, ilustrace Marko Čermáka.


KN Trampský zpěvník Zpěvník
79 Kč

Zpěvník. Téměř 200 nejznámějších písní z trampské pokladnice. Texty, akordy. Nové upravené vydání 2005, s kresbami Marko Čermáka.


KN Jarek Nohavica - komplet 1 Zpěvník
299 Kč

Zpěvník. Zpěvník písní populárního písničkáře Jarka nohavici obsahuje necelých 200 jeho nejznámějších skladeb.
U každé skladby je poznámka o LP, na kterém vyšla.
Dále zpěvník obsahuje noty jednotlivých písní, akordy, slova vč. slabik 1 sloky vepsaných pod notovou osnovou.


KN Country zpěvník 2. díl Zpěvník
85 Kč

Zpěvník. 2. díl klasiky české country. Další oblíbené písně, které se zpívaly a zpívají při všech příležitostech (Zuzana, Dům u vycházejícího slunce, Lásko, mně ubývá sil, Poslední kovboj, …). Texty s akordy, ve 2. vydání většina písní s notovým záznamem. Ilustrace Marko Čermáka.


KN Country zpěvník 3. díl Zpěvník
85 Kč

Zpěvník. 3. díl klasiky české country. Známé i méně známé americké lidovky, country a westernové písně, které zaujmou svojí melodií i textem (Drahý můj, Háj modřínů, Harley, Hop tam s jednou, Oh Ruby, …). Všechny písně s notami a akordy! Ilustrace Marko Čermáka, barevná obálka.


KN Písničky z pohádek - 1. díl Zpěvník
119 Kč

Zpěvník. Písničky z pohádek 1– písně z nejznám. poh. a děts.filmů (cca 50 písní). Slavné písně a melodie z dětských filmů 50. až 90. let, které si zpívají děti i dospělí. Známý herec, zpěvák a filmový historik Ondřej Suchý výběr sestavil a opatřil zajímavým povídáním.


KN Jarek Nohavica - komplet 2 Zpěvník
199 Kč

Zpěvník. Druhý díl kompletu plynule navazuje na první vydání a díky tomu obsahuje písně z alb Doma, Pražská pálená, Tak mě tu máš, Ikarus, Virtuálky 1, Virtuálky 2, Virtuálky 3


KN Písničky z pohádek - 4. díl Zpěvník
99 Kč

Zpěvník. Slavné písně a melodie z nejznámějších televizních filmů a večerníčků (Arabela, Míša Kulička, Popelka, Tom a Jerry, Žofka a další)

1. A pohádky je konec
2. Beznadějný blues
3. Byl jednou jeden vlk
4. Cesta
5. Den je slunečný 
6.


KN Karel Kryl komplet Zpěvník
249 Kč

Zpěvník. Kompletní zpěvník velké postavy českého folku a protestsongu – přes 150 písní od 60. do 90. let.


KN Spirituál kvintet 1. díl 1960 - 1991 Zpěvník
120 Kč

Zpěvník. Renesanční písně, irské a skotské balady, naše lidové a obrozenecké písně, spirituály a tradicionály v podání legendárního Spirituál Kvintetu (Až se k nám právo vrátí, Batalion, Dvě báby, Pískající cikán, Růžička, Válka růží, …).


KN České a slovenské hity 20. století - 2.díl Zpěvník
183 Kč

Zpěvník. Druhá stovka nejznámějších písní populární hudby od začátku století do současnosti (Život je jen náhoda, Cestář, Tam za vodou v rákosí, Jahody mražený, Elektrický valčík, Kristínka iba spí, Aranka umí „hula hop“ a další) s vloženým grafem „Rozdělení zvukového spektra“


KN Hity do 3. tisíciletí 1. díl Zpěvník
189 Kč

Zpěvník. První díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Anton špelec ostrostřelec, Babička Mary, Chytila jsem na pasece motýlka, Kde ty kytky jsou, Mackie Messer, Dynamit, Jarmila, Když mě brali za vojáka a další).


KN Hop Trop - Písničky trojhlasně Zpěvník
139 Kč

Zpěvník. Souhrnný zpěvník známé trampské skupiny s trojhlasně rozepsanými refrény (Amazonka, Dvě noty půlový, Jonatán, Tak už se škrábu, …). Doplněno povídáním a fotografiemi.
2. upravené vydání (2003)


KN Michal Tučný – Tak odjíždí poslední kovboj 1. díl Zpěvník
109 Kč

Zpěvník. Osm desítek známých i méně známých písní Michala Tučného s Greenhorny, Fešáky a Tučňáky. Noty, texty, akordy, hmaty. Velké množství fotografií. Vzpomínání J. Vyčítala, J. Zimy a P. Novotného. Obálka Karla Kopice.

1. Blízko Little Big Hornu
2.


KN Hity do 3. tisíciletí 2. díl Zpěvník
197 Kč

Zpěvník. Druhý díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Alenka v říši divů, Černý cikán, Dajána, Mademoiselle Giselle, Kde jsi, Motel Nonstop a další).


KN České a slovenské hity 20. století - 3.díl Zpěvník
183 Kč

Zpěvník. Třetí stovka nejznámějších písní populární hudby od začátku století do současnosti (Růžová krinolína, Hospůdka, Hodné štěně, Hříbě, Není všechno paráda, Sbohem galánečko, Jedem do Afriky a další) s vloženým grafem „Moderní populární hudba a jazz v českých zemích“


KN Hity do 3. tisíciletí 3. díl Zpěvník
197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěvník. Třetí díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Bratříčku zavírej vrátka, C’est la vie, Hádej Matyldo, Na týhle planetě už zůstanu, Nelly Gray a další).


KN Michal Tučný - Tak odjíždí poslední kovboj 2. díl Zpěvník
150 Kč

Zpěvník. Osm desítek známých i méně známých písní Michala Tučného s Tučňáky a přáteli (Já budu žít navěky, Jak chcete žít bez koní, Kosmickej vandr, Rád se brouzdám rosou, Všichni už jsou v Mexiku a další). Noty, texty, akordy, hmaty. Velké množství fotografií. Obálka Karla Kopice.


KN České a slovenské hity 20. století - 4.díl Zpěvník
230 Kč

Zpěvník. Čtvrtá stovka nejznámějších písní populární hudby od začátku století do současnosti (Dájo, nevolej, Skôr než odídeš, Lékořice, Ring-o-ding, Hastrmane, tatrmane, Jasná zpráva, Sliby se maj plnit o vánocích, Na ptáky jsme krátký a další) s vloženým grafem „Přehled tanečních rytmů“


KN Hity do 3. tisíciletí 4. díl Zpěvník
197 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Čtvrtý díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Docela obyčejná píseň, Hop a je tu lidoop, Chybí mi ta jistota, Jackova píseň, Od Tatier k Dunaju, Už bys měl spát a další).


KN Spirituál kvintet 2.díl 1991-1997 Zpěvník
140 Kč

Zpěvník. Novější písně Spirituál kvintetu z období 1991–1997, tentokrát rozepsané do partitur i pro vícehlasý zpěv (Až se v ráji sejdem, Dudy v Edinburku, široký, hluboký, Woke up, …). Opět hojnost povídání J. Tichoty a D. Vančury.


KN Spirituál kvintet 3. díl 1999–2009 Zpěvník
140 Kč

Zpěvník. Nejnovější písně Spirituál kvintetu z posledního desetiletí (i pár starších), rozepsané do partitur i pro vícehlasý zpěv (Babylonská věž, Krumpáč, Svět s náma houpá, Tak být jednou bouří, …). Opět povídání J. Tichoty a D. Vančury a barevné fotografie.


KN Diskohrátky Zpěvník-15%
210 Kč

178 Kč

Výprodej

Zpěvník. Nejnovější písně Spirituál kvintetu z posledního desetiletí (i pár starších), rozepsané do partitur i pro vícehlasý zpěv (Babylonská věž, Krumpáč, Svět s náma houpá, Tak být jednou bouří, …). Opět povídání J. Tichoty a D. Vančury a barevné fotografie.


KN Karel Gott 1.díl Zpěvník
163 Kč

Zpěvník. První díl z řady mapující repertoár našeho největšího zpěváka populární hudby – stovka písniček (Cest la vie, Hej páni konšelé, Je jaká je, Kávu si osladím, Oříšek pro Popelku, Včelka mája, Život je bílý dům a další). Doprovodný text Mirka Černého. Obálka Karla Kopice.


KN Karel Gott 2.díl Zpěvník-20%
209 Kč

167 Kč

Výprodej

Zpěvník. Druhý díl z řady mapující repertoár našeho největšího zpěváka populární hudby – stovka písniček (Čas růží, Den je krásný, Dívka toulavá, Isabella, Mám rozprávkový dom, Santa Lucia, Zdvořilý Woody a další). Doprovodný text Mirka Černého. Obálka Karla Kopice.


KN No Name - Spevník 1998–2008 Zpěvník
270 Kč

Zpěvník. Kompletní zpěvník populární slovenské rockové skupiny s písněmi ze všech CD (Čím to je, Keby, Kofeínový dážď, Lekná, Ponúkam ti seba, Žily a další). Barevné fotografie.


MS Amélie: A New Musical Noty pro zpěv
880 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Noty pro zpěv. Tato publikace obsahuje výběr dvanácti vokálních partů z muzikálu Amélie, který byl uveden na Broadwayi v roce 2017 a vychází ze slavného stejnojmenného filmu z roku 2001. Obsahuje noty pro klavírní doprovod.

Seznam skladeb: