KN Trampský zpěvník Zpěvník
110 Kč

Zpěvník. Téměř 200 nejznámějších písní z trampské pokladnice. Texty, akordy. Nové upravené vydání 2005, s kresbami Marko Čermáka.


KN Já, písnička - V. díl Zpěvník
136 Kč

Zpěvník. Nový díl obsahuje opět velmi mnoho písní z oblastí:
České a moravské lidové p.
Lidové p. v angličtině
Na lidovou notu
Vánoční a koledy
Tramp-folk-country
Pop-rock
Klasika-opereta-muzikál-jazz


KN Já, písnička - IV. díl Zpěvník
130 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Klasika mezi českými zpěvníky – včetně akordových značek

Nový zpěvník pro střední školy oblíbené řady


KN Country zpěvník 1. díl Zpěvník
115 Kč

Zpěvník. 1. díl velmi oblíbených písní – klasiky české country. Stovka nejznámějších písní, které zlidověly nejen mezi trampy, vodáky a táborníky, ale i mezi všemi milovníky romantiky (Buráky, Tisíc mil, Červená řeka …). Texty s akordy, ilustrace Marko Čermáka.


KN Písničky z pohádek - 1. díl Zpěvník
119 Kč

Zpěvník. Písničky z pohádek 1– písně z nejznám. poh. a děts.filmů (cca 50 písní). Slavné písně a melodie z dětských filmů 50. až 90. let, které si zpívají děti i dospělí. Známý herec, zpěvák a filmový historik Ondřej Suchý výběr sestavil a opatřil zajímavým povídáním.


KN Jarek Nohavica - komplet 1 Zpěvník
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Zpěvník písní populárního písničkáře Jarka nohavici obsahuje necelých 200 jeho nejznámějších skladeb.
U každé skladby je poznámka o LP, na kterém vyšla.
Dále zpěvník obsahuje noty jednotlivých písní, akordy, slova vč. slabik 1 sloky vepsaných pod notovou osnovou.


KN Zpěvník 2 Noty pro kytaru
299 Kč

Noty pro kytaru. Zpěvník formátu A4 obsahuje profesionální notový a akordový zápis, rozkreslené jednotlivé hmaty, informace a fotografie ke třetímu a čtvrtému dílů DVD Kytarové dílny Romana Horkého.


KN Písničky z pohádek - 4. díl Zpěvník
125 Kč

Zpěvník. Slavné písně a melodie z nejznámějších televizních filmů a večerníčků (Arabela, Míša Kulička, Popelka, Tom a Jerry, Žofka a další)

1. A pohádky je konec
2. Beznadějný blues
3. Byl jednou jeden vlk
4. Cesta
5. Den je slunečný 
6.


KN Jarek Nohavica - komplet 2 Zpěvník
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěvník. Druhý díl kompletu plynule navazuje na první vydání a díky tomu obsahuje písně z alb Doma, Pražská pálená, Tak mě tu máš, Ikarus, Virtuálky 1, Virtuálky 2, Virtuálky 3


KN Diskohrátky Zpěvník
210 Kč

Zpěvník. Celobarevný zpěvník se známými pop písničkami pro děti vzniklý ve spolupráci s Českým animačním týmem pod vedením Martina Hrdinky.


KN Karel Kryl komplet Zpěvník
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Kompletní zpěvník velké postavy českého folku a protestsongu – přes 150 písní od 60. do 90. let.


KN Michal Tučný – Tak odjíždí poslední kovboj 1. díl Zpěvník
109 Kč

Zpěvník. Osm desítek známých i méně známých písní Michala Tučného s Greenhorny, Fešáky a Tučňáky. Noty, texty, akordy, hmaty. Velké množství fotografií. Vzpomínání J. Vyčítala, J. Zimy a P. Novotného. Obálka Karla Kopice.

1. Blízko Little Big Hornu
2.


KN Hop Trop - Písničky trojhlasně Zpěvník
139 Kč

Zpěvník. Souhrnný zpěvník známé trampské skupiny s trojhlasně rozepsanými refrény (Amazonka, Dvě noty půlový, Jonatán, Tak už se škrábu, …). Doplněno povídáním a fotografiemi.
2. upravené vydání (2003)


KN No Name - Spevník 1998–2008 Zpěvník
270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěvník. Kompletní zpěvník populární slovenské rockové skupiny s písněmi ze všech CD (Čím to je, Keby, Kofeínový dážď, Lekná, Ponúkam ti seba, Žily a další). Barevné fotografie.


KN Spirituál kvintet 2.díl 1991-1997 Zpěvník
140 Kč

Výprodej

Zpěvník. Novější písně Spirituál kvintetu z období 1991–1997, tentokrát rozepsané do partitur i pro vícehlasý zpěv (Až se v ráji sejdem, Dudy v Edinburku, široký, hluboký, Woke up, …). Opět hojnost povídání J. Tichoty a D. Vančury.


KN Spirituál kvintet 3. díl 1999–2009 Zpěvník
140 Kč

Výprodej

Zpěvník. Nejnovější písně Spirituál kvintetu z posledního desetiletí (i pár starších), rozepsané do partitur i pro vícehlasý zpěv (Babylonská věž, Krumpáč, Svět s náma houpá, Tak být jednou bouří, …). Opět povídání J. Tichoty a D. Vančury a barevné fotografie.


KN České a slovenské hity 20. století - 2.díl Zpěvník
183 Kč

Zpěvník. Druhá stovka nejznámějších písní populární hudby od začátku století do současnosti (Život je jen náhoda, Cestář, Tam za vodou v rákosí, Jahody mražený, Elektrický valčík, Kristínka iba spí, Aranka umí „hula hop“ a další) s vloženým grafem „Rozdělení zvukového spektra“


KN České a slovenské hity 20. století - 4.díl Zpěvník
230 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěvník. Čtvrtá stovka nejznámějších písní populární hudby od začátku století do současnosti (Dájo, nevolej, Skôr než odídeš, Lékořice, Ring-o-ding, Hastrmane, tatrmane, Jasná zpráva, Sliby se maj plnit o vánocích, Na ptáky jsme krátký a další) s vloženým grafem „Přehled tanečních rytmů“


KN Hity do 3. tisíciletí 1. díl Zpěvník
189 Kč

Zpěvník. První díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Anton špelec ostrostřelec, Babička Mary, Chytila jsem na pasece motýlka, Kde ty kytky jsou, Mackie Messer, Dynamit, Jarmila, Když mě brali za vojáka a další).


KN Hity do 3. tisíciletí 3. díl Zpěvník
197 Kč

Výprodej

Zpěvník. Třetí díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Bratříčku zavírej vrátka, C’est la vie, Hádej Matyldo, Na týhle planetě už zůstanu, Nelly Gray a další).


KN HRÁME NA HELIGÓNKE - Martin Čerňanský Noty na heligonku
230 Kč

Noty na heligonku. 26 populárních melodií rozepsaných pro dvouřadou heligonku – Holubí dům, Jožin z bažin, Deti z Pirea, Když mě brali za vojáka, Učitelka tanca, Titanic atd. Součástí publikace je CD se skladbami nahranými v ladění C–F.

1. Až to se mnu sekne
2.


KN Karel Gott 1.díl Zpěvník
163 Kč

Zpěvník. První díl z řady mapující repertoár našeho největšího zpěváka populární hudby – stovka písniček (Cest la vie, Hej páni konšelé, Je jaká je, Kávu si osladím, Oříšek pro Popelku, Včelka mája, Život je bílý dům a další). Doprovodný text Mirka Černého. Obálka Karla Kopice.


KN České a slovenské hity 20. století - 3.díl Zpěvník
183 Kč

Zpěvník. Třetí stovka nejznámějších písní populární hudby od začátku století do současnosti (Růžová krinolína, Hospůdka, Hodné štěně, Hříbě, Není všechno paráda, Sbohem galánečko, Jedem do Afriky a další) s vloženým grafem „Moderní populární hudba a jazz v českých zemích“


KN Greenhorns & Honza Vyčítal 1.díl Zpěvník
140 Kč

Výprodej

Zpěvník. Nejúplnější zpěvník celé tvorby naší nejznámější country kapely; 2. díl od r. 1975 do r. 2000 (Dívka s vlasem medovým, Řidič tvrdej chleba má, Dlouhý černý závoj, To tenkrát v čtyřicátom pátom, Vracecí kocour, Vazoun Bill a bicykl, Mašlička černá jak noc, Whisky plnej džbán a další).


KN Hity do 3. tisíciletí 2. díl Zpěvník
197 Kč

Zpěvník. Druhý díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Alenka v říši divů, Černý cikán, Dajána, Mademoiselle Giselle, Kde jsi, Motel Nonstop a další).


KN Hity do 3. tisíciletí 4. díl Zpěvník
197 Kč

Zpěvník. Čtvrtý díl zpěvníků nové série, která navazuje na oblíbené „Hity 20. století“ (Docela obyčejná píseň, Hop a je tu lidoop, Chybí mi ta jistota, Jackova píseň, Od Tatier k Dunaju, Už bys měl spát a další).


KN Karel Gott 2.díl Zpěvník
209 Kč

Výprodej

Zpěvník. Druhý díl z řady mapující repertoár našeho největšího zpěváka populární hudby – stovka písniček (Čas růží, Den je krásný, Dívka toulavá, Isabella, Mám rozprávkový dom, Santa Lucia, Zdvořilý Woody a další). Doprovodný text Mirka Černého. Obálka Karla Kopice.


KN Michal Tučný - Tak odjíždí poslední kovboj 2. díl Zpěvník
150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Osm desítek známých i méně známých písní Michala Tučného s Tučňáky a přáteli (Já budu žít navěky, Jak chcete žít bez koní, Kosmickej vandr, Rád se brouzdám rosou, Všichni už jsou v Mexiku a další). Noty, texty, akordy, hmaty. Velké množství fotografií. Obálka Karla Kopice.


MS Amélie: A New Musical Noty pro zpěv
880 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Noty pro zpěv. Tato publikace obsahuje výběr dvanácti vokálních partů z muzikálu Amélie, který byl uveden na Broadwayi v roce 2017 a vychází ze slavného stejnojmenného filmu z roku 2001. Obsahuje noty pro klavírní doprovod.

Seznam skladeb: