Balada Coffee Bolivia Organic Colonial Caranavi, 250 g, zrno

Balada Coffee Bolivia Organic Colonial Caranavi, 250 g, zrno

Tato čerstvě pražená 100% arabika se vyznačuje plným, ale jemným tělem s nádechy oříškové a lehce kořeněné chuti. Pochází z lesů na severu Bolívie, kde je pěstována bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Celý popis
234 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
0,94 Kč/g
Od prodejce MALL

Skladem 2 kusy

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 885522

Popis

Balada Coffee Bolivia Organic Colonial Caranavi, 250 g

Bolivia Organic Colonial Caranavi od české značky Balada Coffee je čerstvě pražená 100% arabika. Vyznačuje se plným a zároveň jemným tělem s nádechy oříšků a lehce kořeněné chuti. Pochází z mahagonových lesů malého farmářského kávového uskupení Colonial Caranavi, které leží na severu Bolívie a zahrnuje 41 drobných farmářů. Farmáři z uskupení Colonial Caranavi kladou důraz na zdokonalování ekologických procesů pěstování, které vylučuje používaní pesticidů a jiných chemických hnojiv. Jejich cílem je také zkvalitňování rázu tamní krajiny.

Bolívijská káva se pěstuje v nadmořských výškách od 1 280 do 1 820 metrů a vypěstovaná arabika se vyváží především do Evropy. Bolívie neprodukuje tak velké množství kávy jako její sousední země, ale o to zajímavější a chuťově neotřelejší kávy se zde dají objevit.

Většina výrobků značky Balada Coffee nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Vlastnosti

  • Zrnková káva s plnou chutí
  • 100% arabika z Bolívie
  • Oříšková a kořeněná chuť
  • Čerstvě pražená v České republice
  • Středně tmavé pražení (nejlepší poměr mezi ovocitou a aciditou)
  • Vyvážené aroma s lehce kořeněnými akcenty