Balada Coffee Panama SHB Boquete, 250 g, zrno

Balada Coffee Panama SHB Boquete, 250 g, zrno

Panama SHB Boqute je výběrová káva vysohorské 100% arabiky nabízející plné tělo s tóny oříšků a hořké čokolády. V Balada Coffee dbají na prémiovou kvalitu a z toho důvodu oslovují malá uskupení farmářů. Káve je typická svou příjemnou, vyváženou a plnou chutí. Celý popis
238 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
0,95 Kč/g
Od prodejce MALL

Skladem 5 kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
29.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 885520

Popis

Balada Coffee Panama SHB Boquete, 250 g

Káva Panama SHB Boquete od české značky Balada Coffee je výběrová káva vysokohorské 100% arabiky nabízející plné tělo s tóny oříšků a hořké čokolády. Tato káva je pěstována na horských plantážích na západě Panamy v oblasti Boquete.

Káva se pěstuje v nadmořských výškách od 1 400 do 1 800 metrů nad mořem a díky tomu může mít v názvu zkratku SHB (Strictly High Bean). Zrnka této kávy rostly, díky chladnějším vysokohorským podmínkám, pomaleji, což se pozitivně promítlo v její vysoké kvalitě. Zrnka jsou středně tmavě pražena a nabízí tak nejlepší poměr mezi ovocitou a aciditou. V Balada Coffee dbají na prémiovou kvalitu a z toho důvodu oslovují malá uskupení farmářů. Ty společně už po několik generací obdělávají své panamské plantáže.

Většina výrobků značky Balada Coffee nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Vlastnosti

  • 100% arabika
  • Zrnková, výběrová káva s plným tělem
  • Tóny oříšků a hořké čokolády
  • Káva pochází z Panamy z oblasti Boquete
  • Čerstvě pražená v České republice