Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 557094

Mokarico Mokarico 1kg

Mokarico Mokarico 1kg

Značková zrnková káva Mokarico je jedinečná směs s perfektní vyvážeností kyselosti, plnosti, vůně, chuti a sladkosti. Obsahuje 85% arabiky a 15% robusty. Směs kávy Mokarico je zaručeně kvalitní produkt s mnoha oceněními. Celý popis
719 Kč
640 Kč
0,64 Kč/g
Prodává MALL
719 Kč
640 Kč
0,64 Kč/g
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
3.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Mokarico je jedinečná směs, skvěle kombinuje oblíbenou brazilskou Santos, citrusovou arabiku z Kostariky, čokoládovou arabiku ze Santa Dominga, přirozeně sladkou etiopskou arabiku a nejlepší indickou robustu, která dává kávě kořeněnou a zaoblenou chuť. Výsledkem je vyvážené espresso plného těla, sladké zaoblené chuti s jemnou aciditou.

  • 85% Arabica + 15% Robusta
  • Robusta dodává kávě pikantnost.

Pravé italské expresso Mokarico vzniká při sofistikované kontrole pražení prostřednictvím elektronického sledovní teploty a chlazení vzduchem, zabezpečuje vysoce kvalitní výrobek, který se balí do speciálních obalů se zdokonalenými ventilmi na ochranu proti vnějším vlivům počasí. Vysoce kvalitní káva z Florencie oceněná v mezinárodních soutěžích. Získala certifikaci Espresso Italiano Certificato udělovanou institutem pro testování kvality INEI (Istituto Nazionale Espresso Italiano). V roce 2006 byla oceněna zlatou medailí v mezinárodní soutěži International Coffee Tasting (ICT) v kategorii Espresso.

Nechejte sa dále inšpirovať z našej ponuky: