Olpran Klakson Rovný Chrom
149 Kč

S tímto Rovným klaksonem od firmy Olpran se budete na cestách cítit bezpečně a výjimečně zároveň.


Olpran Klakson Spirálový Chrom-47%
189 Kč

99 Kč

Akce

S tímto Spirálovým klaksonem od firmy Olpran se budete na cestách cítit bezpečně a výjimečně zároveň.


Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem červená
499 Kč

Zábavná houkačka se světlem červená Mini Hornit. Díky ní budou vaše děti nejen viděny, ale také slyšeny. Houkačka má v sobě zabudováno na 25 různých zvuků a bílé a zelené světlo.


Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem modrá
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavná houkačka se světlem modrá Mini Hornit. Díky ní budou vaše děti nejen viděny, ale také slyšeny. Houkačka má v sobě zabudováno na 25 různých zvuků a bílé a zelené světlo.


Butlers Klakson na kolo
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S klaksonem na kolo ON THE ROAD na sebe nejen jako cyklista upozorníte, ale také Vás s tímto stylovým doplňkem rozhodně nikdo nepřehlédne. Rozměry: D 18,5 x Š 5,5 x V 5,5 cm.


Butlers Ozdoba zvonek s mašlí
59 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

HANG ON zvonek s mašlí jste měli na svém seznamu dárků. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Rozměry: průměr 4 cm, V 6 cm. Materiál: železo.


Butlers Ozdoba zvonek s mašlí
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

HANG ON zvonek s mašlí jste měli na svém seznamu dárků. Rok co rok přichází Butlers s těmi nejhezčími vánočními ozdobami. Rozměry: průměr 6 cm, V 8 cm. Materiál: železo.


Butlers Zvonek na kolo 8 cm
279 Kč

Se žlutým zvonkem na kolo SMILEY na sebe nejen jako cyklista upozorníte, ale také Vás s tímto stylovým doplňkem rozhodně nikdo nepřehlédne. Rozměry: průměr 8 cm, V 5 cm. Materiál: železo.


Butlers Zvonek na kolo "I love my bike" 6 cm
189 Kč

S červeným zvonkem na kolo DING DONG „I love my bike“ na sebe nejen jako cyklista upozorníte, ale také Vás s tímto stylovým doplňkem rozhodně nikdo nepřehlédne. Rozměry: průměr 6 cm, V 3 cm. Materiál: železo.


Butlers Zvonek na kolo "Max" 8 cm
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bílým zvonkem na kolo DING DONG „Max“ na sebe nejen jako cyklista upozorníte, ale také Vás s tímto stylovým doplňkem rozhodně nikdo nepřehlédne. Rozměry: průměr 8 cm, V 5 cm. Materiál: železo.


Butlers Zvonek na kolo Woodstock
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bílým zvonkem na kolo se Snoopym PEANUTS Woodstock na sebe nejen jako cyklista upozorníte, ale také Vás s tímto stylovým doplňkem rozhodně nikdo nepřehlédne. Rozměry: průměr 8 cm, V 5 cm. Materiál: železo.


Hornit dB-140

Hornit dB-140

Hodnocení: 5
999 Kč

599 Kč

Cyklistický klakson Hornit dB-140 je nejhlasitější patentovaný klakson na světě! Se 140 dB pronikne jeho zvuk i do osobních i nákladních aut a zaručíte si tím více bezpečí.


Hornit LITE (cykloklakson s předním světlem)
849 Kč

Hornit LITE je velmi hlasitý cyklistický klakson s až 120 dB a se světlem s výkonem až 240 lumenů! Okolí vás uslyší i uvidí, na silnici nebo ve městě budete vždy více v bezpečí s Hornit Lite.


Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem černá
499 Kč

Zábavná houkačka se světlem černá Mini Hornit. Díky ní budou vaše děti nejen viděny, ale také slyšeny. Houkačka má v sobě zabudováno na 25 různých zvuků a bílé a zelené světlo.


Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem fialová
499 Kč

Zábavná houkačka se světlem fialová Mini Hornit. Díky ní budou vaše děti nejen viděny, ale také slyšeny. Houkačka má v sobě zabudováno na 25 různých zvuků a bílé a zelené světlo.


Hornit dB-140 - zánovní-50%
999 Kč

491 Kč

Zánovní

""Cyklistický klakson Hornit dB-140 je nejhlasitější patentovaný klakson na světě! Se 140 dB pronikne jeho zvuk i do osobních i nákladních aut a zaručíte si tím více bezpečí.""