Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pyramid Waves 25mm FST mkII Pyramid Waves 25mm FST mkII
Pyramid Waves 25mm FST mkII

Skvělý jako polstrování do nástrojových obalů a přepravních kufrů je akustický molitan Pyramid Waves 25mm FST mkII s typickými vlnkami, který tlumí vibrace a nárazy. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka vlnek činí 2,5 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid Sinus Pyramid Waves 25mm FST mkII
Pyramid Sinus

Skvělý jako polstrování do nástrojových obalů a přepravních kufrů je akustický molitan Pyramid Sinus s typickým tvarovaným povrchem, který tlumí vibrace a nárazy. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka tvarování činí 3 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid 4 Pack Chocolate Pyramid Waves 25mm FST mkII
Pyramid 4 Pack Chocolate

Skvělý do nahrávacích studií, hudebních škol, zkušeben i jednacích kanceláří je akustický molitan Pyramid 4 Pack Chocolate s typickým vzhledem á la tabulka čokolády, který výborně pohltí širokou škálu frekvencí a zatočí s nežádoucí rezonancí. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka činí 8 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid 4 Pack Molded Foam HD70mm Pyramid 4 Pack Molded Foam HD70mm
Pyramid 4 Pack Molded Foam HD70mm

Zajistí dokonalou zvukovou izolaci – absorpční panel Pyramid 4 Pack Molded Foam HD70mm nese označení High Density, které znamená vysokou objemovou hmotnost výrobku 90 až 110 kg/m3. Hodí se pro umístění pod podlahy, mezi sádrokartonové desky a jiné rozdělovací příčky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid 4 Pack Waves 25mm Pyramid 4 Pack Molded Foam HD70mm
Pyramid 4 Pack Waves 25mm

Skvělý jako polstrování do nástrojových obalů a přepravních kufrů je akustický molitan Pyramid 4 Pack Waves 25mm s typickými vlnkami, který tlumí vibrace a nárazy. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka vlnek činí 2,5 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid 4 Pack Waves 25mm FST Pyramid 4 Pack Molded Foam HD70mm
Pyramid 4 Pack Waves 25mm FST

Skvělý jako polstrování do nástrojových obalů a přepravních kufrů je akustický molitan Pyramid 4 Pack Waves 25mm FST s typickými vlnkami, který tlumí vibrace a nárazy. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka vlnek činí 2,5 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid Chocolate mkII Pyramid Molded Foam HD70mm mkII
Pyramid Chocolate mkII

Skvělý do nahrávacích studií, hudebních škol, zkušeben i jednacích kanceláří je akustický molitan Pyramid Chocolate mkII s typickým vzhledem á la tabulka čokolády, který výborně pohltí širokou škálu frekvencí a zatočí s nežádoucí rezonancí. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka činí 8 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid (M) mkII Pyramid Molded Foam HD70mm mkII
Pyramid (M) mkII

Skvělý do nahrávacích studií, hudebních škol, zkušeben i jednacích kanceláří je akustický molitan Pyramid (M) mkII s typickým jehlanovitým vzhledem, který pohltí širokou škálu frekvencí. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka činí 7 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid Molded Foam HD70mm mkII Pyramid Molded Foam HD70mm mkII
Pyramid Molded Foam HD70mm mkII

Zajistí dokonalou zvukovou izolaci – absorpční panel Pyramid Molded Foam HD70mm mkII nese označení High Density, které znamená vysokou objemovou hmotnost výrobku 90 až 110 kg/m3. Hodí se pro umístění pod podlahy, mezi sádrokartonové desky a jiné rozdělovací příčky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pyramid 4 Pack Sinus Pyramid 4 Pack Sinus
Pyramid 4 Pack Sinus

Skvělý jako polstrování do nástrojových obalů a přepravních kufrů je akustický molitan Pyramid 4 Pack Sinus s typickým tvarovaným povrchem, který tlumí vibrace a nárazy. Rozměry molitanu jsou 50 × 50 cm, přičemž tloušťka tvarování činí 3 cm.

můžete mít 23.4.

Od MALL