10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sluchátka MARSHALL

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    MARSHALL
    ×
MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, černá MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, černá
MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, černá

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem disponují měniči o průměru 12 mm s citlivostí 93 dB SPL (179 mV @ 1 kHz) a impedancí 32 Ohm. Frekvenční odezva je 20 Hz až 20 kHz, výdrž baterie až 25 hodin (5 hodin sluchátka a 20 hodin nabíjecí pouzdro), rychlé nabíjení. Konektivita pomocí Bluetooth 5.2.

můžete mít 27.2.

MARSHALL Major IV Bluetooth MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, černá
MARSHALL Major IV Bluetooth + DÁREK maXlife WirelessCharger

Ikonický design a legendární zvuk ve vysoké kvalitě – Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Major IV Bluetooth jsou zkrátka jedinečná. Pyšní se dynamickými 40mm měniči, které reprodukují zvuk se silnými basy, hladkými středy a čistými výškami. Dají se připojit audio kabelem, disponují handsfree mikrofonem a na nabití hrají více než 80 h.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MARSHALL Marshall Mode, černá/bílá MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, černá
MARSHALL Marshall Mode, černá/bílá

Kvalitní stereo sluchátka do uší z dílen zvukové legendy Rock ‚n‘ rollu. Měniče o průměru 9mm, frekvenční rozsah 20Hz až 20 kHz, citlivost 99dB SPL při 100mV@1kHz, ovládání s mikrofonem na kabelu, 3.5 mm konektor.

můžete mít 27.2.

MARSHALL Motif A.N.C. MARSHALL Motif II A.N.C
MARSHALL Motif A.N.C. + DÁREK maXlife WirelessCharger

Ikonická značka Marshall vyvinula nová mini Bluetooth sluchátka Marshall Motif A.N.C. s dokonalými zvukovými vlastnostmi díky 6mm dynamickým měničům a ANC technologii aktivního potlačení okolních hluků. Na nabití hrají 4,5 h, mají mikrofony pro handsfree volání a jsou odolná vodě dle normy IPX5.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
MARSHALL Motif II A.N.C MARSHALL Motif II A.N.C
MARSHALL Motif II A.N.C + DÁREK maXlife WirelessCharger

Kvalita od společnosti Marshall – Bluetooth 5.3 LE sluchátka Marshall Motif II ANC aktivně utlumují okolní hluky a na nabití hrají 6 h. Pouzdro prodlouží dobu provozu o dalších 30 h. Mají mikrofon pro handsfree hovory a jsou odolná potu i vodě dle normy IPX5.

můžete mít 27.2.

Od MALL
MARSHALL Monitor II ANC MARSHALL Motif II A.N.C
MARSHALL Monitor II ANC + DÁREK maXlife WirelessCharger

Potlačí okolní hluky díky ANC technologii a nakrmí uši luxusním Marshall zvukem z dynamických 40mm měničů – extratřídová Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Monitor II ANC vynikají audio schopnostmi i výdrží 30 h při aktivní BT a ANC. Nechybí funkce 15min rychlonabíjení a podpora hlasových asistentů.

Momentálně nedostupné

Od MALL