Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Anální kuličky - Pallas Pink
895 Kč

Anální kuličky s praktickým háčkem a rozmanitou velikostí stimulačních kuliček.


Anální kuličky - Eltiri blue
1 995 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Oblé, zvolna klouzající kulovité tvary řetízku ELTIRI ve dvou různých velikostech umožní opatrné objevování možná nové formy sexuality. Zvláště intenzivní pocit se dostaví, když eltiri při začátku vyvrcholení rychleji vyndáte! Tento řetízek však nepotěší pouze při vaginálním nebo análním zavedení, ale je možné jej použít i k masážím.


Anální kuličky - Pallas Black
895 Kč

Anální kuličky s praktickým háčkem a rozmanitou velikostí stimulačních kuliček.


Anální kuličky - Beads Red
395 Kč

Anální kuličky z příjemného a ohebného materiálu. Jsou určeny pro ty, kteří chtějí svůj milostný život změnit nebo zkusit něco nového. Ocení je jak ženy, tak muži.


Anální kuličky - Pyrha Black Vibe
1 395 Kč
+ doprava zdarma

Otevřete dveře nové dimenzi prožitků! Anální kuličky vám poskytnou dokonalý komfort při zavádění. Klíč k novým prožitkům a smyslné extázi!


Anální hák - Anal Hook Ardor
1 895 Kč
+ doprava zdarma

Anální hák se používá samostatně nebo jako součást bondáže. Anální hák poskytne po zavedení do análního otvoru další vázací bod na těle partnera.


Anální hák - Anal Hook Heat
1 695 Kč
+ doprava zdarma

Anální hák se používá samostatně nebo jako součást bondáže. Anální hák poskytne po zavedení do análního otvoru další vázací bod na těle partnera.


Anální kuličky - Queeny love sex pearls
281 Kč

197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Anální řetěz z pružného jemného materiálu se skládá z deseti kuliček, které mají dvě velikosti – 5× průměr 2 cm, 5× průměr 2,5 cm. Kuličky může mít žena zavedené během intimního styku a přes tenkou stěnu budou dráždit i muže. Důležité je, aby minimálně jedna kulička zůstala venku, aby nedošlo ke vklouznutí celé pomůcky do těla.


Anální řetěz - Black Currant
619 Kč

433 Kč

Vzrušující hračka nejen pro anální stimulaci ze silikonu. Řetěz z osmi kuliček s různým průměrem a s dráždivě tvarovaným povrchem zakončeným praktickým očkem.


You2toys Anální kuličky - X-10 Black
395 Kč

277 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gelové anální kuličky jsou z příjemného a ohebného materiálu. Kroužek na konci velmi usnadňuje zavádění a vytahování a celkovou stimulaci. Ocení jej jak ženy, tak i muži.


Anální kuličky - Carnal Bliss
599 Kč

399 Kč

Anální kuličky Carnal Bliss z oficiální kolekce Fifty Shades The Weekend Collection pro prozkoumání nové oblasti sexuálního uspokojení. Tři kuličky jsou spojeny a na konci vybaveny bezpečnostním kroužkem.


Anální řetěz - Pleasure Intensified
599 Kč

Anální řetízek Fifty Shades of Grey Pleasure Collection. Hladký řetízek v silikonovém provedení určený pro anální stimulaci – jedná se o velmi oblíbenou erotogenní zónu, způsobuje velmi intenzivní a příjemné okamžiky.


Fifty Shades Anální kuličky - Carnal Promise
1 599 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Vibrační anální kuličky Vibrating Pleasure Beads – Carnal Promise je pomůcka pro pokročilé i začátečníky. Ponořte se hlouběji do smyslné stimulace, anální kuličky můžete použít při hrátkách v páru nebo při sólo hře.