Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapslí
495 Kč

Maqui Pure obsahuje prášek z plodů Maqui, což jsou fialové bobule, podobné acai nebo nám blíže známým borůvkám. Ovoce Maqui je největším antioxidantem mezi dosud prozkoumaným ovocem. Má 3× vyšší hodnotu ORAC* než acai a goji a cca 15× vyšší hodnotu než borůvky.


Natural Medicaments Cannabis oil 60 kapslí
299 Kč

Cannabis oil obsahuje konopný olej, který přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, svalů a kloubů, příznivě ovlivňuje normální hladinu cholesterolu. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí
269 Kč

Ženšen korejský přispívá k normální hladině glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti a dobré sexuální vztahy. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Natural Medicaments Reishi Premium 90 kapslí
499 Kč

Houba Reishi – Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), označovaná také jako „chytrá houba“ nebo „božská houba nesmrtelnosti“, patří mezi nejstarší přírodní byliny tradiční čínské medicíny, kde se používala již před 4 tisíci lety.


EkoMedica Czech Oregáno (Dobromysl obecná) - olej 50 ml
309 Kč

Oregáno (Dobromysl obecná) bylo odedávna používáno jeko velmi užitečná rostlina. Její základní účinnou látkou je silice karvakrol s antimikrobním působením, jejíž obsah v našem oleji dosahuje 70–80 %.


Vieste group Zelená káva Extra 60 kapslí
249 Kč

Zelená káva Extra obohacená o chróm a vitamín C pro kontrolu hmotnosti. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.


Empower Supplements ES BIO Chlorella + Spirulina 750 tbl.
299 Kč

Chlorella a Spirulina se vzájemně doplňují. Jejich spojením v poměru 50:50 vzniká jedinečná kombinace obsahující vitamíny, minerální látky, karotenoidy, chlorofyl, bílkoviny či vlákninu v jejich přirozené podobě.


Empower Supplements ES BIO Chlorella + Spirulina 1500 tbl.
499 Kč

Chlorella a Spirulina se vzájemně doplňují. Jejich spojením v poměru 50:50 vzniká jedinečná kombinace obsahující vitamíny, minerální látky, karotenoidy, chlorofyl, bílkoviny či vlákninu v jejich přirozené podobě.


Penoxal 100 mg 120 kapslí
3 970 Kč
+ doprava zdarma

Penoxal 100 mg má 100% přírodní složení obohacené o vitamín C a beta glukan, které přispívají k nomální funkci imunitního systému.


Penoxal 50 mg 120 kapslí
2 160 Kč
+ doprava zdarma

Penoxal má 100% přírodní složení obohacené o vitamín C a beta glukan, které přispívá k nomální funkci imunitního systému.


Starlife CARNOSINE STAR 60 kapslí
2 080 Kč
+ doprava zdarma

Doplněk stravy CARNOSINE STAR obsahuje biologicky aktivní peptid tvořený 2 aminokyselinami. V těle je ho nejvíce v kosterních svalech, srdci a mozku. Karnosin, označovaný také jako „látka dlouhověkosti“, má mnoho biologických funkcí.


Australian Remedy Squalene 1000 200 kapslí
1 700 Kč

Squalene 1 000 obsahuje 1 000 mg čisté účinné látky squalin – extraktu ze žraločích jater. Squalin je pro organismus velice potřebný, je zdrojem buněčné energie a je základem či součástí mnoha důležitých látek a metabolických procesů v těle.


Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
1 413 Kč

Chlorella Pura představuje nejčistší formu zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura jsou 100% přírodní tablety pro očistu organismu, podporu normální funkce imunitního systému a zlepšení celkové kondice. .


Antioxidant Extreme 360 kapslí
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Antioxidant Extreme je účinný komplex rostlinných výtažků, který na sebe váže volné radikály a pročišťuje tak lidské tělo.


LR Lifetakt Cistus Incanus 60 kapslí
1 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek Cistus incanus obsahuje 72% výtažek se zinkem a vitamínem C. Přispívá k normální funkci imunitního systému.


Penoxal 50 mg 60 kapslí
1 235 Kč

Penoxal má 100% přírodní složení obohacené o vitamín C a beta glukan, které přispívá k nomální funkci imunitního systému.


Glutathion LGT-500+ 60 tob.
1 100 Kč

LGT – Redukovaný glutathion je doplněk stravy určený zejména k ochraně organismu před oxidačním stresem a posílení vitality. L-glutathion je přirozenou součástí organismu.


Diochi CDF 80 kapslí
936 Kč

Přípravek CDF obsahuje 600 mg vitaminu C ve dvou formách – mikrogranulemi s postupným uvolňováním a revolučním Ester-C s několikanásobně silnějšími antioxidačními účinky než klasická podoba vitamínu C.


Diochi Gerocel Bioenzym 90 kapslí
936 Kč

Gerocel kapsle jsou bioinformační a detoxikační doplněk stravy podporující normální činnost obranného systému organismu. Obsahuje vysoce aktivní huminové látky, výtažky z rostliny Selaginella deoderleinii a kalifornských dešťovek rodu Eisenia andrei.


Diochi Viraimun 80 kapslí
936 Kč

Viraimun je bioinformační posilující doplněk stravy, který obsahuje vybrané, osvědčené a účinné výtažky z hub, bazalky vonné a aminokyselinu arginin. Navrací tělu svěžest a energii.


Barny's Inocell 2 x 60 kapslí
899 Kč

InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+, Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují.


Australian Remedy Ginkgo 2500 mg 100 kapslí
870 Kč

Příznivé účinky Ginkgo biloby jsou známy po staletí a prověřeny miliony uživatelů na celém světě. Produkt Ginkgo 2500 mg obsahuje nejvyšší možnou koncentraci Ginkgo biloby v jedné kapsli.


Algamo Algastin MC 60 kapslí
845 Kč

Doplněk stravy Algastin MC přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce mozku.


Lecitin geneticky neupravený 375 g
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lecitin geneticky neupravený je přípravek obsahující lecitin, tedy emulgátor, který umožňuje mísení tuku a vody.


Evelor resveratrol 50 mg 90 tob.
776 Kč

Evelor resveratrol je doplněk stravy charakteristický vysokým množstvím přírodní látky trans-resveratrol na trhu.


Diochi Cytonic 90 kapslí
736 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu.


MycoMedica Reishi 90 kapslí
690 Kč

Obsažený extrakt v doplňku stravy Reishi, nebo-li lesklokorka lesklá, je cca 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější. Reishi významně zvyšuje vitalitu, normalizuje srdeční činnost a obranyschopnost organismu.


MycoMedica Chaga 90 kapslí
690 Kč

Chaga (rezavec šikmý) obsahuje terapeuticky významné látky, jako jsou polysacharidy (betaglukany), antioxidanty (melanin) a steroly (betulin).


MycoMedica Hericium 90 kapslí
690 Kč

MycoMedica Hericium extrakt je asi 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější! Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Hericium je minimálně 30 % (300 mg/g).


Synergia Indonal Partner 90 kapslí
699 Kč

Indonal Partner je jedinečnou kombinací látek indol-3-karbinolu a resveratrolu, které podporují normální činnost pohlavních orgánů.


Bioligo Roztok 7 100 ml-56%
689 Kč

299 Kč

Akce

BIOLIGO Roztok 7 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, tvorbě pojivových tkání a k ochraně buněk před oxidativním stresem.