GreenFood Reishi 90 kapslí
234 Kč 217 Kč

Reishi se používá v tradiční čínské i japonské medicíně již po tisíciletí.

GreenFood Curcumin + vitamín D3 60 kapslí
199 Kč 188 Kč

Curcumin má antioxidační účinky, je protizánětlivý, podporuje správné trávení a je ideálním produktem do detoxikačních plánů.

Soma Shiitake soma tinktura BIO 50 ml
999 Kč 849 Kč

Shiitake (Lentinula edodes) český název Houževnatec jedlý se používá hlavně jako kulinářská houba, ale může být použita pro své léčivé sloučeniny, pokud je správně extrahována.

Amix Nutrition Greens & Reds + 250 g
850 Kč 722 Kč

Doplněk stravy ve formě prášku pro přípravu zeleného nápoje plného energie, vitamínů, minerálů a také antioxidantů.

GreenFood ALA 60 kapslí
248 Kč 208 Kč

Antioxidant vhodný pro posílení imunity, udržování hladiny krevního cukru, ochranu před oxidačním stresem.

GreenFood Black Seed - Černý kmín 90 kapslí
232 Kč 215 Kč

Černý kmín je rostlina, která má podobně jako na příklad kurkuma velmi univerzální použití. Lze ji doporučit jako prevenci problémů spojených se zánětem, s alergiemi, s bakteriemi nebo kvasinkami, jako podporu imunitního systému.

GreenFood Ginkgo Biloba 60 kapslí
169 Kč 162 Kč

Ginkgo Biloba vyhledávají lidé orientovaní na podporu při erektilní dysfunkci, při bolestech hlavy, závrati, depresi, uševní kondici – paměť, soustředěnost, výkon.

GreenFood Glutathione 60 kapslí
4 340 Kč 365 Kč

L-glutathione vyhledávají lidé orientovaní na imunitu, silnou detoxikaci, očistu a regeneraci jater, ochranu před oxidačním stresem, ochranu před předčasným stárnutím.

GreenFood Greens 120 kapslí
195 Kč 184 Kč

Mladý ječmen je mladá rostlina ječmene setého, kterou používaly již naše prababičky.

GreenFood Rutin 60 kapslí
169 Kč 162 Kč

Nedostečná pružnost a křehkost cévní stěny je dávána do souvislosti s nedostatkem vitamínu C a bioflavonoidů (Rutin).

Soma Maitake soma tinktura 50 ml
999 Kč 849 Kč

Maitake (Grifola frondosa) česky trsnatec lupenitý je neuvěřitelná v podpoře vašeho imunitního systému. Někteří tento přípravek nazývají „králem imunity“.

Soma Reishi soma tinktura 50 ml
1 099 Kč 919 Kč

Reishi (Ganoderma lucidum) česky lesklokorka je nejoblíbenější funkční houba na naší planetě. Má zvláštní postavení v západní i čínské medicíně. Používá se hlavně pro své adaptogenní vlastnosti a je úctyhodným a důvěryhodným podporovatelem imunity.

Soma Shiitake soma tinktura BIO 30 ml
649 Kč 555 Kč

Shiitake (Lentinula edodes) český název Houževnatec jedlý se používá hlavně jako kulinářská houba, ale může být použita pro své léčivé sloučeniny, pokud je správně extrahována.

Natural Medicaments Super Lecitin + E 100 tob.
158 Kč

Lecitin normalizuje činnost srdce a oběhového systému, přispívá k normální činnosti mozkových funkcí. Má antioxidační účinek. Lecitin příznivě působí na celý organismus. Obsahuje fosfolipidy a vitamíny.

Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapslí
505 Kč

Maqui Pure obsahuje prášek z plodů Maqui, což jsou fialové bobule, podobné acai nebo nám blíže známým borůvkám. Ovoce Maqui je největším antioxidantem mezi dosud prozkoumaným ovocem. Má 3× vyšší hodnotu ORAC* než acai a goji a cca 15× vyšší hodnotu než borůvky.

Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí
275 Kč

Ženšen korejský přispívá k normální hladině glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti a dobré sexuální vztahy. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

EkoMedica Czech Oregáno (Dobromysl obecná) - olej 50 ml
316 Kč

Oregáno (Dobromysl obecná) bylo odedávna používáno jeko velmi užitečná rostlina. Její základní účinnou látkou je silice karvakrol s antimikrobním působením, jejíž obsah v našem oleji dosahuje 70–80 %.

Vieste group Zelená káva Extra 60 kapslí
254 Kč

Zelená káva Extra obohacená o chróm a vitamín C pro kontrolu hmotnosti. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

Akuna Alveo 950 ml
1 203 Kč 1 121 Kč

Akce

Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

DoktorBio Acai Slim 90 kapslí
261 Kč 234 Kč

Acai Slim – doplněk stravy s vysokým obsahem Acai berry. Acai Slim je určený k normální funkci metabolismu, napomáhá kontrole váhy.

InPharm LIPO-C ASKOR FORTE 60 kapslí
560 Kč

LIPO-C ASKOR FORTE obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD), bioflavonoidy z citrusových plodů, extrakt plodu šípku a tukové látky z rostlinných zdrojů. .

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Antioxidanty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Antioxidanty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Antioxidanty akce.