10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Audioknihy - Pro děti a mládež

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Various: Večerníček vypráví vánoční pohádky Miloš Kirschner: Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku
Various: Večerníček vypráví vánoční pohádky

Hovoří a zpívají Josef Dvořák, Václav Vydra, Vojtěch Kotek, Jiřina Bohdalová, Marek Eben, Jitka Molavcová, Anička Slováčková a další Koledy zpívají Bambini di Praga (řídí Bohumil Kulínský), Kühnův dětský sbor (řídí Pavel Kühn).

můžete mít 23.5. - 24.5.

Miloš Kirschner: Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku Miloš Kirschner: Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku
Miloš Kirschner: Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku

Hurvínek s Máničkou nedokázali pochopit, jak dospělý pan Spejbl může věřit pohádkám, jako například věřit na ježibabu z pohádky O perníkové chaloupce. A tak povedené děti celou pohádku změnily a vytvořily z ní obyčejný příběh s mírumilovnou babičkou.

můžete mít 23.5. - 24.5.

David Walliams: Ledová obluda Miloš Kirschner: Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku
David Walliams: Ledová obluda

Další soubor deseti strašliváckých historek o dětech jako Hladový Hubert, Krutá Klotylda, Hnusná Háta, Mlsný Marcel, Superhvězda Stáza a dalších. Malá Elsie žije v Londýně roku 1899, kde to sirotci jako ona rozhodně nemají jednoduché.

můžete mít 23.5. - 24.5.

25 klasických pohádek František Nepil: Spejbl & Hurvínek Zlatá zebra - CD
25 klasických pohádek

Velká sbírka pohádek pro každou rodinu! 25 pohádek – 274 minut / České národní pohádky v podání Matouše Rumla, Terezy Bebarové, Davida Matáska, Miroslava Táborského, Norberta Lichého, Davida Novotného, Františka Kreuzmanna a Iveta Bartošové.

můžete mít 23.5. - 24.5.

František Nepil: Spejbl & Hurvínek Zlatá zebra - CD František Nepil: Spejbl & Hurvínek Zlatá zebra - CD
František Nepil: Spejbl & Hurvínek Zlatá zebra - CD

Pro děti 5–8 let a všechny starší, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství „Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Jan Opatřil: Kapřík Metlík Nový domov František Nepil: Spejbl & Hurvínek Zlatá zebra - CD
Jan Opatřil: Kapřík Metlík Nový domov

Dlouho očekávaná audiokniha prvního dílu Kapříka Metlíka namluvená Jakubem Vágnerem. Ponořte se pod hladinu a nechte se unést pohádkovým příběhem, kouzelnými melodiemi a samozřejmě nezapomenutelným hlasem Jakuba Vágnera.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Spejbl a Hurvínek Zlatá zebra 2 Jindřich Plachta: Pučálkovic Amina - audioknihovna
Spejbl a Hurvínek Zlatá zebra 2

"Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Jindřich Plachta: Pučálkovic Amina - audioknihovna Jindřich Plachta: Pučálkovic Amina - audioknihovna
Jindřich Plachta: Pučálkovic Amina - audioknihovna

Co se stane, když vám ze štěněte nevyroste pes, ale něco úplně jiného? Zeptejte se poštovního úředníka pana Pučálky! Žije v domnění, že si vychovává malého bernardýna, ale vyroste mu pod rukama žirafa!

můžete mít 24.5. - 27.5.

Petr Štěpánek: 21 nejhezčích českých pohádek Jindřich Plachta: Pučálkovic Amina - audioknihovna
Petr Štěpánek: 21 nejhezčích českých pohádek

České pohádky pro celou rodinu! Velký komplet klasických příběhů – 530 minut. Plejáda známých českých herců a hereček, nejhezčí pohádky, kvalitní provedení nahrávek přístupné nejmenším posluchačům i jejich rodičům a prarodičům.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Jeff Kinney: Deník malého poseroutky (audiokniha) Jan Lebeda: S Medovníčkem do pohádky + Medovníčkova dobrodružství - audioknihovna
Jeff Kinney: Deník malého poseroutky (audiokniha)

V jednom musí být od začátku jasno: tohle jsou ZÁPISKY, ne deník. Tak začíná první díl jedné z nejpopulárnějších sérií pro děti. Deník malého poseroutky si získal statisíce čtenářů a Greg Heffley coby jeho hlavní hrdina je celebrita, jak se patří.

můžete mít 28.5. - 30.5.

Jan Lebeda: S Medovníčkem do pohádky + Medovníčkova dobrodružství - audioknihovna Jan Lebeda: S Medovníčkem do pohádky + Medovníčkova dobrodružství - audioknihovna
Jan Lebeda: S Medovníčkem do pohádky + Medovníčkova dobrodružství - audioknihovna

S Medovníčkem do pohádky Další pohádkové příběhy oblíbeného skřítka Medovníčka, který se stará nejen o včeličky, ale o všechna zvířátka.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Jeff Kinney, Václav Kopta: Deník malého poseroutky 2 (audiokniha) - CD audio Jan Lebeda: S Medovníčkem do pohádky + Medovníčkova dobrodružství - audioknihovna
Jeff Kinney, Václav Kopta: Deník malého poseroutky 2 (audiokniha) - CD audio

Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit… nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost…

můžete mít 28.5. - 30.5.