autora nemá: Ledové království 2 Knížka na celý rok
249 Kč 224 Kč

V království Arendelle najdete sníh i zábavu po celý rok! Pusťte se s Annou, Elsou a jejich kamarády do luštění rébusů i hádanek, užijte si příběhy plné dobrodružství a vyrobte si stylové drobnosti s tématikou Ledového království. A nuda nebude mít šanci!

autora nemá: Baba Jaga a další ruské pohádky
399 Kč 359 Kč

Národní pohádky patří do světového literárního fondu a ty ruské se řadí mezi nejkrásnější. Přečtěte si výbor pětadvaceti pohádek v novém moderním překladu s nádhernými ilustracemi od Olgy Zakis.

autora nemá: Jednorožci a mořské panny
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této úžasné knížce najdeš vše potřebné k tomu, abys vytvořila své vlastní obrázky jednorožců a mořských panen. Inspiruj se a užij si skvělou zábavu!

autora nemá: Neobyčejná zvířata - Mistři úniku
169 Kč 152 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poznejte experty na neviditelnost! V přírodě je spousta zvířat, která nespoléhají jen na sílu a vytrvalost, ale používají mnohem rafinovanější metody.

Narodil se Ježíšek
249 Kč 207 Kč

Přečtěte si vánoční příběh pro nejmenší doprovázený úryvky z nejznámějších českých koled. Děti ocení nejen krásné obrázky, ale i spoustu otvíracích okének, za nimiž objeví mnohá překvapení.

Můj tajný deník na zip
249 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zapisuješ si ráda své zážitky, plány, přání a sny? Chceš poznat sama sebe a královsky se u toho bavit? Tak odpovídej na otázky, vyplňuj testíky a vytvoř si deník, který udrží všechna tvoje tajemství! A pokud nechceš, aby tvé zápisky někdo četl, prostě si deník zazipuj!

Třpytiví jednorožci Vyškrabávací obrázky s aktivitami
249 Kč 207 Kč

Užij si zábavu s kouzelnými jednorožci!
Čeká tě spousta báječných aktivit a k tomu vyškrabávací stránky ukrývající nejedno třpytivé překvapení. Odhal je a vyrob si blýskavý jednorožčí roh, kouzelnickou hůlku, úžasný náhrdelník a spoustu dalších okouzlujících doplňků a ozdob.

Čtenářský deník
229 Kč 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Do tohoto čtenářského deníku si můžete zapsat sto knih zcela dle vlastního výběru. Vždy se pokuste co nejlépe vyplnit všechny informace o knize, ale jestliže vám nějaký údaj bude chybět, nic se neděje. Nejdůležitější přece je váš vlastní čtenářský zá ..

autora nemá - Vaiana
242 Kč 219 Kč

Vaiana – Rozprávkový román V starodávnom svete Oceánia sa dievča menom Vaiana vydáva na more, aby našla bájny ostrov. Počas svojej neuveriteľnej cesty sa stretne s legendárnym polobohom Mauim, s ktorým precestujú nebezpečný šíry oceán. Vaiana: Rozprá ..

Máša a medvěd Kufřík plný příběhů 1-5 BOX
499 Kč 374 Kč

Máša a medvěd jsou tu s pěti úžasnými příběhy, které vás zaručeně pobaví! Přečtěte si, jak Máša učila medvěda okouzlit půvabnou medvědici rockovou hudbou, jak zachránila medvědovi úrodu na zahrádce před nenechavým zajícem, o tom, jak Mášu unesli vlci ..

Třpytivé mořské panny Vyškrabávací obrázky s aktivitami
249 Kč 187 Kč

Ponoř se pod mořskou hladinu v doprovodu úžasných mořských panen!
Čeká tě spousta zábavných aktivit a k tomu vyškrabávací stránky ukrývající nejedno třpytivé překvapení. Odhal je a vyrob si blýskavou čelenku, elegantní kabelku, podmořskou lagunu a spoustu dalších okouzlujících doplňků a ozdob.

autora nemá: Máša a medvěd - Kouzelné malování
169 Kč 152 Kč

Máša moc ráda maluje. Pro vás tu má nové překvapení – roztomilé omalovánky s veselými obrázky a k nim opravdové vodové barvy! Stačí tedy namočit štětec, vybrat si obrázek a pustit se do díla!

České státní svátky
269 Kč 202 Kč

Den obnovy samostatného českého státu, Velký pátek, Svátek práce, Den vítězství… kdo se v tom má vyznat? Knížka zábavnou a přístupnou formou dětem, ale třeba i jejich rodičům, vysvětluje, proč mj. mají obchody zavřeno a co vlastně slavíme. Výprava do ..

404 nejkrásnějších omalovánek
369 Kč 306 Kč

Začalo to 101 mandalami pro krásný den, magickými kruhy, které vás strhnou k vybarvování. A protože jste neměli dost a vaše pastelky byly stále ořezané, rozhodli jsme se vám přinést pořádný balík těch nejlepších a nejkrásnějších omalovánek. V tomto b ..

autora nemá: 404 nejkrásnějších omalovánek BOX
369 Kč 332 Kč

Začalo to 101 mandalami pro krásný den, magickými kruhy, které vás strhnou k vybarvování. A protože jste neměli dost a vaše pastelky byly stále ořezané, rozhodli jsme se vám přinést pořádný balík těch nejlepších a nejkrásnějších omalovánek.

autora nemá: Ať žijí jednorožci
249 Kč 224 Kč

Miluješ jednorožce? Pak musíš mít tuto kolekci složenou z úžasného bloku a devíti druhů samolepicích lístečků. Piš dopisy či poznámky, nechávej vzkazy rodině nebo kamarádkám na nádherných papírech zdobených obrázky těchto ušlechtilých tvorů.

autora nemá: České státní svátky
269 Kč 242 Kč

Den obnovy samostatného českého státu, Velký pátek, Svátek práce, Den vítězství… kdo se v tom má vyznat? Knížka zábavnou a přístupnou formou dětem, ale třeba i jejich rodičům, vysvětluje, proč mj. mají obchody zavřeno a co vlastně slavíme.

autora nemá: Já do lesa nepojedu
89 Kč 80 Kč

Obrázkové leporelo seznamuje děti pomocí přehledných ilustrací s jednou z našich nejznámějších písniček. Ilustrace Olgy Ptáčkové jsou stejně úsměvné jako verše a děti v nich mohou hledat drobné detaily a hravé souvislosti.

autora nemá: Jak dělá kočička?
129 Kč 116 Kč

Naučte svoje děti poznávat zvířátka. Dozví se, jak dělá kočička a další známá zvířátka, seznámí se však i s těmi netradičními. Třeba s legračním tučňákem nebo obrovskou velrybou.

autora nemá: Jak dělá ovečka?
129 Kč 116 Kč

Naučte svoje děti poznávat zvířátka. Dozví se, jak dělá ovečka a další známá zvířátka, seznámí se však i s těmi netradičními. Třeba s usmívající se lamou nebo roztomilou koalou.

autora nemá: Kniha pro neohrožené dobrodruhy
249 Kč 224 Kč

Dobrodružství můžeš zažít kdekoliv: doma, na zahradě, ve větvích stromů, v lese nebo na pláži u moře. Tak přijmi výzvu! Plň úkoly, vyráběj vychytané pomůcky, sbírej body a získej diplom pro neohrožené dobrodruhy!

autora nemá: Křížovky s větším písmem – recepty našich babiček
99 Kč 89 Kč

Umíte udělat cukrkandl? Víte, jak se vaří lepenice? Nevíte? Pak vyzkoušejte recepty, podle kterých vařily naše babičky či prababičky, a které patří k lety prověřeným klenotům české kuchyně. Jsou to jídla jednoduchá na přípravu, z levných a snadno dostupných surovin.

autora nemá: Luštění na cesty - BOX
249 Kč 224 Kč

Zpříjemněte si cestování luštěním křížovek, osmisměrek a sudoku. Praktické dárkové balení nezabere moc místa a vejde se do každého zavazadla. Jen si nezapomeňte přibalit tužku…

autora nemá: Mandaly pro děti - Kouzelná abeceda
139 Kč 125 Kč

Relaxační omalovánky s abecedou budou bavit všechny kluky i holky, kteří se právě seznamují s písmenky. Při jejich vybarvování se zklidní a uvolní, probudí svoji fantazii a tvořivost. Procvičí si sluchové vnímání jednotlivých hlásek a upevní si znalost písmen.

autora nemá: Neobyčejná zvířata - Mistři lovu
169 Kč 152 Kč

Seznamte se mrštnými a nebezpečnými predátory! Když nastane čas obstarat si něco k snědku, jsou to ti nejlepší z nejlepších. Mistři lovu totiž dokážou stopovat, vyhledat a ulovit kořist těmi nejúžasnějšími způsoby.

autora nemá: Pojďme spolu do Betléma
269 Kč 242 Kč

Zkrať si čekání na Štědrý den báječnými aktivitami! Poslechni si vyprávění o narození Ježíška, postav si vlastní betlém a s pomocí vylamovacích postaviček sehraj svůj vlastní vánoční příběh. Užij si zábavné hry a úkoly a více než 100 veselých samolepek!

autora nemá: Princezny
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této úžasné knížce najdeš vše potřebné k tomu, abys vytvořila své vlastní obrázky krásných princezen. Inspiruj se a užij si skvělou zábavu!

autora nemá: Šel dědeček na kopeček (lidová říkadla)
89 Kč 80 Kč

Bramborová kaše,to je strava naše,v pondělí je polívčička,v úterý je hrách a čočka,ve středu je zelí a to je kyselý. Lidová říkadla, veselá a snadno zapamatovatelná, budou děti umět brzy zpaměti. Rozkládací minileporelo pro nejmenší.

autora nemá: Vařila myška kašičku
99 Kč 89 Kč

Leporelo s textem tří lidových říkadel – Vařila myška kašičku, Paci, paci, pacičky a Povídám, povídám pohádku – doprovázených půvabnými obrázky.

autora nemá: Žalmy I.
199 Kč 179 Kč

Žalmy, písně pocházející z prostředí starověkého Izraele, pro svou vysokou poetickou hodnotu nepochybně patří ke světovému kulturnímu dědictví. V první polovině 2.

Barbie Ve světě her
59 Kč 44 Kč

V tomto akčním dobrodružství se Barbie jako počítačová programátorka ocitá přímo uprostřed videohry, kterou napadl nebezpečný virus. Hrozí, že virus zničí všechny úrovně, včetně hráčů, kteří ve hře žijí! Podaří se Barbie hru zachránit?

Domáce zvieratká
148 Kč 118 Kč

Zoznámte svoje deti so životom domácich zvierat na statku a naučte ich, aké zvuky zvieratká vydávajú. Farmár Jozef prevedie deti po svojom hospodárstve a naučí ich, ako robí sliepočka, kravička, ovečka, kačička a koník.

Já do lesa nepojedu
89 Kč 67 Kč

Obrázkové leporelo seznamuje děti pomocí přehledných ilustrací s jednou z našich nejznámějších písniček. Ilustrace Olgy Ptáčkové jsou stejně úsměvné jako verše a děti v nich mohou hledat drobné detaily a hravé souvislosti.

Jak dělá kočička?
129 Kč 97 Kč

Naučte svoje děti poznávat zvířátka. Dozví se, jak dělá kočička a další známá zvířátka, seznámí se však i s těmi netradičními. Třeba s legračním tučňákem nebo obrovskou velrybou.

Jak dělá ovečka?
129 Kč 97 Kč

Naučte svoje děti poznávat zvířátka. Dozví se, jak dělá ovečka a další známá zvířátka, seznámí se však i s těmi netradičními. Třeba s usmívající se lamou nebo roztomilou koalou.

Jednorožci a mořské panny se šablonami
299 Kč 224 Kč

V této úžasné knížce najdeš vše potřebné k tomu, abys vytvořila své vlastní obrázky jednorožců a mořských panen. Inspiruj se a užij si skvělou zábavu! Sešit obsahuje 3 šablony, vyškrabávací tužku, 10 třpytivých a 5 duhových vyškrabávacích obrázků, návod jak na to a stránky na vlastní tvoření.

Jóga na každý den
99 Kč 74 Kč

Zkuste začít den s nejznámější jogínskou sestavou – Pozdravem slunci. Tento soubor cviků dodává tělu energii, proto se doporučuje cvičit zejména ráno. Pokud vám po ránu nezbývá čas, zkuste večerní zklidňující sestavu Pozdrav měsíci. Procvičíte celé t ..

Kniha pro neohrožené dobrodruhy
249 Kč 187 Kč

Dobrodružství můžeš zažít kdekoliv: doma, na zahradě, ve větvích stromů, v lese nebo na pláži u moře. Tak přijmi výzvu! Plň úkoly, vyráběj vychytané pomůcky, sbírej body a získej diplom pro neohrožené dobrodruhy!

Krížovky o ľudovom liečiteľstve
107 Kč 97 Kč

Pohodlne sa usaďte, vezmite si ceruzku a odhaľte tajomstvá prírodných liečiv, ktoré vám pomôžu skvalitniť si život. Môžete sa tešiť na viac ako stovku krížoviek plných tipov, ktoré prináša sama príroda. Veľké písmená sa navyše postarajú o pohodlné čítanie a lúštenie.

Krížovky o slávnych osobnostiach
107 Kč 97 Kč

Zaujíma vás, aké príbehy sa skrývajú za slávnymi menami? Radi sa dozvedáte rôzne kuriozity, ktoré nie sú každému známe? Nazrite do života svetových aj slovenských osobností a zabavte sa pri lúštení viac ako stovky zaujímavých krížoviek! Veľké písmená ..

Krížovky o svetových metropolách
107 Kč 97 Kč

Rozlúštite tajomstvá, ktoré ukrývajú známe mestá, nazrite do ich histórie a zistite, s ktorými slávnymi menami sa spájajú. To všetko nájdete vo viac ako stovke krížoviek o svetových metropolách. Veľké písmená sa navyše postarajú o pohodlné čítanie a lúštenie.

Křížovky pro seniory Pečení pro radost
99 Kč 74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luštěte a pochutnejte si! Stovka švédských křížovek vás zaručeně pobaví a díky většímu písmu vám luštění půjde skoro samo. A až budete mít vyluštěno, vyberte si jeden z našich receptů a připravte si něco chutného na zub. Třeba výtečný jablečný koláč.