Robert Bryndza: Mlha nad Shadow Sands-18%
399 Kč 327 Kč

Akce

Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Robert Bryndza: Dívka v ledu
399 Kč 359 Kč

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život.

Robert Bryndza: Do posledního dechu
399 Kč 359 Kč

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ.

Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové
329 Kč 280 Kč

Je to tady! Robert Bryndza dokazuje, že je třeskutě vtipný. Pomocí ne tak úplně soukromých emailů Coco Pinchardové zjistíte, jaké to je, když po čtyřicítce začínáte úplně znovu. Je to prdel…

Chladnokrevně-15%
399 Kč 339 Kč

Kufr byl příšerně zrezivělý a Erika ho otevřela až na několikátý pokus. Na to, co našla uvnitř, nemůže být nikdo nikdy připraven…Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozloženým tělem mladého muže v ..

Chladnokrvne
430 Kč 378 Kč

Chladné londýnske ráno. Veľký kufor, ktorý vyplavila Temža. Detektív šéfinšpektor Erika Fosterová a jej kolegyňa Mossová už tušia, že ich vnútri čaká nepríjemné prekvapenie… Ale na to, čo naozaj nájdu, keď sa im zhrdzavený kufor podarí po niekoľkých ..

Dark Water-18%
239 Kč 194 Kč

When Detective Erika Foster receives a tip off that key evidence for a major narcotics case was stashed in a disused quarry on the outskirts of London, she orders for it to be searched. The drugs are recovered but so is the skeleton of a young child. ..

Deväť brestov
390 Kč 351 Kč

Kate Marshallová, hviezda londýnskej metropolitnej polície, pred šestnástimi rokmi ledva unikla z pazúrov smrti. Dnes vedie pokojný život na anglickom pobreží, prednáša kriminológiu na univerzite, no stále myslí na prácu policajnej detektívky. Keď je ..

Dievča v ľade
430 Kč 378 Kč

Jej otvorené pery akoby sa chystali prehovoriť. Jej mŕtve telo zamrznuté v l’ade. A nie je jediná. Skvelý thriller s nečakanou zápletkou, ktorý nedokážete odložiť.

Dívka v ledu-15%
399 Kč 339 Kč

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vyn ..

Do posledného dychu
430 Kč 378 Kč

Šaty nasiaknuté krvou, viečka násilne zatvorené. Tak vyzerá mŕtve dievča v kontajneri. Detektív séfinšpektor Erika Fosterová je síce na mieste nálezu ako prvá, prípad však nespadá do jej kompetencie. No ani tento fakt ju nedokáže zastaviť.

Erika s ..

Do posledního dechu-15%
399 Kč 339 Kč

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přest ..

Girl in the Ice
259 Kč 243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

A page-turning thriller packed with suspense. The first Detective Erika Foster novel by bestselling author, Robert Bryndza.

Kanibal z Nine Elms-15%
399 Kč 339 Kč

UŽ JEDNOU VRAHOVI UNIKLA. DOKÁŽE TO I PODRUHÉ? ROBERT BRYNDZA PŘEDSTAVUJE NOVOU VYŠEŘOVATELKU KATE MARSHALLOVOU, ŽENU S POHNUTÝM OSUDEM A SILNÝM SMYSLEM PRO SPRAVEDLNOST

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské p ..

Last Breath-18%
239 Kč 194 Kč

He's your perfect date. You're his next victim. When the tortured body of a young woman is found in a dumpster, her eyes swollen shut and her clothes soaked with blood, Detective Erika Foster is one of the first at the crime scene. The trouble is, t ..

Mlha nad Shadow Sands-15%
399 Kč 339 Kč

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha?

Night Stalker-18%
279 Kč 226 Kč

In the dead of a hot summer's night, Detective Erika Foster is called to a murder scene. The victim is found suffocated in bed. His wrists are bound and his eyes bulging through a clear plastic bag tied tight over his head. A few days later, another ..

Nine Elms
215 Kč 204 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Robert Bryndza is ready to take the world by bestselling storm again with the introduction of Kate Marshall, a woman with a dark secret and a powerful sense of justice. Sixteen years ago, Kate Marshall was a rising star in the London Metropolitan p ..

Noční lov-15%
399 Kč 339 Kč

Pokud tě někdo sleduje, jsi mrtvý… Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem utěsněným pod h ..

Nočný lov
430 Kč 378 Kč

Ďalší svetový bestseller od autora knihy Dievča v ľade. Thriller, ktorý vám nedá spať!

Robert Bryndza: Dark Water
239 Kč 215 Kč

When Detective Erika Foster receives a tip off that key evidence for a major narcotics case was stashed in a disused quarry on the outskirts of London, she orders for it to be searched. The drugs are recovered but so is the skeleton of a young child.

Robert Bryndza: Dívka v ledu - CD (Čte Martin Stránský)
399 Kč 359 Kč

První případ Eriky Fosterové ve skvělém podání oblíbeného herce a dabéra Martina Stránského. Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová.

Robert Bryndza: Do posledného dychu
480 Kč 432 Kč

Šaty nasiaknuté krvou, viečka násilne zatvorené. Tak vyzerá mŕtve dievča v kontajneri. Detektív séfinšpektor Erika Fosterová je síce na mieste nálezu ako prvá, prípad však nespadá do jej kompetencie. No ani tento fakt ju nedokáže zastaviť.

Robert Bryndza: Noční lov
399 Kč 359 Kč

Pokud tě někdo sleduje, jsi mrtvý… Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený.

Robert Bryndza: Smrtiace tajnosti
480 Kč 432 Kč

Jedného zimného rána nájde matka po prebudení svoju dcéru zmrznutú v krvavej mláke v malej predzáhradke. Kto mohol vykonať takú vec – zavraždiť dievča na prahu jeho vlastného domu, navyše počas vianočných sviatkov?

Robert Bryndza: Temné hlubiny
399 Kč 359 Kč

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání.

Smrtiace tajnosti
430 Kč 378 Kč

Šiesty záverečný diel strhujúcej detektívnej série s obľúbenou Erikou Fosterovou od medzinárodne úspešného autora Roberta Bryndzu vás privedie na stopu vrahovi mladej a krásnej tanečníčky burlesky.

Smrtící tajnosti-15%
399 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer?

Po posledním, velmi bolestném p ..

Temné hlbiny
430 Kč 378 Kč

Telo pod vodou prudko klesalo. Malo by na dne ležať v pokoji a nerušene mnoho rokov. A hore na suchu práve začína nočná mora…

Temné hlubiny-15%
399 Kč 339 Kč

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, al ..

Ten pravý a tá ľavá-18%
347 Kč 282 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Natalie Loveová celý život usilovne a tvrdo pracovala, aby si splnila svoje sny. Riadi úspešné divadlo v londýnskej štvrti Soho, v ktorom sa práve chystajú angažovať jednu z najväčších hollywoodskych hviezd, miláčika všetkých žien Ryana, a dokonca má ..