Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Cyklistické batohy Osprey

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Osprey
    ×
Osprey Escapist 18 Osprey batoh Escapis 16 l, modrá
Osprey Escapist 18

Osprey Escapist 18 je unisex cyklistický batoh pro každodenní vyjížďky na kole ve městě i v přírodě. Batoh velmi dobře sedí na zádech a zádový systém umožňuje kvalitní proudění vzduchu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey batoh Escapis 16 l, modrá Osprey batoh Escapis 16 l, modrá
Osprey batoh Escapis 16 l, modrá

Cyklistický batoh Escapist značky Osprey je ten pravý společník pro vaši cestu na kole. Zádový panel AirScape poskytne během vícedenního cyklovýletu i cesty do práce dobrou cirkulaci vzduchu a potřebný komfort. Batoh má mnoho praktických vychytávek.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Escapist 25 Osprey batoh Escapis 16 l, modrá
Osprey Escapist 25

Osprey Escapist 25 je unisex cyklistický batoh pro každodenní vyjížďky na kole ve městě i v přírodě. Batoh velmi dobře sedí na zádech a zádový systém umožňuje kvalitní proudění vzduchu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Batoh Escapist 25 - modrá indigo - S/M Osprey Batoh Escapist 25 - modrá indigo - S/M
Osprey Batoh Escapist 25 - modrá indigo - S/M

OSPREY ESCAPIST 25 INDIGO BLUE je batoh vhodný na celodenní túry, který má výborně odvětraná záda díky technologii AirScape. Dvě velikosti – S/M a M/L.

můžete mít 5.4. - 11.4.

Osprey Escapist 18 black S/M Osprey Batoh Escapist 25 - modrá indigo - S/M
Osprey Escapist 18 black S/M

Batoh o objemu 18 l disponuje odvětrávaným systémem AirScape. Součástí je prodyšný bederní pás a ramenní popruh s kapsou na GPS či MP3. Osprey Escapist 18 S/M je kompatibilní s hydrovakem a má boční kapsy vhodné na vložení lahví s vodou.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Salida 12 II Osprey Batoh Escapist 25 - modrá indigo - S/M
Osprey Salida 12 II

Cyklistický batoh o objemu 12 l disponuje odvětrávaným systémem AirScape. Součástí je bederní pás s kapsami na zip po obou stranách a úchyt na přilbu LidLock. Osprey Salida 12 II je kompatibilní s hydrovakem a je opatřen kapsou na brýle či mobil.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Talon 22 III Osprey Tempest 20 III WM/WL
Osprey Talon 22 III

Batoh o objemu 22 l disponuje odvětrávaným a nastavitelným zádovým systémem AirScape. Součástí je Stow-on-the-Go System na uchycení trekových holí a levý ramenní popruh s kapsou na mobil. Osprey Talon 22 III je kompatibilní s hydrovakem.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Osprey Tempest 30 III Osprey Tempest 20 III WM/WL
Osprey Tempest 30 III

Batoh o objemu 30 l disponuje odvětrávaným systémem AirScape. Součástí je Stow-on-the-Go System na uchycení trekových holí a levý ramenní popruh s kapsou na mobil. Osprey Tempest 30 III je kompatibilní s hydrovakem a má boční kapsy vhodné na vložení lahví s vodou.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Tempest 20 III WM/WL Osprey Tempest 20 III WM/WL
Osprey Tempest 20 III WM/WL

Batoh o objemu 20 l disponuje odvětrávaným systémem AirScape. Součástí je Stow-on-the-Go System na uchycení trekových holí a levý ramenní popruh s kapsou na mobil. Osprey Tempest 20 III je kompatibilní s hydrovakem a má boční kapsy vhodné na vložení lahví s vodou.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Tempest 34 III WM/WL Osprey batoh batoh Tempest 30 L III WXS/WS šedá
Osprey Tempest 34 III WM/WL

Batoh disponuje odvětrávaným systémem AirScape. Součástí je Stow-on-the-Go System na uchycení trekových holí a levý ramenní popruh s kapsou na mobil. Osprey Tempest 34 III WM/WL je kompatibilní s hydrovakem a má boční kapsy vhodné na vložení lahví s vodou.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey Salida 8 II Osprey batoh batoh Tempest 30 L III WXS/WS šedá
Osprey Salida 8 II

Cyklistický batoh o objemu 8 l disponuje odvětrávaným systémem AirScape. Součástí je bederní pás a úchyt na přilbu LidLock. Osprey Salida 8 II je kompatibilní s hydrovakem a je opatřen přední kapsou na drobnosti a kapsou s organizérem.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Osprey batoh batoh Tempest 30 L III WXS/WS šedá Osprey batoh batoh Tempest 30 L III WXS/WS šedá
Osprey batoh batoh Tempest 30 L III WXS/WS šedá

Nejnovější generace ikonického dámského batohu Tempest od značky Osprey. Má nový pohodlný odvětraný zádový systém AirscapeTM překrytý odolným meshem. Pokud vyrážíte na výlet s trekovými holemi, jistě oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System na uchycení holí na batoh.

můžete mít ZÍTRA

MALL