Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 35781333

Elena Hell: Sisi 2 - Touha a zrada

Elena Hell: Sisi 2 - Touha a zrada

Autor: Elena Hell
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Touha a zrada, štěstí a zoufalství, láska a nenávist. Takhle si novomanželka a císařovna Sisi svůj život po boku milovaného muže nepředstavovala. Císařské sídlo se jí stalo vězením, často i doslova. Celý popis
359 Kč
Zboží od: Knihy Daniela
359 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

19.6.2024 na výdejním místě
19.6.2024 - 20.6.2024 na vaší adrese

Popis

Touha a zrada, štěstí a zoufalství, láska a nenávist. Takhle si novomanželka a císařovna Sisi svůj život po boku milovaného muže nepředstavovala. Císařské sídlo se jí stalo vězením, často i doslova. Přísná dvorská etiketa a neúprosné tchyniny požadavky dusily Sisinu radost ze života, touhu po svobodě, ubíjely její sny. Také monarchie žádala své: následníka trůnu. Sisi nežila ve vysněném ráji, nýbrž na bojišti. Bez své rodiny, bez přátel. Po boku muže, který se pod ohromným tlakem panovnických povinností, v Evropě zmítané těžkými konflikty a krvavými boji, kdy musel rozhodovat o životech desetitisíců, o budoucnosti monarchie po staletí budované jeho rodem, opět uchyluje ke svému vnitřnímu démonu. A ten ho vzdaluje od Sisi a lásky… Jeden z mýtů o císařovně Sisi je zpracovaný do poutavého, čtivého románu zasazeného do bouřlivých časů Evropy 19. století.

Kniha vznikla podle úspěšného seriálu televize RTL. Záhy po vydání získala prestižní ocenění Spiegel Bestseller a stala se bestsellerem čtenářů a řady literárních žebříčků.

  • Datum vydání: 30. 08. 2023
  • Počet stran: 304
  • ISBN: 978–80–7433–380–4
  • Vazba: pevná vazba