Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42564766

Laurenová Christina: Zůstane to mezi námi

Laurenová Christina: Zůstane to mezi námi

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
V lásce a v práci je dovoleno vše!

Neodolatelná romance od autorek bestsellerové série Božský.

Carey Douglasová pracuje pro Melissu a Rustyho Trippovy, známou guru dvojici z odvětví interiérového designu, skoro deset let.
Celý popis
Ušetříte 63 Kč 302 Kč
239 Kč
Zboží od: BOOKTOOK
Ušetříte 63 Kč 302 Kč
239 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

22.4.2024 na výdejním místě
22.4.2024 - 23.4.2024 na vaší adrese

Popis

V lásce a v práci je dovoleno vše!

Neodolatelná romance od autorek bestsellerové série Božský.

*****

Carey Douglasová pracuje pro Melissu a Rustyho Trippovy, známou guru dvojici z odvětví interiérového designu, skoro deset let. Carey pochází z farmy a u Melissy a Rustyho začala pracovat ve svých šestnácti letech. Přestože si moc nevěří, má na úspěchu značky největší podíl. Za tu dobu se jí podařilo vybudovat veleúspěšné impérium. Trippovi jsou miláčci Ameriky – mají vlastní TV show a nově také knihu, se kterou vyrážejí na turné. Ovšem má to jeden háček: oblíbený a na první pohled dokonalý pár se ve skutečnosti nemůže vystát.

*****

James McCann nedávno dokončil vysokou a je z něj stavební inženýr. Není to ale to, co si představoval, a tak se ocitl u Trippových. A vlastně ani to není to, co by si představoval – hned na začátek se musí sbalit a jet s Trippovými a Carey na několikatýdenní turné po Státech. Přežít cestu bez šrámů se zdá být docela ambiciózní plán. Carey s Jamesem, kteří si na první dobrou nepadli do oka, spolu musejí pracovat na tom, aby se zaprvé manželé nezabili, a za druhé, aby celá ta bublina nepraskla. Postupně ale přicházejí na to, že když nebudou pracovat proti sobě, ale naopak spojí síly, dají šanci nejen značce, ale hlavně sami sobě vytvořit spolu něco nevšedního…

  • počet stran: 352
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 10.4.2024
  • šířka: 140mm
  • výška: 30mm
  • hmotnost: 388g
  • ISBN: 978–80–7689–371–9
  • jazyk: česky