10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bondážní lana, pásky

Okořeňte svůj milostný život a potěšte se produkty z kategorie bondážní lana, pásky. Vybírejte ze zboží nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky nebo v přehledných sekcích dle typu produktu. Díky MALL.cz nakoupíte výhodně i diskrétně vše pro vaši rozkoš a zábavu. Důvěra našich zákazníků je pro nás a naše obchodní partnery důležitá, proto je objednané zboží odesíláno v diskrétním balení.

Zobrazit více
  • Zboží můžeme doručit přímo na vaši adresu. Diskrétní balení je samozřejmostí.
  • Nebudete doma? Nakoupené produkty vám uložíme na jednom z více než 2 500 výdejních míst.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie bondážní lana, pásky nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje 24 hodin denně.
  • Nepoužité zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay - nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 5 m black Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 10 m black
Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 5 m black

Hiden Desire Bondage Rope 5 m black Vysoce kvalitní bondážní lano z kolekce Hiden Desire, ideální pro dobrodružné BDSM hry. Lano je vyrobeno z polypropylenu, zabraňuje odírání a nabízí bezpečnou a pohodlnou formu intimní zábavy.

můžete mít 12.12.

Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 5 m red Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 10 m black
Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 5 m red

Hiden Desire Bondage Rope 5 m red Vysoce kvalitní bondážní lano z kolekce Hiden Desire, ideální pro dobrodružné BDSM hry. Lano je vyrobeno z polypropylenu, zabraňuje odírání a nabízí bezpečnou a pohodlnou formu intimní zábavy.

můžete mít 12.12.

Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 10 m black Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 10 m black
Hidden Desire Hiden Desire Bondage Rope 10 m black

Hiden Desire Bondage Rope 10 m black Vysoce kvalitní bondážní lano z kolekce Hiden Desire, ideální pro dobrodružné BDSM hry. Lano je vyrobeno z polypropylenu, zabraňuje odírání a nabízí bezpečnou a pohodlnou formu intimní zábavy.

můžete mít 12.12.

Shots Toys Ouch! Bondage Tape pink 17,5 m SpankMe Pás cudnosti penis klec černá BDSM femdom S
Shots Toys Ouch! Bondage Tape pink 17,5 m

Ouch! Bondage Tape pink 17,5 mNelepivá bondážní páska Ouch! o délce 17,5 m.Páska je dostatečně silná pro začátečníky i zkušenější hráče bondage.Užijte si smyslnou hru, možnosti jsou nekonečné.

můžete mít 12.12.

SpankMe Pás cudnosti penis klec černá BDSM femdom S SpankMe Pás cudnosti penis klec černá BDSM femdom S
SpankMe Pás cudnosti penis klec černá BDSM femdom S

Moderní pás cudnosti z nylonové pryskyřice. Přesně kopíruje linie penisu a díky sklonu směrem dolů není zařízení vidět pod oblečením. Design je elegantní a podle našeho názoru jde o jeden z nejpohodlnějších modelů dostupných na trhu.

můžete mít 13.12. - 14.12.

SpankMe STŘÍBRNÝ OCELOVÝ KROUŽEK PÁSU CUDNOSTI 50MM SpankMe Pás cudnosti penis klec černá BDSM femdom S
SpankMe STŘÍBRNÝ OCELOVÝ KROUŽEK PÁSU CUDNOSTI 50MM

Mužský pás cudnosti s dlouhou klecí na penis je ideálním produktem pro milovníky BDSM her, jako jsou submisivní ženy a dominy.

můžete mít 13.12. - 14.12.

XSARA Sada pout pod postel matraci - poutání rukou i nohou - 78543331 Shots Toys Shots OUCH! Thick Bondage Rope 10 m black silné bondážní lano
XSARA Sada pout pod postel matraci - poutání rukou i nohou - 78543331

Přeměte svoji postel na sexuální vězení a začněte konat. Pevná sada BDSM pro poutání nohou a rukou má nastavitelnou délku nylonových popruhů, pouta a nohy jsou také nastavitelné na délku. Super poutací sada sestávající z: – dvou pout na ruce – dvou pout na nohy – nylonových pásů.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Shots Toys Shots OUCH! Thick Bondage Rope 10 m black silné bondážní lano Shots Toys Shots OUCH! Thick Bondage Rope 10 m black silné bondážní lano
Shots Toys Shots OUCH! Thick Bondage Rope 10 m black silné bondážní lano

Shots OUCH! Thick Bondage Rope 10 m black silné bondážní lanoNechte si od OUCH! ukázat, jak na to! Toto silné bondážní lano má hladkou a hedvábnou strukturu, takže je příjemné na kůži.

můžete mít 12.12.

SpankMe MALÝ SILIKONOVÝ PÁS CUDNOSTI, KLEC NA PENIS Shots Toys Shots OUCH! Thick Bondage Rope 10 m black silné bondážní lano
SpankMe MALÝ SILIKONOVÝ PÁS CUDNOSTI, KLEC NA PENIS

Silikonový pás cudnosti na penis a varlata je jedinečná erotická pomůcka, kterou lze použít pro BDSM hrátky i smyslné erotické hry nebo předehru.

můžete mít 13.12. - 14.12.

SpankMe PENIS KLEC ČERNÁ, PÁS CUDNOSTI BDSM FEMDOM L XSARA Kovové rozevírající tyče + obojek a pouta - postrojbdsm - 78953389
SpankMe PENIS KLEC ČERNÁ, PÁS CUDNOSTI BDSM FEMDOM L

Moderní pás cudnosti z nylonové pryskyřice. Přesně kopíruje linie penisu a díky sklonu směrem dolů je zařízení neviditelné pod oblečením. Design je elegantní a podle našeho názoru jde o jeden z nejpohodlnějších modelů dostupných na trhu.

můžete mít 13.12. - 14.12.

XSARA Kovové rozevírající tyče + obojek a pouta - postrojbdsm - 78953389 XSARA Kovové rozevírající tyče + obojek a pouta - postrojbdsm - 78953389
XSARA Kovové rozevírající tyče + obojek a pouta - postrojbdsm - 78953389

Pevný postroj se skládá z tvrdých kovových tyčí používaných k roztažení nohou nebo rukou, a a pout a obojku spojených s kovovými kroužky, které umožují svázání partnera. Sada je ideální pro hrátky Bondage a BDSM. Plně imobilizuje milence a dovoluje pohrávat si s ním nejoblíbenějším způsobem, čím…

můžete mít 13.12. - 14.12.

XSARA Šůra vázací lano - 5m - bdsm - 87653889 XSARA Kovové rozevírající tyče + obojek a pouta - postrojbdsm - 78953389
XSARA Šůra vázací lano - 5m - bdsm - 87653889

Velmi pevná šůra, vázací lano. Měkká, nezařezává se do těla. Je určena k opakovanému použití. Je to skvělá pomůcka, která oživí a obohatí váš erotický život. SPECIFIKACE: – Barva:Černá – Délka:5 metrů

můžete mít 13.12. - 14.12.