Just One brašna Travel

Just One brašna Travel

Hodnocení: 5
969 Kč

Cyklistická brašna na nosič disponuje objemem 15 l a vodoodpudivým materiálem. Je opatřena 2 vnitřními a 2 bočními kapsami. Na víku je guma pro uchycení bundy či pláštěnky. Součástí jsou bezpečnostní reflexní prvky. Just One brašna Travel využije na svých cestách každý cyklista.

Topeak MTX Trunk Bag DXP s bočnicemi, černá
2 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistická brašna o objemu 22,6 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič díky technologii QuickClick. Má hlavní komoru s rozšířením a 2 boční také s rozšířením. Topeak MTX Trunk Bag DXP s bočnicemi je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

Zéfal Z-Traveler 80

Zéfal Z-Traveler 80

Hodnocení: 4,6
1 990 Kč 1 399 Kč

Voděodolná brašna Zéfal Z-Traveler 80 s výklopnými zesílenými bočními kapsami. Pro všechny typy nosičů. Upevnění pomocí suchých zipů. Objem 32 litrů. Ochranný potah do deště.

Topeak MTX Trunk Bag EXP s bočnicemi, černá
2 309 Kč 2 199 Kč

Cyklistická brašna o objemu 8 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič díky technologii QuickClick. Má hlavní komoru s rozšířením a 2 boční s rozšířením. Topeak MTX Trunk Bag EXP s bočnicemi je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

Topeak pláštěnka pro MTX Trunk Bag EXP, šedá
599 Kč

Praktická pláštěnka pro cyklistické brašny se stane nepostradatelným doplňkem pro cyklisty. Během špatného počasí ochrání vaše vybavení před deštěm. Topeak pláštěnka pro MTX Trunk Bag EXP je snadno sbalitelná a nezabere skoro žádné místo.

Topeak pláštěnka pro MTX Trunk Bag EX & DX, šedá
479 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická pláštěnka pro cyklistické brašny se stane nepostradatelným doplňkem pro cyklisty. Během špatného počasí ochrání vaše vybavení před deštěm. Topeak pláštěnka pro MTX Trunk Bag EX & DX je snadno sbalitelná a nezabere skoro žádné místo.

Thule Pláštěnka na brašnu, žlutá-43%
529 Kč 299 Kč

Akce

Thule Pláštěnka Na Brašnu Yellow je ideální pro použití s postranními brašnami Commuter Pannier a Large Adventure Touring Pannier řady Thule Pack ’n Pedal.

Arsenal Trojbrašna na nosič (art. 465)
1 229 Kč 999 Kč

Arsenal Art. 465 je trojbrašna na zadní nosič. Ideální pokud se chystáte na delší cyklistický výlet a nevíte, co si počít s celou bagáží.

Lovelec Cyklistická brašna na nosič Garda
1 176 Kč

Velikost 29×12×32 cm. Boční kapsy na klip. Kapsy na drobnosti. Výztuha. Popruhy pro boční uchycení. Voděodolný návlek. Uchycení na suchý zip na nosič. Reflexní prvky.

Lovelec Cyklistická brašna na nosič Merano
1 039 Kč

Velikost 31×14×31 cm. Boční kapsy na zip. Kapsy na drobnosti. Výztuha. Popruhy pro boční uchycení. Voděodolný návlek. Uchycení na suchý zip na nosič. Reflexní prvky.

Lovelec Cyklistická brašna na nosič Trento
858 Kč

Velikost 31×16×19 cm. Boční kapsy na zip. Výztuha. Kapsa na bidon. Nastavitelný popruh na rameno. Voděodolný návlek. Pláštěnka. Uchycení na suchý zip na nosič. Reflexní prvky.

Topeak MTX Trunk Bag EX

Topeak MTX Trunk Bag EX

Hodnocení: 5
1 649 Kč 1 489 Kč

Cyklistická brašna o objemu 8 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič díky technologii QuickClick. Má hlavní komoru a 2 boční kapsy na zip. Topeak MTX Trunk Bag EX je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.

Arsenal Brašna velkoobjemová (art.312)
1 109 Kč 899 Kč

Arsenal Brašna velkoobjemová (art.312) vhodná na expediční jízdy v náročném terénu, kde se předpokládá převoz věcí náchylných na poškození vodou či vlhkem. V novém žlutém designu pro lepší viditenost na silnici.