Zéfal Z-Console L

Zéfal Z-Console L

Hodnocení: 4,5
819 Kč

699 Kč

Akce

2 v 1. Zéfal Z-Console L přední brašna s integrovaným pouzdrem pro smartphone. Kapsa na zip pro nářadí,lepení atd. Průhledný kryt telefonu. Průsvitný kryt do deště součástí balení.


BLACKBURN Local Plus Top Tube Bag
599 Kč

Praktická přední brašna Blackburn Local Plus Top Tube Bag, která se připevní na horní rámovou trubku, vám zajistí snadný přístup k dokladům, malé svačině nebo klíčům. Výhodou je zvláštní kapsa na mobilní telefon.


Topeak MidLoader brašna na rám 6 l-27%
1 799 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Cyklistická brašna o objemu 6 l se snadno uchytí pomocí suchého zipu a vyplní prázdné místo uvnitř rámu. Vnitřní vak disponuje voděodolností 10000 mm. Topeak MidLoader brašna na rám 6 l má přístup z obou stran díky 2 voděodolným zipům.


Zéfal Z-Console M
799 Kč

699 Kč

Akce

2 v 1. Zéfal Z-Console M. Přední brašna s integrovaným pouzdrem pro smartphone. Kapsa na zip pro nářadí,lepení atd. Průhledný kryt telefonu. Průsvitný kryt do deště součástí balení.


Vaude Cruiser Bag-23%
519 Kč

399 Kč

Akce

Cyklistická brašna disponuje objemem 1 l a snadno se upíná na rám pomocí pásků na suchý zip. Vejde se do ní všechno potřebné vybavení jako nářadí na opravu či klíče a mobilní telefon. Vaude Cruiser Bag má bezpečnostní reflexní detaily.


Topeak MidLoader brašna na rám 3 l
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Cyklistická brašna o objemu 3 l se snadno uchytí pomocí suchého zipu a vyplní prázdné místo uvnitř rámu. Vnitřní vak disponuje voděodolností 10000 mm. Topeak MidLoader brašna na rám 3 l má přístup z obou stran díky 2 voděodolným zipům.


Vaude Triangle Bag-21%
569 Kč

449 Kč

Akce

Cyklistická brašna disponuje objemem 1,7 l a snadno se upíná na rám pomocí pásků na suchý zip. Vejde se do ní všechno potřebné vybavení jako nářadí na opravu či klíče a mobilní telefon. Vaude Triangle Bag má bezpečnostní reflexní detaily.


Just One Touch 1.0 XL
499 Kč

439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické pouzdro na telefon je vyrobeno z vodoodpudivého materiálu v kombinaci s neoprenem. Disponuje 2 vnějšími kapsami, které mají voděodolný zip. Je ideální pro displeje o velikosti 4,5" až 8". Just One Touch 1.0 XL uvítá každý cyklista.


Deuter Front Triangle Bag Black
520 Kč

489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brašna na kolo Deuter Front Triangle Bag pojme vše potřebné, jako nářadí pro nahození řetězu či lékárničku. Díky svému umístění ji lze použít i za jízdy.


Vaude Carbo Bag
389 Kč

Cyklistická brašna disponuje objemem 0,7 l a snadno a rychle se upíná na rám pomocí pásků na suchý zip. Vejde se do ní všechno potřebné vybavení jako nářadí na opravu či klíče a mobilní telefon. Vaude Carbo Bag má bezpečnostní reflexní detaily.


BLACKBURN Local Top Tube Bag
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická přední brašna Blackburn Local Top Tube Bag, která se připevní na horní rámovou trubku, vám zajistí snadný přístup k dokladům, malé svačině nebo klíčům.


Topeak Tri Bag s pláštěnkou
449 Kč

299 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,41 l se rychle a snadno upíná na rám nylonovými páskami. Obsahuje integrovanou pláštěnku. Vhodná na uložení telefonu, klíčů, peněženky i energetické tyčinky. Topeak Tri Bag s pláštěnkou využije každý cyklista.


Lovelec Pouzdro na smartphone Predazzo
439 Kč

Velikost 11×4×14 cm. Boční kapsy na zip. Vhodné pro 4'' a menší smartphone. Voděodolné. Uchycení do rámu. I-Touch folie pro dotykový display.


Topeak Tri Dry Bag voděodolná-28%
749 Kč

539 Kč

Akce

Voděodolná cyklistická brašna o objemu 0,6 l se rychle a snadno upíná na zadní nosič pomocí suchých zipů. Je vhodná na uložení telefonu, peněženky, energetické tyčinky a gelu. Topeak Tri Dry Bag voděodolná je ideálním doplňkem pro každého cyklistu.


Topeak FastFuel Tribag - rozbaleno
1 109 Kč

743 Kč

Rozbaleno

Cyklistická brašna o objemu 0,6 l se rychle a snadno upíná na rám nylonovými páskami. Vhodná na uložení telefonu, klíčů, peněženky i energetické tyčinky. Topeak FastFuel Tribag využije každý cyklista.


Just One Touch 5.0
299 Kč

Praktický držák na telefon je vyroben z vysoce elastického silikonu a pevně obepne přístroj. Je ideální pro displeje o velikosti 4,5" až 8". Just One Touch 5.0 uvítá každý cyklista.


Deuter Triangle Bag Black

Deuter Triangle Bag Black

Hodnocení: 4,5
490 Kč

389 Kč

Brašna na kolo Deuter Triangle Bag pojme nářadí pro nahození řetězu i první pomoc při zranění. Díky jejímu umístění je snadné ji použít i za jízdy.


Just One Frame L

Just One Frame L

Hodnocení: 5
339 Kč

Brašna do rámu Just One Frame L o objemu 2.5 l je vyrobena z vodoodpudivého materiálu kombinovaného s neoprenem pro větší odolnost. .


Deuter Energy Bag

Deuter Energy Bag

Hodnocení: 5
380 Kč

359 Kč

Brašna na kolo Deuter Energy Bag dostatečně velká na vše potřebné během jízdy i po ní. Taška se připíná na rám kola a je proto snadné ji použít i za jízdy.


Just One Case M
199 Kč

Cyklistická brašna o objemu 1,5 l disponuje bezpečnostními reflexními prvky 3M ScotchliteTM. Upíná se jednoduše na rám pomocí suchých zipů. Materiál je vodoodpudivý. Just One Case M překvapí svou lehkostí, odolností a využije ji každý cyklista.


Just One Frame M

Just One Frame M

Hodnocení: 5
299 Kč

Cyklistická brašna o objemu 1,6 l disponuje bezpečnostními reflexními prvky 3M ScotchliteTM. Upíná se jednoduše na rám pomocí suchých zipů. Materiál v kombinaci s neoprenem je vodoodpudivý. Just One Frame M překvapí svou lehkostí, odolností a využije ji každý cyklista.