BLACKBURN Local Medium Seat Bag
499 Kč

Větší podsedlová brašnička Blackburn Local Medium Seat Bag s reflexními prvky a poutkem na blikačku. Objem: 1 litr. Voděodolná úprava proti nečekaným změnám počasí.

Vaude Race Light M

Vaude Race Light M

Hodnocení: 4
359 Kč

Cyklistická brašna disponuje objemem 0,4 l a snadno se upíná na rám pomocí pásků na suchý zip. Vejde se do ní všechno potřebné vybavení jako nářadí na opravu či klíče a mobilní telefon. Vaude Race Light M má bezpečnostní reflexní detaily.

Schwalbe MTB 27.5/29 + duše SV19 + 2 montpáky
399 Kč 269 Kč

Brašna Schwalbe pro uchycení pod sedlo nyní dodávaná v akčním setu s rezervní duší SV19 a sadou 2 montpák Vás na cyklotoulkách rozhodně nenechá ve štychu. Určena pro horská kola s obvodem kol 27.5" a 29".

Zéfal Podsedlovka Iron L-TF
499 Kč

Zéfal L-TF je podsedlová brašna o objemu 0,8 L. Uchycuje se pomocí mechanismu T-Fix, potěší jistě také přítomnost reflexních prvků a možnost širokého otevření kapsy. Drobnosti lze uvnitř uchytit pomocí elastické pásky.

Topeak Wedge Pack II Medium
689 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistická brašna o objemu 0,95–1,25 l disponuje aerodynamickým tvarem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo díky technologii QuickClick. Obsahuje bezpečnostní reflexní prvky a zabudovanou pláštěnku. Topeak Wedge Pack II Small pojme náhradní duši i cyklonářadí.

BLACKBURN Local Small Seat Bag
499 Kč 379 Kč

Malá podsedlová brašnička Blackburn Local Small Seat Bag s reflexními prvky a poutkem na blikačku. Voděodolná úprava proti nečekaným změnám počasí.

Topeak Wedge Pack II Small
599 Kč 529 Kč

Cyklistická brašna o objemu 0,8 l disponuje aerodynamickým tvarem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo díky technologii QuickClick. Obsahuje bezpečnostní reflexní prvky a zabudovanou pláštěnku. Topeak Wedge Pack II Small pojme náhradní duši i cyklonářadí.

BLACKBURN Grid Small Seat Bag Black Reflective
499 Kč 379 Kč

Malá podsedlová brašnička, vhodná pro uložení duše, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Small Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

Deuter Bike Bag Race I Black
330 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deuter Bike Bag Race I je lehká, minimalistická brašnička pod sedlo dostatečně velká pro naprosté nezbytnosti. Příjemný doplněk je poutko na blikačku.

Deuter Bike Bag Race II

Deuter Bike Bag Race II

Hodnocení: 5
350 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistická brašnička o objemu 0,5 l disponuje materiálem, který odpuzuje vodu i špínu. Vejde se do ní náhradní duše, nářadí, klíče a peníze. Obsahuje také poutko na blikačku. Deuter Bike Bag Race II má reflexní prvky.

BLACKBURN Grid Large Bag Black Reflective
699 Kč 439 Kč

Velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Large Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

Lezyne Caddy Sport Kit Black M
1 539 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická sada brašny a základního vybavení pro opravy defektu. Lezyne Caddy Sport Kit Black M obsahuje brašnu, lepení, montpáky, nářadí a pumpu.

BLACKBURN Grid Medium Seat Bag Black Reflective
599 Kč 439 Kč

Středně velká podsedlová brašnička vhodná na duši, nářadí nebo montpáky. Blackburn Grid Medium Seat Bag Black Reflective je provedena v černé barvě s reflexními boky, polstrováním a poutkem na blikačku. Voděodolný zip zabrání poškození uložených věcí.

Lezyne Pod Caddy Qr Black M
840 Kč 599 Kč

Praktická skořepinová brašna pod sedlo. Lezyne Pod Caddy Qr Black M je . Objem 0,8 l zaručuje, že brašna pojme vše potřebné nářadí. Výhodou je **snadná instalace rychloupínacím úchytem, nylonový potah a voděodolný zip.

Schwalbe MTB 26 + duše SV13 + 2 montpáky
399 Kč 269 Kč

Brašna Schwalbe pro uchycení pod sedlo nyní dodávaná v akčním setu s rezervní duší SV13 a sadou 2 montpák Vás na cyklotoulkách rozhodně nenechá ve štychu. Je určeno pro horská kola s obvodem kol 26".

Thule Brašna pod sedlo
549 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Thule Brašna pod sedlo je brašna k připevnění pod sedadlo s chytře řešeným obalem pro přehledné ukládání potřebného nářadí a snadný přístup.

Lezyne Dry Caddy Qr Black M
1 090 Kč 749 Kč

Praktická brašna pod sedlo Lezyne Dry Caddy Qr Black M. Disponuje středními rozměry, voděodolnou konstrukcí, reflexními prvky pro zvýšenou bezpečnost a rychloupínacím systémem.

Vaude Race Light XL

Vaude Race Light XL

Hodnocení: 5
469 Kč

Cyklistická brašna disponuje objemem 0,9 l a snadno se upíná na rám pomocí pásků na suchý zip. Vejde se do ní všechno potřebné vybavení jako nářadí na opravu či klíče a mobilní telefon. Vaude Race Light XL má bezpečnostní reflexní detaily.

Topeak Side Kick Wedge Pack Small
889 Kč 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistická brašna o objemu 0,5 l disponuje bočním vstupem. Upíná se velmi jednoduše pod sedlo díky technologii QuickClick. Použitím EVA pěny se zachová tvar brašny po dlouhá léta. Topeak Side Kick Wedge Pack Small pojme náhradní duši i cyklonářadí.

Just One Drive 5.0 L

Just One Drive 5.0 L

Hodnocení: 2
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podsedlová brašna Just One Drive 5.0 L o objemu 1,3 l je vyrobena z voděodolného a umyvatelného materiálu Snake. Má vnitřní kapsu a držák na zadní světlo.

Just One Drive 7.0 M
449 Kč 399 Kč

Podsedlová brašna Just One Drive 7.0 M o objemu 0,6 l je vyrobena z voděodolného materiálu. Nechybí ani reflexní bezpečnostní prvky.

Lezyne Micro Caddy Black M
690 Kč 499 Kč

Praktická podsedlová brašna na nezbytnosti. Lezyne Micro Caddy Black M je vyrobena z odolného tkaného nylonu. Výhodou je nízká hmotnost, vnitřní organizované kapsy a praktické voděodolné zipy.

Schwalbe Tour + duše SV17 + 2 montpáky
399 Kč 269 Kč

Brašna Schwalbe pro uchycení pod sedlo nyní dodávaná v akčním setu s rezervní duší SV17 a sadou 2 montpák Vás na cyklotoulkách rozhodně nenechá ve štychu. Určena pro terková kola s obvodem kol 28".

Arsenal Brašna nosičová (art.505)
439 Kč 309 Kč

Voděvzdorná Arsenal Brašna nosičová (art.505) s měnitelným objemem a hlavní kapsou uzavíratelnou na zip s minimální hmotností 300 gramů.

Just One Drive 3.0 L

Just One Drive 3.0 L

Hodnocení: 4,5
299 Kč

U podsedlové brašny Just One Drive 3.0 L o objemu 1,5 l lze snadno pomocí zipu zvětšit objem o 0,5 l (2,0 l). Je vyrobena z vodoodpudivého materiálu.

Just One Drive 3.0 M

Just One Drive 3.0 M

Hodnocení: 5
219 Kč

Brašna pod sedlo Just One Drive 3.0 M o objemu 0,8 l s rychloupínacím systémem T-fix spolehlivě pojme náhradní duši a další potřebné věci na cestu.