Počet nalezených produktů: 20

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Beper Náhradní hlavice do elektrického pilníku na paty Beper 40948
215 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní hlavice k elektrickému pilníku na paty a pedikúru jemně odstraňuje suchou kůži a mozoly a tím okamžitě zajišťuje neuvěřitelný pocit pohody! Stačí lehce přejíždět na místech, která chcete ošetřit, až do dosažení požadovaného výsledku.


Credo Solingen Růžová dobíjecí bruska na paty Silky Touch
649 Kč

Novinka

Akumulátorová bruska na paty se safírovými krystaly a LED osvětlením pečuje o pokožku nohou. Účinně odstraňuje ztvrdlou a suchou kůži na nohách a zanechá ji krásně hebkou a jemnou.  Extra hrubý váleček ošetřuje ztvrdlou a mozolnatou kůži. Jemný váleček pokožku dohladí a zanechá ji hebkou.


Credo Solingen Seřezávač kůže s pilníkem 
439 Kč

Seřezávač kůže od značky Credo Solingen je určen k odstranění zrohovatělé kůže na chodidlech. Dopřejte svým unaveným chodidlům péči jako ze salónu! Seřezávač je vytvořený kompletně z nerezové oceli s praktickou rukojetí a součástí je také pilník.


Oriflame Škrabka na nohy 1 ks
55 Kč

Tato šikovná škrabka jemně odstraní odumřelé části kůže. Zanechá nohy hebké a hladké. .


Margaret Dabbs Profesionální pilník na nohy + 2 náhradní brusné polštářky (Professional Foot File + 2 Replacement P
890 Kč

Oceněný unikátní pilník, vyrobený za použití vysoce kvalitní technologie komprese drcených krystalů, je perfektní pro odstranění tvrdé kůže. Ocelové tělo pilníku umožňuje maximální hygienu a je dlouhověké. Brusné polštářky odstraňují vrstvy tvrdé kůže rychle a rovnoměrně a jsou snadno vyměnitelné.