Počet nalezených produktů: 125

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Credo Solingen Luxusní 3 dílná manikúra ve sříbrném pouzdře Carbon 3
619 Kč

556 Kč

Akce

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení ve stříbrném koženkovém pouzdře se sametem budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.


Credo Solingen Luxusní 5 dílná manikúra v koženkovém pouzdře Mandarino Europa
1 159 Kč

1 066 Kč

Akce

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v koženkovém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je potažen jemným bílým sametem. Manikúra je zabalena do krásné dárkové krabičky.


Beurer Profesionální sada na manikúru a pedikúru MP 100
3 399 Kč
+ doprava zdarma

Přístroj pro manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitních profesionálních nástavců s dlouho životností. Profesionální nástavce mají odolný safírový povrch, popř. lešticí plsť, vyhovují nejvyšším nárokům a jsou proto ideální pro individuální ošetření.


Bausch Bruska na nehty 0301
898 Kč

Bruska vhodná na broušení nehtů na rukách i nohách. Vyhlazuje a leští vaše nehty.


Bausch Přístroj na manikúru a pedikúru s příslušenstvím 0309
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

  Přístroj pro domácí pedikúru a manikúru s příslušenstvím je vhodný k úpravám přírodních i umělých nehtů, kůže na nohou a rukou, včetně odstranění tvrdé kůže na nohách. .


Bausch Přístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
2 155 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní německá sada na úpravu nehtů na rukách a na nohách v pohodlí domova.  Sada obsahuje kvalitní přístroj a 9 kusů rotačních nástrojů, nehtovou tužku na nehty a kůžičku s vápníkem a čtyřstranný pilník na nehty.


DuKaS Manikurová sada s kamínky Swarovski černá PL 216CN
805 Kč

736 Kč

Akce

Luxusní manikúrová sada s kulatou chlopní je vyrobena z černé semišové látky a lesklého niklu. Zárukou výjimečné kvality je místo výroby manikúrových nástrojů, které pochází z německého města Solingen.


Bausch Sada přístrojů na manikúru a pedikúru Beauty Set 0333
2 155 Kč
+ doprava zdarma

Sada na manikúru a pedikúru Beauty 0333 obsahuje přístroje na pedikúru a manikúru pro péči v pohodlí domova. Set obsahuje kvalitní přístroj se 7 kusy rotačních nástrojů a speciální patentovaný elektrický přístroj na jemné odstranění vrstev zrohovatělé, tvrdé kůže na prstech, patách a chodidlech.


Beper Elektrický pilník na nehty Lady B 40998
1 007 Kč

Elektrický pilník je skvělým pomocníkem na úpravu nehtů. Snadno a rychle dosáhnete požadovaného tvaru. Pěstěné a upravené ruce a nehty jsou vizitkou každé ženy.


Beper Náhradní hlavice do elektrického pilníku na paty Beper 40948
215 Kč

Náhradní hlavice k elektrickému pilníku na paty a pedikúru jemně odstraňuje suchou kůži a mozoly a tím okamžitě zajišťuje neuvěřitelný pocit pohody! Stačí lehce přejíždět na místech, která chcete ošetřit, až do dosažení požadovaného výsledku.


Blažek Antibakteriální fotokatalytický pilník na paty
125 Kč

Antibakteriální skleněný pilník je revoluční novinkou v oblasti moderní péče o pokožku na patách. Tento skleněný pilník byl vyvinut po několikaletém výzkumu ve spolupráci s předními odborníky.


Credo Solingen Kleště na kůži 10 cm 
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Značkové kleště na kůži na domácí pedikúru a manikúru. Funkční design a bezchybné zpracování zaručují nejen bezpečnost a pohodlí při jejich používání.


Credo Solingen Kleště na nehtovou kůžičku pro diabetiky 10 cm
429 Kč

Kleště na nehtovou kůžičku pro diabetiky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu – matného chromu. Jsou vhodné pro diabetiky, neboť mají oblé hrany, které chrání proti poškození kůže. Kleště splňují vysoké požadavky na bezpečnost, kvalitu materiálu, funkčnost a životnost.


Credo Solingen Kleště na nehty 10 cm
329 Kč

Kleště na nehty od značky Credo Solingen splňují vysoké požadavky na kvalitu materiálu, funkčnost a životnost. Velmi dobře se drží díky svému ergonomickému tvaru a díky přetrvávající ostrosti je stříhání tvrdých nehtů velmi snadné.


Credo Solingen Kleště na nehty pro diabetiky 12 cm
429 Kč

Kleště na nehty pro diabetiky od známé značky Credo Solingen jsou vyrobeny z vysoce kvalitního matného chromu.  Dlouhá páka kleští umožňuje snadné a velmi kvalitní stříhání nehtů na nohou. Hroty kleští jsou zaoblené, tím je zabráněno poranění kůže.


Credo Solingen Luxusní 3 dílná manikúra Pop Art 3
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v koženkovém pouzdře v barevném provedení s jemným tmavým sametem budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách. Součástí je dárková plastová krabička. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.


Credo Solingen Luxusní 3 dílná manikúra Red I.
649 Kč

585 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této luxusní 3dílné manikúře najdete vše potřebné pro úpravu nehtů.  Díky uložení v koženém červeném pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.


Credo Solingen Luxusní 3 dílná manikúra Red II.
425 Kč

367 Kč

Akce

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v červeném koženém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.


Credo Solingen Luxusní 3 dílná manikúra v ozdobném pouzdře Jupiter 3
709 Kč

652 Kč

Akce

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v koženém pouzdře s grafickým vzorem budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je modrý, zdobí jej šedé logo a zapíná se pomocí kovového cvočku. Manikúra je zabalena do krásné dárkové krabičky.