Three Seven Manikúrní set kufřík Silver - 11 nástrojů
679 Kč

Velká manikúrní sada obsahuje 11 nástrojů pro kompletní manikúru. V sadě nalezenete: čtvery kleštičky na nehty, manikúrní zkosená pinzeta, nůžky na nehty, nůžky pro děti (kulaté špičky), pilník, manikúrní tyčinka, zatlačovač kůžičky, seřezávač kůžičky. Kvalitní pevné pouzdro v kovové imitaci.


Three Seven Manikúrní set Black - 6 nástrojů
399 Kč

Černá minimalistická manikúrní sada obsahuje 6 základních nástrojů: dvoje kleštičky na nehty, pinzeta manikúrní zkosená, nůžky na kůži, pilník, zatlačovač kůžičky.


Beurer Profesionální sada na manikúru a pedikúru MP 100
3 399 Kč
+ doprava zdarma

  Přístroj pro manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitních profesionálních nástavců s dlouho životností. Profesionální nástavce mají odolný safírový povrch, popř. lešticí plsť, vyhovují nejvyšším nárokům a jsou proto ideální pro individuální ošetření.


Bausch Přístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
2 155 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní německá sada na úpravu nehtů na rukách a na nohách v pohodlí domova.  Sada obsahuje kvalitní přístroj a 9 kusů rotačních nástrojů, nehtovou tužku na nehty a kůžičku s vápníkem a čtyřstranný pilník na nehty.


P-Shine Japonská profesionální manikúra (Sada Velká)
749 Kč

Japonská manikúra je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Díky ní snadno udržíte vaše nehty vysoce lesklé, navíc vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost.


Credo Solingen Luxusní designová manikúra Zipper Classico 6
1 529 Kč

Luxusní designová manikúra od výrobce s mnohaletou tradicí ze Solingenu. Prémiová značka udává směr v oblasti výroby nástrojů a péče o tělo již od roku 1924. Veškeré manikúry a pedikúry mají vynikající kvalitu, zpracování a funkční design.


Manikúra Lifetime Beauty 9 ks
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V sadě najdete vše potřebné pro pěstěné a upravené nehty. Díky uložení v praktickém hnědém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.


Credo Solingen Luxusní designová manikúra Voyages
1 319 Kč

Luxusní designová manikúra Voyages od výrobce s mnohaletou tradicí ze Solingenu. Prémiová značka udává směr v oblasti výroby nástrojů a péče o tělo již od roku 1924. Veškeré manikúry a pedikúry mají vynikající kvalitu, zpracování a funkční design. Manikúra, která nezklame ani ty nejnáročnější.


Three Seven Manikúrní set Penál - 10 nástrojů
555 Kč

Manikúrní sada obsahuje 10 pozlacených nástrojů: troje kleště na nehty, pinzetu zkosenou, nůžky na nehty, nůžky pro děti, safírový pilník, oboustranný zatlačovač kůžičky, manikúrní tyčinku, seřezávač kůžičky.


Credo Solingen Luxusní kožená manikúra pro muže Gentlemen 2
1 049 Kč

Luxusní designová manikúra od výrobce s mnohaletou tradicí ze Solingenu. Prémiová značka udává směr v oblasti výroby nástrojů a péče o tělo již od roku 1924. Veškeré manikúry a pedikúry mají vynikající kvalitu, zpracování a funkční design.


P-Shine Japonská manikúra malá sada
339 Kč

Hlavní předností P. Shine kosmetické metody je její dlouhodobý účinek a nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášecí hmota je složena ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.


Three Seven Manikúrní set - 8 nástrojů
495 Kč

Stříbrná manikúrní sada v pouzdře obsahuje 8 nástrojů: dvoje kleštičky na nehty, manikúrní zkosená pinzeta, nůžky na kůži, pilník, manikúrní tyčinka, zatlačovač kůžičky a seřezávač kůžičky.


P-Shine Japonská manikúra Profi (Velká sada + Malá sada)
899 Kč

Vše pro vaši péči o přírodní nehty. Vhodné pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Plus domácí balení vhodné na cesty. Japonská manikúra je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let.


Beper Elektrická manikúra a pedikúra Total Care 40968
549 Kč

Elektrická manikúra a pedikúra vám zajistí pěstěný vzhled nehtů na rukou a na nohách. Sada obsahuje 8 nástavců.  Hrubý kužel odstraňuje suchou a zrohovatělou kůži nebo mozoly na chodidlech a patách a zároveň pečuje o nehty. Leštící kužel vyhlazuje a leští okraje nehtů po pilování.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: