Král Ivan: Smile - CD
349 Kč

Novinka

Album Smile s nezaměnitelným rukopisem představuje důstojnou tečku za bohatým tvůrčím životem hudebníka tělem, duší. Všechny hudební nástroje nahrál Ivan Kral sám. Písně napsal se svojí ženou Cindy Hudson. Album si sám i produkoval.

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD
149 Kč

Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další.

Pokáč: Úplně levej - CD
329 Kč

Druhé album pojmenoval Pokáč podle jedné z písní, která – jak sám přiznává – svým názvem „poměrně přesně popisuje“ jeho manuální zručnost. Z celkového počtu 14 písniček je pět již dobře známých díky vtipným videoklipům, které písničkář zveřejnil na YouTube.

Pokáč: Vlasy - CD

Pokáč: Vlasy - CD

Hodnocení: 5
299 Kč

Pokáčův albový debut přináší důvěrně známé skladby i absolutní novinky.

Kryštof: 25 (2x CD) - CD
399 Kč

V roce 2017 vydala česká rocková kapela Kryštof best of album s názvem 25. Vychutnejte si výběr toho nejlepšího na dvojalbu skupiny Kryštof.

Mišík Vladimír: Jednou tě potkám - CD
349 Kč

Životní zpověď se otevřeně prolíná novým sólovým albem Vladimíra Mišíka. Album obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s muzikanty Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova

Král Ivan: Colors - CD
329 Kč

Album obsahuje esenci poctivé rockové muziky, čirou radost z hraní, dotek hudby 70. a 80. let. Album otevírá skladba Lazy Girl, která byla inspirována Rolling Stones.

Dyk Vojtěch: D.Y.K. (Deluxe Edition) - CD
599 Kč

Vojtěch Dyk nahrál v New Yorku sólové album D.Y.K. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a s prvotřídními hudebníky a muzikantskou svobodou v zádech vzniklo nové album D.Y.K. zpěváka Vojtěcha Dyka.

Bílá Lucie: Diamond Collection (3x CD) - CD
399 Kč

Diamond Collection („výběru výběrů“ – best of the best) Lucie Bílé mapuje fascinující vzestup vynikající zpěvačky od samého začátku 90. let.

Mišík Vladimír: Jednou tě potkám - CD + LP
559 Kč

Životní zpověď se otevřeně prolíná novým sólovým albem Vladimíra Mišíka. Album obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s muzikanty Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova

Gott Karel: 50 let na DVD (5DVD) - DVD
999 Kč

Jedinečný komplet pěti DVD, shrnujících písně Karla Gotta v podobě videoklipů a dalších audiovizuálních záznamů.

Mandrage: Potmě jsou všechny kočky černý - CD+DVD
329 Kč

Jedna z nejúspěšnějších domácích kapel současnosti Mandrage vydala v roce 2015 album, které je výrazně popově nastaveno, opírárajíce se o břitký retro nádech a odkazující k tanečním hitům 60.-70.let.

Bárta Václav Noid: Zem - CD
329 Kč

Hlavním tématem nového studiového alba Václava Noida Bárty jsou živly. Tematicky na sebe navazující skladby doplňuje několik bonusových písní.

Lenny: Hearts - LP
449 Kč

Zpěvačka Lenny po několika singlech a úspěšných EP vydala i svou první plnohodnotnou desku nazvanou Hearts, která je nyní i na vinylu! Dcera Lenky Filipové se dostává do povědomí posluchačů především díky vlastním originálním písním – většinou si sama píše texty a podílí se i na hudbě.

Mandrage: Po půlnoci - CD
299 Kč

Jedna z nejúspěšnějších kapel domácí scény, Mandrage, vydala v roce 2018 své šesté studiové album s názvem „Po půlnoci“. Po posledních dvou albech, která byla spíše laděna do popu, se Mandrage vrací ke svým rockovým kořenům.

Mňága a Žďorp: Třecí plochy - CD
299 Kč

V pořadí čtrnácté studiové album skupiny Mňága a Žďorp z roku 2019 nazvané Třecí plochy. Obsahuje 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R.

Chinaski: Autopohádky 1+2 (2x CD) - CD
299 Kč

Exklusivní pohádkový komplet připravili Chinaski svým malým i velkým fanouškům! Půvabné svou slovesností a hravostí, okořeněné sympatickými písničkami kapely, která se u toho velmi dobře baví, se zrodilo dílko keré předává knihu Jiřího Marka dalším generacím i díky takřka svěrákovskému zpracování.

Nedvěd František: Galerie písní (2x CD) - CD
299 Kč

Dvoudiskový výběr písničkáře a countrymana Františka Nedvěda zahrnuje jak jeho sólové písně, tak i skladby vzniklé za spolupráce s bráchou Honzou Nedvědem a písničky z doby legendárních Brontosaurů.

Traktor: Prach A Vzduch (2x CD+1x DVD) - CD + DV - CD+DVD
399 Kč

DVD a double CD Prach a vzduch je záznam velmi úspěšného podzimního turné stejného názvu. Téměř dvouhodinový koncert, který byl zaznamenán ve vyprodané ostravské Bonver aréně, je prvním live počinem v historii kapely. Posluchači a diváci zde najdou průřez z posledních tří alb a dá se říci, že působí

Dyk Vojtěch: D.Y.K. - CD
399 Kč

Vojtěch Dyk nahrál v New Yorku sólové album D.Y.K. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a s prvotřídními hudebníky a muzikantskou svobodou v zádech vzniklo nové album D.Y.K. zpěváka Vojtěcha Dyka.

J.A.R.: Homo Fonkianz (2x LP) - LP
699 Kč

Speciální reedice čtvrtého alba skupiny J.A.R. ke 20. výročí jeho vydání. Jako bonus je na CD zařazena unikátní nahrávka Natáčení s Karlem Hálou.

Mirai: Konnichiwa - CD
329 Kč

První tři roky působení kapely Mirai byly završeny debutovou deskou Konnichiwa. Pyšní se především zvukovou různorodostí a písněmi, které ve výsledku posluchačům nabídnou pestrý hudební zážitek.

České country hity (2x CD) - CD
299 Kč

Česká country zůstává jedním z nejoblíbenějších žánrů,a to i přesto, že nedávno oslavila 60 let. Aktuální kompilace přináší na 2CD přehled zásadních domácích interpretů.

DJ Wich: Jako ryba ve vodě - CD
299 Kč

DJ Wich se na sklonku roku 2019 přihlásil s novým producentským počinem Jako ryba ve vodě, na kterém uslyšíte převážně česko-slovenské interprety jako Rytmus, Ego, Ektor, Paulie Garand, Renne Dang a spoustu dalších.

Gott Karel, Bílá Lucie: Duety (Edice 2018) - CD
299 Kč

Legendární album Lucie Bílé a Karla Gotta vyšlo poprvé v roce 1997 a stalo je trhákem. Ve verzi rozšířené o skladbu Krása vyšlo o dvanáct let později. Duety se staly jedním z nejprodávanějších alb obou několikanásobných slavíků.

Sheen Viktor: Černobílej svět - CD
299 Kč

Jedno ze zásadních alb na české hiphopové scény. Viktor Sheen na něm dělal s mnoha hosty, mezi nimiž jsou například hlavní postavy labelu Milion+ jako Yzomandias, Nik Tendo nebo Hasan.

-123min.: Les - CD
299 Kč

V roce 2019 – takřka po deseti letech – vydala skupina –123min. nové album, které přináší devět skladeb. Poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku zpívanou v češtině.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Česká a slovenská hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Česká a slovenská hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Česká a slovenská hudba akce.