Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24196632

Javorský Vladimír: Ještě je - CD

Javorský Vladimír: Ještě je - CD

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Autorské písně Vladimíra Javorského v šansonovém hávu. Nové debutové album Ještě je zachycuje písně Vladimíra Javorského v produkční a aranžérské péči Mariana Friedla. Celý popis
Produkt se již neprodává
309 Kč
Zboží od: Multiland
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
309 Kč
S novou kartou za

Popis

Žánr: česká tvorba, slovenská tvorba, folk

Nosič: CD

Interpret: Javorský Vladimír


Autorské písně Vladimíra Javorského v šansonovém hávu. Nové debutové album Ještě je zachycuje písně Vladimíra Javorského v produkční a aranžérské péči Mariana Friedla.
Vladimír Javorský je znám hlavně jako skvělý filmový a divadelní herec, který ztvárnil desítky filmových i divadelních rolích. Své publikum si ale získává i na hudební scéně. Ať už sólovými výstupy s kytarou či ukulele v rukou, nebo jako spoluhráč Miroslava Kemela na jeho koncertech a albech. CD Ještě je je autorským debutem Vladimíra Javorského, na němž zpívá převážně vlastní písně a hraje na kytaru.

Produkční a aranžérské práce se společně s lidovými flétnami, klarinetem, malým cimbálem a zpěvem ujal Marian Friedl, známý mj. díky jeho albům Beránci a vlci (2016), 11 PODOB LÁSKY (2020) či Černobílý svět (2022).

Na CD dále účinkují Friedlovi dlouholetí spoluhráči Petra Jelénková (zpěv), Štěpán Flagar (klavír), Martin Kocián (kontrabas), Michal Wierzgoń (bicí). Studiový záznam sedmnácti skladeb alba vznikl v Tonstudiu Rajchman v Dolních Bojanovicích za zvukařské péče Petra Prokopa, mix a editace provedl Martin Kocián, mastering Broněk Šmid. Booklet doplňují ilustrace Matěje Formana, o grafickou úpravu se postarala Zuzana Vojtová.

Rok vydání 2022

Skladby

CD
1.   Tatíčkovi
2.   Fiala
3.   Ež já pudu z Běle
4.   Bílý květ
5.   Kočár
6.   Ty jsi se mi zdála
7.   Do kameňa
8.   Na mezi
9.   Čerti
10.   Motýlí
11.   Bílá husa
12.   Hvězdy
13.   Pámbu
14.   Pokoj
15.   Ticho
16.   Tráva
17.   Ještě je