BLACKBURN Mammoth AnyValve
499 Kč 329 Kč
- 34 %

Akce

Kvalitní kompaktní pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémním výkonem. Tato pumpička je ideální doplněk pro vaše vyjížďky na MTB. Výhodou je univerzální využití na oba typy ventilku a precizní dílenské zpracování.

Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
499 Kč 399 Kč

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilní spojení zajišťuje dobrý přístup k ventilku a zabraňuje poškození. Rychlá a jednoduchá přeměna pro galuskový nebo autoventilek. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

Topeak RaceRocket

Topeak RaceRocket

Hodnocení: 5
899 Kč

Lehká a odolná cyklo pumpička Topeak Race Rocket s možností upevnění na rám. Elegantní provedení a všestrannost díky SmartHead – lze použít na galuzkový i auto ventilek.

Just One Air 5.0

Just One Air 5.0

Hodnocení: 5
399 Kč

Pumpička Just One Air 5.0 s teleskopickým pístem se hodí pro všechny typy ventilků. Součástí balení je držák na rám kola.

Zéfal Mini Jet černá

Zéfal Mini Jet černá

Hodnocení: 4
189 Kč 107 Kč

Plastová minipumpa Zéfal Mini Jet černá pro AV i SV ventilky. Držák na rám součástí balení.

Zéfal Air Profil FC 02 černá
799 Kč 429 Kč

Pumpa Zéfal Air Profil FC 02 černá. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konstrukcí. Držák na rám + gumový chránič proti nečistotám.

Just One Air 3.1
299 Kč

Pumpička Just One Air 3.1 s výsuvnou hadičkou 150 mm s hlavicí má nízkou hmotnost a je vyrobena z tvrzeného plastu. Držák na rám kola je součástí balení.

Lezyne Tech Drive HP Silver M
890 Kč 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Silver M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.

BLACKBURN Mammoth Flex
999 Kč 949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Drobná výkonná pumpička. Blackburn Mammoth Flex disponuje flexibilní hlavicí, která je kompatibilní s každým ventilkem. Pumpička je vybavena manometrem pro přesné nafouknutí.

BLACKBURN AirStik SL
499 Kč

Malá, ale přesto extra výkonná pumpička na silniční kola. Blackburn AirStik SL disponuje tlakem až 11 barů, díky kterému nafoukne každé kolo v mžiku. Kompaktní rozměry umožňují pumpičku vzít například i do kapsy. Je určena pouze pro galuskový ventil.

BLACKBURN Mountain AnyValve
399 Kč 359 Kč

Výkonná ruční pumpa na kolo. Blackburn Mountain AnyValve má odolné hliníkové tělo a ergonomicky tvarovanou rukojeť pro snadné pumpování. Disponuje hlavicí, která je použitelná pro všechny typy ventilků.

Topeak Pumpa Peak DX II Silver
689 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malá a skladná pumpa na kolo. Pumpa Topeak Peak DX II Silver má duální hlavu na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 155g a má elegantní černé provedení, hliníkové tělo a kapacitu 90psi/6bar.

Topeak Mountain TT Twin Turbo
899 Kč

Malá pumpa Topeak Mountain TT Twin Turbo s technologií TwinTurbo vhodná i pro velká MTB kola. Lze připevnit na rám a díky její lehkosti a kompaktnosti nepoznáte, že ji máte sebou máte. Maximální tlak 8 barů.

Topeak Pocket Rocket
599 Kč 399 Kč

Malá a skladná pumpa na kolo. Pumpa Topeak Pocket Rocket je kompatibilní jak s galuzkovým, tak i autoventilkem. Váží pouhých 115g, má hliníkové tělo a kapacitu 11 bar.

Lezyne Lite Drive Black M
889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výkonná silniční pumpa. Lezyne Lite Drive Black M s precizním zpracováním a maximálním výkonem. Lze použít pro galuskový i auto ventilek.

Lezyne Road Drive

Lezyne Road Drive

Hodnocení: 5
1 290 Kč 1 239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční pumpa s dvojitou anodizací disponuje zvětšeným pístem pro zaručení delší životnosti. Její součástí je dlouhá hadice Flex Hose s hlavou ABS, která je vhodná pro galuskový ventil. Lezyne Road Drive dokáže vyvinout tlak až 11 bar.

Lezyne Carbon Road Drive Carbon S
2 790 Kč 2 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičková malá pumpička disponuje konstrukcí ze 100% karbonového vlákna. Je extrémně lehká a pevná, vybavena chytrou oboustrannou hadičkou a karbonovým držákem na rám. Lezyne Carbon Road Drive Carbon S dokáže vyvinout tlak až 11 bar.

Topeak RaceRocket HP silniční
1 049 Kč 999 Kč

Malá a skladná pumpa na kolo. Topeak RaceRocket HP má SmartHead na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 82 g a má elegantní , hliníkové tělo a kapacitu 11 bar.

Just One Air 6.0

Just One Air 6.0

Hodnocení: 5
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pumpička Just One Air 6.0 s velmi nízkou hmotností. Součástí balení je držák na rám kola.

Lezyne Digital Pressure Drive Black
2 089 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Špičková pumpička s manometrem. Lezyne Digital Pressure Drive Black vyniká precizním zpracováním. Nově disponuje osvědčeným ABS systémem a digitálním manometrem pro větší přesnost nafouknutí.

Lezyne Tech Drive HP Black M
890 Kč 829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Black M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.

Zéfal Air Profil FC 03 černá
899 Kč 719 Kč

Pumpa Zéfal Air Profil FC 03 černá. S integrovaným šlahounkem a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konstrukcí, vyrobenou technologií CNC. Držák na rám + gumový chránič proti nečistotám. Vysokotlaká pumpa – 9 bar.

Topeak Pumpa Peak DX II černá
689 Kč 613 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malá a skladná pumpa na kolo. Topeak Pumpa Peak DX II černá má duální hlavu na galuskový i autoventilek. Váží pouhých 155g a má elegantní černé provedení, hliníkové tělo a kapacitu 90psi/6bar.

Lezyne Sport Drive HP Black S
540 Kč 499 Kč

Malá lehká pumpička ideální na kolo. Lezyne Sport Drive HP Black S přes své malé rozměry překvapí maximálním výkonem. Je vhodná pro galuskový i autoventilek.