10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží cestovní pumpičky na kolo. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie cestovní pumpičky na kolo doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie cestovní pumpičky na kolo nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce cestovní pumpičky na kolo či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilní spojení zajišťuje dobrý přístup k ventilku a zabraňuje poškození. Rychlá a jednoduchá přeměna pro galuskový nebo autoventilek. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

můžete mít DNES

Od MALL
Lezyne Tech Drive HP Black M Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
Lezyne Tech Drive HP Black M

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Black M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.

můžete mít DNES

Od MALL
Lezyne Tech Drive HP Silver M Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
Lezyne Tech Drive HP Silver M

Malá lehká pumpička. Lezyne Tech Drive HP Silver M se vyznačuje kompaktním designen a až o o 30% větší účinností než konkurenční typy stejné velikosti. Vhodná pro galuskové i auto ventilky.

můžete mít DNES

Od MALL
BLACKBURN Mountain AnyValve Pro-T Duralová pumpa - hustilka s vysunovací hadicí
BLACKBURN Mountain AnyValve

Výkonná ruční pumpa na kolo. Blackburn Mountain AnyValve má odolné hliníkové tělo a ergonomicky tvarovanou rukojeť pro snadné pumpování. Disponuje hlavicí, která je použitelná pro všechny typy ventilků.

můžete mít DNES

Od MALL
Pro-T Duralová pumpa - hustilka s vysunovací hadicí Pro-T Duralová pumpa - hustilka s vysunovací hadicí
Pro-T Duralová pumpa - hustilka s vysunovací hadicí

Duralová pumpička s vysunovací hadicí a duální hlavou pro autoventilky i galuskové ventilky. Hliníkové tělo, maximální tlak 80 psi, délka 25cm.

můžete mít 8.3. - 12.3.

Dunlop Nožní hustilka na kola Pro-T Duralová pumpa - hustilka s vysunovací hadicí
Dunlop Nožní hustilka na kola

Vzduchová pumpa značky Dunlop je vhodná pro všechny ventily a má maximální tlak až 11 barů. Díky stabilní noze má pevný stojan a díky dlouhému zdvihu je huštění pneumatik jízdních kol, fotbalových míčů, pneumatik automobilů, kočárků atd. hračkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Slime Ultraflate – cyklo hustilka CO2 Bluetouch Přenosný kompresor BLUETOUCH s powerbankou
Slime Ultraflate – cyklo hustilka CO2

Nejprodávanější CO2 hustilka kol pneumatik. Díky promyšlené konstrukci máte pocit bezpečí – chrání vaše ruce od zmrazené bombičky CO2. Doživotní záruka Vám vždy zajistí stálou pomoc na cestách. Zámek spouště zabraňuje ná

můžete mít 5.3. - 6.3.

Lezyne HV Drive ABS Bluetouch Přenosný kompresor BLUETOUCH s powerbankou
Lezyne HV Drive ABS

Spolehlivá a výkonná ruční pumpa Lezyne HV Drive ABS s oboustrannou hadičkou pro oba typy ventilku. Díky pružné hadičce ventilek už nikdy nepoškodíte!

můžete mít DNES

Od MALL
Bluetouch Přenosný kompresor BLUETOUCH s powerbankou Bluetouch Přenosný kompresor BLUETOUCH s powerbankou
Bluetouch Přenosný kompresor BLUETOUCH s powerbankou

Výkonný multifunkční kompresor kapesních rozměrů s vysokokapacitní baterii 6000 mAh. Dofouknete kolo, koloběžku nebo třeba míče pro celý basketbalový tým! Během jedné minuty nafouknete až 28,7 l vzduchu. A díky nové funkci POWERBANKA dobijete pohodlně i jakýkoliv mobilní telefon.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Lezyne Sport Drive HV BergMont Bezdrátová multifunkční elektrická pumpička, Kompresor, Powerbank 6000mAh 150 PSI na pneumatiky, Přenosná vzduchová pumpa,
Lezyne Sport Drive HV

Spolehlivá a výkonná ruční pumpa Lezyne Sport Drive HV s oboustrannou hadičkou pro oba typy ventilku. Díky pružné hadičce ventilek už nikdy nepoškodíte!

můžete mít DNES

Od MALL
Springos Pumpička na kolo s manometrem 11 bar SPRINGOS BA0045 BergMont Bezdrátová multifunkční elektrická pumpička, Kompresor, Powerbank 6000mAh 150 PSI na pneumatiky, Přenosná vzduchová pumpa,
Springos Pumpička na kolo s manometrem 11 bar SPRINGOS BA0045

Pumpa na kolo s manometrem 11 barů SPRINGOS BA0045Hledáte odolnou a účinnou pumpu na kolo? Seznamte se s naší dávkovací pumpou, která vám umožní přesně nahustit pneumatiky na maximální tlak 11 barů. Díky ní budou vaše cyklistické výlety ještě pohodlnější a bezpečnější. Naše pumpička na kolo s manom

můžete mít 7.3. - 8.3.

BergMont Bezdrátová multifunkční elektrická pumpička, Kompresor, Powerbank 6000mAh 150 PSI na pneumatiky, Přenosná vzduchová pumpa, BergMont Bezdrátová multifunkční elektrická pumpička, Kompresor, Powerbank 6000mAh 150 PSI na pneumatiky, Přenosná vzduchová pumpa,
BergMont Bezdrátová multifunkční elektrická pumpička, Kompresor, Powerbank 6000mAh 150 PSI na pneumatiky, Přenosná vzduchová pumpa,

Přenosná pumpa s LCD displejem, vestavěná vysokokapacitní lithiová baterie 3 × 2000 mah, vhodná pro pneumatiky jízdních kol, malých a středních automobilů, pneumatiky motocyklů, nafukovací hračky, plavecké kruhy, míče atd. Vhodné pro venkovní cyklistiku, kempování atd.

můžete mít 6.3. - 7.3.