Bobek Pavel: Víc nehledám... - CD
249 Kč

Pocta písním, které zpíval Johnny Cash… V proslulém americkém studiu Quad v Nashvillu nahrál Pavel Bobek album coververzí Johnnyho Cashe.

Chesney Kenny: Here And Now - CD
429 Kč

Novinka

Zpěvákovo první album pro Warner Music Nashville produkoval Buddy Cannon, který je rovněž podepsán pod nahrávkami country mistrů jako Willie Nelson, Merle Haggard nebo Billy Ray Cyrus. V diskografii zpěváka jde již o devatenáctou studiovou desku.

Anderson John: Years - CD
379 Kč

V pořadí dvaadvacáté album amerického country hudebníka „Years“ z roku 2020 vyšlo po téměř pětileté odmlce od alba „Goldmine“.

Daněk Wabi: Rosa na kolejích - CD
279 Kč

Legendární debut poprvé na CD! První album tehdy již velmi zkušeného písničkáře v roce 1984 shrnulo jeho starší tvorbu v čele s trampskou skorohymnou Rosa na kolejích…

Daněk Wabi: Rosa na kolejích - LP
499 Kč

První album tehdy již velmi zkušeného písničkáře v roce 1984 shrnulo jeho starší tvorbu v čele s trampskou skorohymnou Rosa na kolejích…

Martinová Věra: Meritum - CD
349 Kč

Zpěvačka Věra Martinová si ke kulatým narozeninám nadělila studiové album Meritum. Nahrávka vznikla s přispěním uznávaného producenta Borise Carloffa a legendární hudebnice na ní dokazuje, že zdaleka nežije jenom žánrem country.

Kytice lidových písní - CD
199 Kč

Krásný výběr oblíbených lidových písní ve folkovém zpracování. Album obsahuje originální nahrávky v podání špičkových interpretů jako jsou ĆECHOMOR, ŽALMAN, WABI DANĚK, SPIRITUÁL KVINTET, LENKA FILIPOVÁ, HRADISŤAN a další

Lightfoot Gordon: Solo - CD
429 Kč

Album kanadské legendy, zpěváka, skladatela a písničkáře Gordona Lightfoota z roku 2020 je jeho prvním deskou po šestnáctileté pauze. Současně se jedná o dvacáté první album tohoto jedenaosmdesátiletého hudebníka.

Early James: Singing For My Supper - CD
429 Kč

Singing For My Supper je debutové album amerického hudebníka Early Jamese, z něhož zatím vyšly dva úspěšné singly Blue Pill Blues a It Doesn't Matter Now.

Shires: Good Years - CD
399 Kč

Album „Good Years“ natočili The Shires v roce 2020 v kolébce žánru country, v americkém Nashvillu.

Shires: Good Years - LP
679 Kč

Album „Good Years“ z roku 2020 natočili The Shires v kolébce žánru country, v americkém Nashvillu.

Williams Hank: Only Mother's Best (3x LP) - LP
749 Kč

Výběr nejlepších zpěvákových rozhlasových nahrávek. Hiram King Hank Williams, který se věnoval převážně country, je považován za jednoho z nejdůležitějších a nejinspirativnějších amerických hudebníků dvacátého století.

Phillips Sam: Fan Dance - LP
879 Kč

Vinylová reedice devátého studiového alba americké skladatelky a písničkářky Sam Phillips. Deska původně vyšla v roce 2001.

České country hity (2x CD) - CD
299 Kč

Česká country zůstává jedním z nejoblíbenějších žánrů,a to i přesto, že nedávno oslavila 60 let. Aktuální kompilace přináší na 2CD přehled zásadních domácích interpretů.

TH'IS COUNTRY - Country Stars (3x CD) - CD
199 Kč

Americká country v podání legend tohoto žánru, jako jsou například Johnny Cash, Jim Reeves, Tex Williams, Carl Smith, Bill Monroe a další. Celkem 75 country hitů na 3 CD.

TH'IS COUNTRY - Best of country (5x CD) - CD
199 Kč

Výběr americké country na pěti CD. Johhny Cash, Jim Reeves, Hank Snow, Marty Robbins, June Carter, Bill Monroe, Tex Williams a další dokazují, proč jsou legendami country!

Zac Brown Band: The Owl - LP
679 Kč

Sedmé studiové album skupiny Americká country skupina okolo zpěváka a kytaristy Zaca Browna debutovala v roce 2008 deskou The Foundation a od té doby vydala již pět dalších studiových alb a kompilaci největších hitů.

Lynn Loretta: Icon (Reedice 2019) - LP
599 Kč

Loretta Lynn, rodným jménem Loretta Webb, je americká herečka, skladatelka a zpěvačka, která působí zejména v oblasti americké country music, držitelka ceny Grammy a členka Grand Ole Opry.

Crow Sheryl: Threads (2x LP) - LP
999 Kč

Threads je v pořadí jedenácté studiové album americké písničkářky Sheryl Crow. Na desce hostuje Johnny Cash, St Vincent, Mavis Staples, James Taylor, Keith Richards, Eric Clapton nebo Sting.

Crow Sheryl: Threads - CD
379 Kč

Threads je v pořadí jedenácté studiové album americké písničkářky Sheryl Crow. Na desce hostuje Johnny Cash, St Vincent, Mavis Staples, James Taylor, Keith Richards, Eric Clapton nebo Sting.

Harris Emmylou: Last Date - LP
549 Kč

Last Date je živé album Emmylou Harris, vydané v říjnu 1982. Natočeno bylo po několika menších místech amerického západu a hudebnice jej pojala jako přehlídku svojí živé skupiny Hot Band.

Harris Emmylou: Roses In Snow - LP
549 Kč

Růže ve sněhu je sedmé album country hudebnice Emmylou Harris, vydané v roce 1980. Zatímco předchozí album Blue Kentucky Girl z roku 1979 představovalo tradiční country, Roses in the Snow je inspirováno spíše Bluegrassem.

Springfield Buffalo: Buffalo Springfield Again - LP
649 Kč

je druhé studiové album americké folkrockové skupiny Buffalo Springfield, původně vydané v říjnu 1967 u vydavatelství Atco Records. Písně byly nahrány v rozmezí ledna a září 1967 v několika různých studiích.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Country, trampská hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Country, trampská hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Country, trampská hudba akce.