Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

BBB Heavy Duty

BBB Heavy Duty

Hodnocení: 5
590 Kč
+ doprava zdarma

Cyklistické návleky BBB Heavy Duty na tretry ideální do špatného počasí. Reflexní pásek na suchý zip návleky pevně upne a zvýší bezpečnost při jízdách za špatné viditelnosti.


BBB BWS-03 Waterflex
790 Kč
+ doprava zdarma

Cyklistické návleky BBB BWS-3 Waterflex na tretry navrženy do deštivého počasí. Moderní materiál WaterFlex s vnějším pogumováním pro vysokou úroveň odolnosti proti vodě.


BBB BWS-04 Hardwear
890 Kč

801 Kč
+ doprava zdarma

Cyklo návleky BBB Hardwear na tretry ideální do špatného počasí. Návleky jsou vyrobené z materiálu NeoSkin se 3 mm neoprenovým základem, který poskytuje nejlepší ochranu proti chladu a dešti.


Castelli Diluvio 2 All-Road Shoecover black
1 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní návleky na tretry. Castelli Diluvio 2 All-Road Shoecover black jsou vyrobeny z odolného neoprenu. Návleky se hodí jak pro silniční tak MTB tretry. Výhodou jsou podlepené švy chránící proti vodě.


Craft Shelter

Craft Shelter

Hodnocení: 4
990 Kč

889 Kč
+ doprava zdarma

Cyklistické návleky na boty s microfleecem Craft Shelter jsou ideální volbou do chladného a deštivého počasí. Kvalitní materiál zajišťuje odolnost vůči větru a vodě.


Craft Shield Bootie
1 350 Kč

1 239 Kč
+ doprava zdarma

Cyklistické návleky vyrobené z neoprenu Craft Shield Bootie jsou ideální volbou do chladného a deštivého počasí. Kvalitní materiál zajišťuje odolnost vůči větru a vodě.


Etape NEO černá
799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní návleky na tretry. Etape NEO černá jsou vyrobeny z neoprenu a mají vyztuženou špičku. O bezepčnost se starají reflexní prvky. Návleky disponují podlepenými švy, které zajišťují vysokou odolnost vůči vodě.


Etape Wind WS
699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Etape Wind WS jsou cyklistické návleky na tretry vyrobené z funkčního materiálu SoftShell s membránou a zateplením. Tyto návleky spolehlivě ochrání vaše nohy i obuv před vodou a větrem.