BBB BWS-04 Hardwear

BBB BWS-04 Hardwear

Hodnocení: 4,8
899 Kč

Cyklo návleky BBB Hardwear na tretry ideální do špatného počasí. Návleky jsou vyrobené z materiálu NeoSkin se 3 mm neoprenovým základem, který poskytuje nejlepší ochranu proti chladu a dešti.

Castelli Diluvio 2 All-Road Shoecover black
1 189 Kč

Kvalitní návleky na tretry. Castelli Diluvio 2 All-Road Shoecover black jsou vyrobeny z odolného neoprenu. Návleky se hodí jak pro silniční tak MTB tretry. Výhodou jsou podlepené švy chránící proti vodě.

Etape Neo

Etape Neo

Hodnocení: 5
799 Kč 709 Kč

Kvalitní návleky na tretry. Etape Neo jsou vyrobeny z neoprenu a mají vyztuženou špičku. O bezepčnost se starají reflexní prvky. Návleky disponují podlepenými švy, které zajišťují vysokou odolnost vůči vodě.

Craft Návleky Glow

Craft Návleky Glow

Hodnocení: 1,5
1 290 Kč 999 Kč

Cyklistické návleky na boty disponují poutkem, které umožňuje snadnější nasazení. Jsou opatřeny voděodolnou membránou VentAir. Voděodolný zip je 3/4 a podložený légou. Craft Návleky Glow najdou využití především v chladnějším a deštivějším počasí.

Craft Návleky Shelter

Craft Návleky Shelter

Hodnocení: 4
990 Kč 969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistické návleky na boty disponují poutkem, které umožňuje snadnější nasazení. Jsou opatřeny voděodolnou membránou VentAir. Voděodolný zip je 3/4 a podložený légou. Craft Návleky Shelter najdou využití především v chladnějším a deštivějším počasí.

Castelli Návleky Diluvio UL
1 389 Kč

Neoprenové návleky na tretry, chránící proti vlhkosti a chladu. Vhodné pro různé typy tretrů – silniční, MTB i gravel. Castelli Návleky Diluvio UL mají praktické provedení díky lemu v horní části, který zamezí vtékání vody do návleku. Zapínání na suchý zip ve spodní části obuvi.

BBB Heavy Duty

BBB Heavy Duty

Hodnocení: 5
590 Kč 539 Kč

Cyklistické návleky BBB Heavy Duty na tretry ideální do špatného počasí. Reflexní pásek na suchý zip návleky pevně upne a zvýší bezpečnost při jízdách za špatné viditelnosti.

BBB BWS-03 Waterflex

BBB BWS-03 Waterflex

Hodnocení: 4,6
790 Kč 719 Kč

Cyklistické návleky BBB BWS-3 Waterflex na tretry navrženy do deštivého počasí. Moderní materiál WaterFlex s vnějším pogumováním pro vysokou úroveň odolnosti proti vodě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cyklistické návleky na obuv.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cyklistické návleky na obuv výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cyklistické návleky na obuv akce.