Hamax Siesta Plus Grey/Red
2 599 Kč 2 399 Kč

Polohovací (až 20°) sedačka Hamax Siesta Plus s adaptérem k uchycení na nosič, které je univerzální. Sedačka je vhodná pro děti od 9 měsíců (dítě musí umět sedět samo) do 22 kg.

Polisport Bilby

Polisport Bilby

Hodnocení: 4,6
1 499 Kč 1 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samonosná dětská cyklosedačka Polisport Bilby5-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40mm. Nosnost až 22 kg.

Polisport Koolah

Polisport Koolah

Hodnocení: 4,5
1 199 Kč 929 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Koolah3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40 mm. K dispozici je horizontální posun ve 3 pozicích.

Polisport Koolah 29"

Polisport Koolah 29"

Hodnocení: 4,8
1 199 Kč 919 Kč

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Koolah 29"3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku i 29" horských kol. K dispozici je horizontální posun ve 3 pozicích.

Polisport Náhradní držák sedačky
349 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polisport Náhradní držák pro sedačky Bubbly Maxi, Guppy Maxi , Koollah, Bilby, Wallaroo, Boodie. Montáž na sedlovou trubku kruhového i oválného průměru 28 až 40 mm. Imbusový klíč pro montáž je součástí balení.

Hamax Amaze

Hamax Amaze

Hodnocení: 4,5
3 499 Kč 2 929 Kč

Samonosná Hi-End polohovací sedačka Hamax Amaze s uchycením do zámku a 3-bodovým upínacím systémem. Sedačka je vhodná pro děti od 9 měsíců.

Polisport Boodie

Polisport Boodie

Hodnocení: 4,7
1 199 Kč 909 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Boodie3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40 mm. Maximální nosnost je 22 kg.

Polisport Bilby Junior přední (zadní uchycení)
1 099 Kč 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Bilby Junior přední (zadní uchycení)3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na přední rámovou trubku kruhového i oválného tvaru o průměru 28 až 40 mm a nosností 15 kg.

Polisport Wallaby Deluxe

Polisport Wallaby Deluxe

Hodnocení: 5
2 299 Kč 2 139 Kč

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Wallaby Deluxe s 5-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40 mm. Nosnost 22kg.

Hamax Kiss

Hamax Kiss

Hodnocení: 4,7
1 599 Kč 1 449 Kč

Hamax Kiss je samonosná nepolohovací sedačka dobrého poměru cena/výkon s uchycením za sedlo bez nutnosti použití nosiče.

WeeRide SAFEFRONT přední dětská cyklosedačka
2 750 Kč 2 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Weeride SAFEFRONT je unikátní dětská cyklosedačka pro nejmenší děti, která se montuje do středu kola. Poloha sedačky s stěžejním rozložením váhy dítěte nabízí daleko lepší stabilitu pro jezdce, přičemž zachovává nerušený vzájemný kontakt rodiče s dítětem.

Just One Baby 5.1 Antracit - zánovní-26%
1 490 Kč 1 099 Kč

Zánovní

Sedačka na kolo disponuje zadní odrazkou, která zvyšuje bezpečnost a integrovaným prostorem pro helmu dítěte. Má 3bodové uchycení popruhů, které jsou polstrované. Just One Baby 5.1 Antracit má nosnost 22 kg a je vyrobena z tvrzeného plastu.

Hamax Náhradní Upínací Zámek
699 Kč 619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní upínací zámek k cyklosedačkám Hamax. Je kompatibilní se všemi modely vyrobené od roku 2012. Bez možnosti uzamknutí sedačky v zámku. Pro montáž na druhé jízdní kolo a snadné používání sedačky na obou kolech.

Urban Iki Zadní sedačka na nosič kola - speciální edice
1 788 Kč

Urban Iki zadní sedačka následuje vaši cestu, když manévrujete na vaši cyklotrase. Především bezpečne, v pohodlné sedačce s 5-bodovým bezpečnostním pásem.

K špeciální edici sedačky dostanete jeden barevný set ZDARMA.

Hamax Extra tyč nízký rám - Zenith, Amaze
699 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní samonosné tyče Extra tyč nízký rám – Zenith, Amaze, které řeší problém nízkého rámu u průměrově větších kol – 29" a 27,5".

Polisport Náhradní držák sedačky Wallaby, černá
569 Kč 479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polisport Náhradní držák pro sedačku Wallaby Deluxe. Montáž na sedlovou trubku kruhového i oválného průměru 28 až 40 mm. Imbusový klíč pro montáž je součástí balení.

Urban Iki Barevný set na přední sedačku
275 Kč

Když si koupíte Urban Iki sedačku, přijde v barvách Vašeho výběru. Možná máte chuť Vaši Urban Iki přední sedačku v jakémkoliv momentě vylepšit.

Když si koupíte Urban Iki sedačku, přijde v barvách vašeho výběru. Možná máte chuť vaši Urban Iki přední sedačku v jakémkoliv momentě vylepšit.

Urban Iki Držák na přední sedačku
275 Kč

Držte se, vyrážíme na cyklovýlet. Urban Iki držák na přední sedačku je dostupný jako doplněk k vaší přední sedačce.

Dětské sedačky na kolo

Rozhodli jste se vyrazit na cyklovýlet s malým spolupasažérem? Pak je cyklosedačka naprostou nutností, pokud nechcete mít prcka v nosiči nebo dokonce na zádech. Jak se zorientovat v nabídce cyklistických sedaček?

Jako první je potřeba zjistit, kolik vaše ratolest váží a počítat i s nějakým tím přírůstkem, abyste za rok nesháněli zase cyklosedačku novou. Od toho se odvíjí nosnost dětské sedačky na kolo, kterou potřebujete. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že i samotná sedačka něco váží, a čím bude těžší, tím více se zapotíte při šlapání a ovládání svého kola. Proto se dívejte i na hmotnost sedačky.

Do hry samozřejmě vstupují i estetické preference malého pasažéry a na MALL.CZ můžete filtrovat i podle barvy sedačky. Roli hraje i kvalita výrobce, proto vám doporučujeme především certifikované cyklistické sedačky Hamax a Thule.

Jednou z nejdůležitějších otázek je, kam a jak chcete na své kolo přídavnou cyklosedačku upevnit. Kvůli různé instalaci je potřeba vybrat i odpovídající držáky na sedlovou trubku, nebo na rám. Přikoupit si můžete i takové vychytávky jako kryt proti větru a hmyzu, abyste z prcka neměli jednou velkou mucholapku, nebo nafukovací potah, aby se malému hovělo jako na trůně. A jako poslední: Nezapomeňte na dětskou cyklopřilbu.