Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

CDD Barista&Co dárková sada Electric Steel 1.
1 769 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

French press na 8 šálků kávy společně se dvěma designovýma hrnečky a výbornou mletou kávou Intenso Classico je tím pravým dárkem pro každého milovníka skvělé kávy.


L'Or Dárkové balení 2 x 500 g zrno s hrnečkem
599 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Směs kávy arabica a robusta od oblíbené značky L'Or v dárkovém balení s hrnečkem. Darujte svým blízkým potěšení z té nejlepší kávy nebo si ji sami vychutnejte při sezení u krbu či pozorování sněhových vloček za oknem.


Café Majada Dárkové balení kávy Los Ausoles Achocolatado s hrníčkem
599 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Dárkové balení kávy Cafe Majada obsahující mletou kávu Los Ausoles Achocolatado 250 g a krásný hrníček Maxwell & Williams o objemu 80 ml. Káva je 100% Arabica, odrůda Bourbon. Je vhodná k přípravě překapávané kávy, espressa, cappuccina i latte. Sada je balena v elegantní černé papírové krabičce.


Café Majada Dárkové balení kávy El Bueno
699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dárkové balení Café Majada obsahuje dva krásné šálky na presso se dvěma lžičkami a výběrovou kávu El Bueno. Kávová zrna jsou 100% arabica ručního sběru z čisté odrůdy Bourbon sbíraná kolem 1000 m. n. m.


Pezzetti Dárkový set - konvička + Intenso Classico 250g
694 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dárkový balíček moka konvice a Intenso Classico 250g si můžete koupit sami, jen tak pro radost! Balíček je vhodný i jako dárek pro milovníky kávy z moka konviček. Kovice má objem 150ml a nesmí se mýt v myčce na nádobí.


Pezzetti Dárkový set - konvička SteelExpress + Intenso Classico 250g
802 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Moka konvice Pezzetti SteelExpress + Intenso Classico 250g. Připravte si doma kávu stejných chutí a vůní jako ve vaší oblíbené kavárně! Intenso Classico je směsí arabiky a robusty, kde arabika převládá. Díky jemné chuti si jí oblíbí speciálně ženy.