Počet nalezených produktů: 30

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

RIO Beauty Set tradiční voskové depilace CWAX2
1 999 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set tradiční voskové depilace Rio-CWAX2. Depilace měkkým a tvrdým voskem plus vybavení. Vhodné pro depilaci předloktí, nohou, horního rtu, brady, líce, obočí, depilace v oblasti bikin a podpaží.


Veet Natural Inspirations Voskové pásky Arganový olej 12 ks-31%
159 Kč

109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Studené voskové pásky Veet Natural Inspirations™ pro nohy a tělo zaručí hedvábně hladkou pokožku až na 28 dnů. Obsažený arganový olej pomáhá hydratovat pokožku. Pásky jsou vhodné pro všechny typy pleti.


Veet Depilační krém pro suchou pokožku 400 ml-41%
389 Kč

229 Kč

Akce

S tímto depilačním krémem bude snadné udržet si pokožku krásně hladkou a bez chloupků. Krém je vhodný pro suchou pokožku díky obsahu bambuckého másla a výtažku z lilie. Již za pouhých 3–5 minut bude vaše pokožka dokonale hebká.


Veet Voskové pásky bikini, podpaží 16 ks-26%
189 Kč

139 Kč

Akce

Díky těmto voskovým páskům Veet bude vaše pokožka v oblasti bikin a podpaží krásně hebká a bez chloupků po celé týdny. Voskové pásky jsou vhodné pro citlivou pokožku, kterou zvláčňuje díky obsahu Aloe vera a vitaminu E.


Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 400 ml-41%
389 Kč

229 Kč

Akce

S tímto depilačním krémem bude snadné udržet si pokožku krásně hladkou a bez chloupků. Krém je vhodný pro citlivou pokožku díky obsahu Aloe vera a vitaminu E. Již za pouhých 3–5 minut bude vaše pokožka dokonale hebká.


Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 12 ks-25%
159 Kč

119 Kč

Akce

Díky těmto voskovým páskům Veet bude vaše pokožka krásně hebká a bez chloupků po celé týdny. Voskové pásky jsou vhodné pro citlivou pokožku, kterou nedráždí díky obsahu vitaminu E a mandlového oleje.


Veet Voskové pásky pro normální pokožku 12 ks-31%
159 Kč

109 Kč

Akce

Díky těmto voskovým páskům Veet bude vaše pokožka krásně hebká a bez chloupků po celé týdny. Voskové pásky jsou vhodné pro normální pokožku, kterou nedráždí.


Veet Voskové pásky s proužkem na obličej pro citlivou pleť 20 ks-29%
169 Kč

119 Kč

Akce

Nejúčinnější způsob, jak odstranit nežádoucí chloupky z obličeje, je použít Veet Studené voskové pásky. Díky nim bude vaše pokožka krásně hebká po celé týdny. Pásky jsou vhodné i pro oblasti bikin nebo podpaží.


Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 40 ks-41%
389 Kč

229 Kč

Akce

Díky těmto voskovým páskům Veet bude vaše pokožka krásně hebká a bez chloupků po celé týdny. Voskové pásky jsou vhodné pro citlivou pokožku, kterou vyživují a hydratují díky obsahu vitaminu E a mandlového oleje.


Veet Silk&Fresh Depilační krém pro suchou pokožku 100 ml-25%
159 Kč

119 Kč

Akce

S tímto depilačním krémem bude snadné udržet si pokožku krásně hladkou a bez chloupků. Krém je vhodný pro suchou pokožku díky obsahu bambuckého másla a výtažku z lilie. Již za pouhých pár minut bude vaše pleť dokonale hebká.


Veet EasyWax Vosková náplň Tiare Flower 50 ml-28%
209 Kč

149 Kč

Akce

Vosková náplň Veet EasyWax Tiare Flower pro elektrický depilační set EasyWax vám zajistí dokonale hladkou pokožku bez chloupků až na dlouhé 4 týdny. Jednoduchá a téměř bezbolestná aplikace. Profesionální výsledky v domácím prostředí pro všechny druhy pokožky.


Veet EasyWax Elektrical depilační set 50ml-33%
599 Kč

399 Kč

Akce

Elektrický depilační set Veet EasyWax vám zajistí dokonale hladkou pokožku bez chloupků až na dlouhé 4 týdny. Jednoduchá a bezbolestná aplikace. Profesionální výsledky v domácím prostředí pro všechny druhy pokožky.


Veet Natural Inspirations Voskové pásky na obličej Arganový olej 20 ks-29%
169 Kč

119 Kč

Akce

Obličejové voskové pásky Veet Natural Inspirations™ zaručí hedvábně hladkou pokožku až na 28 dnů. Jsou ideální pro malé a choulostivé části těla, jakými jsou horní ret, tváře a brada. Pásky jsou optimálně navrženy tak, aby umožnily přesnou aplikaci na tyto malé partie.


Beurer HL 40 náhradní vosková náplň
369 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní set Beurer pro elektrický depilátor HL 40 obsahuje 50 epilačních proužků a 50 ml včelího vosku. Dopřejte si hladké nohy znova a znova.


RIO Beauty depilační vosk Deluxe soft wax 400 ml
499 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příslušenství pro CWAX obsahuje kelímek se 400 ml měkkého vosku. Vhodné pro depilaci předloktí, nohou, horního rtu, brady, líce, obočí, depilace v oblasti bikin a podpaží.


RIO HARD WAX Sada příslušenství pro CWAX
399 Kč

277 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příslušenství pro CWAX obsahuje tři voskové tablety tvrdého vosku. Vhodné pro depilaci předloktí, nohou, horního rtu, brady, líce, obočí, depilace v oblasti bikin a podpaží.


RIO TOTAL BODY WAXING Sada příslušenství pro CWAX
369 Kč

225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příslušenství pro CWAX a QWAX obsahuje dvacet špachtlí a padesát depilačních papírků. Vhodné pro depilaci předloktí, nohou, horního rtu, brady, líce, obočí, depilace v oblasti bikin a podpaží.


Veet Depilační krém Natural Inspirations 100 ml-37%
159 Kč

99 Kč

Akce

Veet Natural Inspirations krém k odstranění chloupků vám dává pocit dlouhotrvající jemnosti, který trvá až dvakrát déle, než při oholení a působí u kořínku i na krátkých, nepoddajných chloupcích.


Veet Depilační krém Suprem´Essence 90 ml-31%
159 Kč

109 Kč

Akce

Užijte si hedvábně hladkou kůži a příjemnou vůni s novým depilačním krémem Veet, nyní s technologií Silk & Fresh™. Kromě efektivního odstraňování chloupků hydratuje pokožku na dobu až 24 hodin.


Veet Natural Inspirations Voskové pásky Aloe vera 12 ks-31%
159 Kč

109 Kč

Akce

Voskové pásky Veet Natural Inspirations™ Aloe vera vám dávají pocit dlouhotrvající jemnosti až na 28 dní. Díky jejich složení s pryskyřicí z borovic a přírodními výtažky z Aloe vera, známé pro jejich hydratační vlastnosti, zanechávají pokožku hydratovanou a hebkou na dotek.


Veet Natural Inspirations Voskové pásky Aloe vera 20 ks-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Voskové pásky Veet Natural Inspirations™ Aloe vera vám dávají pocit dlouhotrvající jemnosti až na 28 dní. Díky jejich složení s pryskyřicí z borovic a přírodními výtažky z Aloe vera, známé pro jejich hydratační vlastnosti, zanechávají pokožku hydratovanou a hebkou na dotek.


Veet Sensitive Precision elektrický zastřihovač + Depilační krém pro citlivou pokožku 400 ml-42%
699 Kč

399 Kč

Akce

Balíček Veet Beauty set nabízí elektrický zastřihovač a depilační krém pro citlivou pokožku o objemu 400 ml. S tímto zastřihovačem můžete dosáhnout požadovaného vzhledu rychle a bezbolestně. Díky bohatému příslušenství dokáže jemně zkracovat chloupky na citlivých místech. Depilační krém zaručí, že bude vaše pokožka hladká a bez chloupků bez zbytečné bolesti.


Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku 20 ks-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Díky těmto voskovým páskům Veet bude vaše pokožka krásně hebká a bez chloupků po celé týdny. Voskové pásky jsou vhodné pro citlivou pokožku, kterou nedráždí díky obsahu vitaminu E a mandlového oleje. Balení obsahuje 20 ks.


Beurer HL 40
1 499 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Depilační strojek Beurer HL 40 zbavuje chloupků pomocí teplého vosku. Toho v balení naleznete hned 2 kazety. Strojek funguje na základě bateriového provozu.


Veet EasyWax Vosková náplň pro citlivou pokožku 50 ml-38%
209 Kč

129 Kč

Momentálně nedostupné

Vosková náplň pro citlivou pokožku Veet EasyWax pro elektrický depilační set EasyWax vám zajistí dokonale hladkou pokožku bez chloupků až na dlouhé 4 týdny. Jednoduchá a téměř bezbolestná aplikace. Profesionální výsledky v domácím prostředí pro všechny druhy pokožky.


Veet EasyWax Vosková náplň do setu 50ml-38%
209 Kč

129 Kč

Momentálně nedostupné

Vosková náplň Veet EasyWax pro elektrický depilační set EasyWax vám zajistí dokonale hladkou pokožku bez chloupků až na dlouhé 4 týdny. Jednoduchá a téměř bezbolestná aplikace. Profesionální výsledky v domácím prostředí pro všechny druhy pokožky.


Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml-31%
159 Kč

109 Kč

Momentálně nedostupné

Užijte si hedvábně hladkou kůži a příjemnou vůni s novým depilačním krémem Veet pro citlivou pokožku, nyní s technologií Silk & Fresh™. Kromě efektivního odstraňování chloupků hydratuje pokožku na dobu až 24 hodin.