10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Garrett Detektor kovů AT MAX International

Garrett Detektor kovů AT MAX International

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Detektor kovů Garrett AT MAX je nejnovějším přírůstkem do rodiny prémiových detektorů kovů řady Garrett AT. Disponuje nejmodernější vestavěnou Z-Lynk technologií, což je integrovaný wifi vysílač, který přenáší zvuk do sluchátek až 6× rychleji než standardní Bluetooth technologie. Celý popis
25 748 Kč
25 748 Kč
Doprava zdarma
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

5.12.2023 - 6.12.2023 na vaší adrese

Popis

Detektor kovů Garrett AT MAX je nejnovějším přírůstkem do rodiny prémiových detektorů kovů řady Garrett AT. Disponuje nejmodernější vestavěnou Z-Lynk technologií, což je integrovaný wifi vysílač, který přenáší zvuk do sluchátek až 6× rychleji než standardní Bluetooth technologie. Přenos signálu je tedy bez zbytečných kabelů a rušení od ostatních zařízení. Bezdrátová sluchátka jsou součástí balení. Detektor kovů AT MAX je navržen pro nadšené lovce pokladů.


Co detektor kovu Garrett AT MAX umí

Detektor pracuje v několika základních režimech, které je možné nastavit na displeji – všechny kovy, mince, „zero discrimination“ nebo tzv. uživatelský režim, jež je konfigurovatelný dle vlastních preferencí hledače. Zařízení bezproblémově detekuje všechny kovy a díky zvýšené přenosové síle vnitřních součástí dovoluje značné zvětšení detekovatelné hloubky, tudíž detektor umožňuje snadněji nalézt hlouběji uložené předměty. Detektor kovů Garrett AT MAX běží na frekvenci 13.6kHz, která nabízí excelentní detekci velkého množství cílů včetně stříbrných mincí, zlatých šperků a mosazných předmětů. Při hledání za šera zcela jistě oceníte podsvícený displej.


Detektor disponuje těmito základními vlastnostmi: 

IRON AUDIO™Dovoluje uživateli slyšet nastavenou diskriminaci železa a zvukově rozpoznat ploché železné předměty, jako například zátka a podložky, které jsou normálně problematické rozpoznat. ALL METAL IRON AUDIO™Exkluzivní vlastnost která zvukově rozpoznává železo zatímco hledáte v all metal módu.
ALL TERRAIN VERSATILITYNavrženo pro použití v mokrých, vlhkých a prašných prostředích. Jednotka je odolná proti počasí a je potopitelná do 3m pod hladinu vody. DIGITAL TARGET IDČíselná řada od 0 do 99 ukazuje povrchovou vodivost cíle pro lepší schopnost rozeznat cíl.
HIGH-RESOLUTION IRON DISCRIMINATION™Poskytuje 40 stupňů rozlišení železa – nastavitelný pomocí tlačítek a zobrazený jako digitální číslice pro přesné určení železného cíle. ADJUSTABLE THRESHOLDDovoluje uživateli manuálně nastavit zvukový prahový tón (stálé zvuky nebo šum na pozadí) pro lepší slyšení zvuků.

Další vlastnosti a parametry detektoru: 

  • malé posunutí frekvence, které vhodným způsobem vylučuje rušení
  • automatické i manuální nastavení zemního vyvážení s vysokým rozlišením pro zlepšený výkon
  • vhodný pro zmineralizovanou i vodivou půdu (např. pláž u moře)
  • všechny tlačítka jsou dosažitelná při hledání jedním prstem
  • indikátor stavu baterie

Ještě se rozhodujete

Obraťte se na nás přímo – telefonicky, mailem, osobně – moc rádi Vám pomůžeme s výběrem. Nezapomeňte, že detektor nemusíte hned kupovat, ale můžete si ho nejprve vyzkoušet v naší půjčovně!