Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 29900185

Bumpli Dětská Láhev na pití, Nepropustná Lahev na vodu s ovocnou vložkou, Láhev na vodu, 500ml, bez BPA, ideální do školky či školy | UNIVERSBOT

Bumpli Dětská Láhev na pití, Nepropustná Lahev na vodu s ovocnou vložkou, Láhev na vodu, 500ml, bez BPA, ideální do školky či školy | UNIVERSBOT

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nepropustná dětská lahev na vodu e robustní, lze ji mýt v myčce na nádobí a je odolná vůči uhličitým kyselinám. Ovocná vložka dodává do lahvičce chuť a poutko na přenášení zajišťuje snadný přístup. Zcela nepropustná pro aktivní děti a široký otvor umožňuje snadné plnění. Ideální do školky či školy! Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
613 Ft
Zboží od: Mormark
613 Ft
Doprava zdarma
S novou kartou za

Popis

Nepropustná dětská láhev na pití

Díky 100% nepropustnému uzávěru je dětská láhev na pití od Bumpli ideálním společníkem na cestách – ať už ve školce, na výletech nebo při sportu.

Zdravé a bezpečné pití

Vaše voda samozřejmě přichází do styku s materiály bez obsahu BPA – bez BPA, bez změkčovadel, bez ftalátů. Naše přísná kontrola kvality zajišťuje bezpečné používání.

Robustní a vhodná do myčky

Naši nepropustnou a robustní láhev na pití lze snadno umýt v myčce nádobí. Dětská láhev z materiálu Tritan může být vystavena teplotám do 65 ºC.

Odolává syceným kyselinám

Naše vysoce kvalitní dětské láhve na pití pro dívky a chlapce zůstávají nepropustné i při použití sycených nápojů. Čištění je proto mimořádně snadné.

Více aroma díky ovocné vložce

Díky sítku na ovoce můžete snadno osvěžit nápoje osvěžujícím ovocem dle vlastního výběru. Díky poutku na přenášení budete mít láhev vždy po ruce.