Počet nalezených produktů: 54

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

BAYBY BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mléka
3 599 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mléka má nastavitelnou fázi stimulace i fáze odsávání. LCD obrazovka ovládaná mikročipem. Silikonový masážní prsní nástavec 3v1 (masáž, stisknutí a sání).


Philips Avent Odsávačka Natural manuální
1 039 Kč

Manuální odsávačka mateřského mléka Natural se zásobníkem 125ml pracuje jemně, rychle a tiše. Mléko je odsáváno přímo do sázobníku, ze kterého po připojení dudlíku může maminka dítě rovnou nakrmit. Odsávačka při odsávání masíruje prs a přesně simuluje kojení.


Medela Swing 2-fázová elektrická odsávačka včetně Calma systému-28%
5 182 Kč

3 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato moderní odsávačka s diskrétním designem umožňuje rychlé a jemné odsávání. Odsávačka je malá a lehká, proto ji lehce využijete na cestách i doma. Elektrická dvoufázová odsávačka Swing je navržena na principu dvoufázového odsávání mateřského mléka a věrně napodobuje sací rytmus miminka.


BAYBY BBP 1000 Manuální 2-fázová odsávačka mléka
999 Kč

499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Manuální odsávačka Bayby BBP 1000 je vybavena 2-fázovým systémem, který simuluje přirozené sání miminka. Silikonový prsní nástavec je vybaven funkcí masáže, která účinně stimuluje prs k vyvolání procesu vylučování mateřského mléka.


Beurer Elektrická odsávačka BY 40
2 899 Kč

2 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrická odsávačka BY 40 mateřského mléka má 10 úrovní stimulace, 10 úrovní odsávání. Podsvícení displej, snadno čitelný, měkká silikonová vložka, adaptér pro lahve značky Avent a NUK.


Philips Avent Natural s VIA systém
1 237 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

AVENT Manuální odsávačka mléka Natural SCF330 s novým VIA systémem. Pro jemnější a efektivnější odsávání než ostatními běžně dostupnými odsávačkami.


Ameda Ergo manuální odsávačka mateřského mléka
1 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ameda Ergo manuální odsávačka mateřského mléka s taškou a 2 lahvičkami – ergonomická, kompaktní ruční více-fázová odsávačka, která má velmi snadné ovládání a stane se Vám velkým pomocníkem. Sběrací systém ochrání mléko i dítě před bakteriemi.


Ameda Lactaline elektrická duální odsávačka mateřského mléka
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ameda Lactaline elektrická duální odsávačka mateřského mléka, ozkoušená s úspěchy v nemocnicích, pro odsávání z jednoho nebo obou prsů. Snadné a příjemné použití, velkou výhodou je možnost individuálního nastavení rychlosti a síly sání po celou dobu.


Ameda Manuální odsávačka mateřského mléka se stimulátorem mléka
1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ameda Manuální odsávačka mateřského mléka se stimulátorem mléka a lahvičkou. Tato ruční více-fázová odsávačka umožňuje získat více mléka a sběrací systém ochrání mléko i dítě před bakteriemi. Snadné ovládání, skvělý pomocník pro každou maminku.


Ameda Una elektrická odsávačka mateřského mléka
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ameda Una elektrická odsávačka mateřského mléka, ozkoušená s úspěchy v nemocnicích, pro odsávání z jednoho prsu. Jednoduché užívání, výhodou je možnost individuálního nastavení rychlosti a síly sání po celou dobu.


Philips Avent Odsávačka mateř.ml. Natural elekt. sada pro kojení
3 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Odsávání mateřského mléka je nyní mnohem jednodušší a příjemnější. Tato elektronická odsávačka mateřského mléka Philips Avent má jedinečný design, měkkou masážní vložku a ovládá se stiskem jediného tlačítka. Je tak ideální pro všechny maminky, které často odsávají.


BAYBY BBP 1020 Elektrická 2-fázová odsávačka mléka
5 499 Kč

4 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BBP 1020 Elektrická 2-fázová odsávačka mléka s možností nastavení odsávání z jednoho nebo obou prsů napodobují přirozené sání dítěte. Speciální konstrukce prsního nástavce zabraňuje zpětnému toku mléka a poskytuje prsu masáž, aby bylo stimulováno účinné vylučování mléka.


BAYBY BBP 1020 Elektrická 2-fázová odsávačka mléka + 3x sáčky
4 599 Kč

3 852 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka mléka 1020 + 3× sáčky zdarma – krásný DÁREK k odsávačce – sáčky k uschování mateřského mléka (3 balení po 30 ks). Odsávání z jednoho/obou prsů, zabránění zpětného toku mléka, napodobení přirozeného sání dítěte.


Beurer Elektrická odsávačka BY 60
4 299 Kč

2 978 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektrická odsávačka mateřského mléka Beurer BY 60 – vakuová technologie s 10 úrovní stimulace a 10 úrovní odsávaní v praktickém cestovním pouzdru. Včetně příslušenství na obrázku.


Canpol babies BASIC ruční
549 Kč

419 Kč

Ruční odsávačka Basic s jednoduchou obsluhou i údržbou. Dokonalý pomocník pro každou maminu na doma i na cesty.


Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart
1 890 Kč

1 540 Kč

Zcela nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje důkladné odsávání mateřského mléka. Obsahuje až tří stupňovou regulaci síly sání vytvořenou na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. Může být napájena bateriemi nebo ze sítě. Díly přiloženým adaptérům můžete mléko odsávat přímo do láhve s úzkým nebo širokým hrdlem i do zásobníku na uchovávání mléka.


Chicco Odsávačka na mateřské mléko Wellbeing
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Odsávačka manuální Well Being je ruční odsávačka, umožňuje pohodlné, příjemné kojení. Poskytněte si potřebný komfort a jemnost. Odsávání je snadné, lahvička s objemem 150 ml.


Nuvita Elektronická odsávačka mléka
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Elektronická odsávačka mléka je vhodná pro každodenní použití a umožňuje obě fáze odsávání, od rychlého lehkého až po hluboké pomalé sání. Odsávačka je nastavitelná i na lahvičky se širokým hrdlem.


LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Prolactis
2 999 Kč

2 855 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronická odsávačka Prolactis je profesionálním pomocníkem při řešení problémů s laktací. Simuluje přirozený proces sání dítětem.


Medela Freestyle - 2-fázová elektrická odsávačka + Bonus
10 999 Kč

10 356 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka je vhodná pro denní použití doma, na cestách či v zaměstnání. Odsávačka Freestyle umožňuje současné odsávání z obou prsů.


Medela Mini Electric - elektrická odsávačka
3 350 Kč
3 257 Kč
+ doprava zdarma

Tato komfortní elektrická odsávačka je spíše vhodná pro příležitostné odsávání mateřského mléka doma i na cestách.


Nuk Elektrická Prsní pumpa LUNA
2 290 Kč

1 743 Kč

Nuk elektrická odsávačka Luna2-fázový systém odsávání, který stimuluje přirozené sání dítěte. Použití je možné s adaptérem nebo bateriemi, což oceníte při cestování.


Nuk Manuální prsní pumpa Jolie
990 Kč

799 Kč

NUK Manuální prsní odsávačka Jolie pro jemné, ale účinné odsávání. Masíruje a podporuje tvorbu a tok mléka. Vhodná i do myčky nádobí. Vyrobeno v Německu. Nově ZDARMA náhradní savička.


Nuk Ruční prsní pumpa SOFT & EASY, PP
359 Kč

264 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ruční prsní pumpa povoluje přímé pumpování a okamžité krmení. Snadné použití a údržba. Ideální pro krátkou masáž před kojením.


Nuvita Duální odsávačka mléka
5 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nuvita Duální odsávačka mateřského mléka Materno® DUAL je skvělým řešením, jak nakrmit děťátko mateřským mlékem, i když zrovna nejste s ním. Použít ji lze jak v single tak i double režimu. Umožňuje nastavení stejného druhu sání u obou prsů, nebo individuální nastavení pro pravé a levé prso podle potřeby maminky. Navíc je součástí balení praktická taška.


Nuvita Manuální odsávačka mléka
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nuvita Manuální odsávačka mateřského mléka je skvělým řešením, jak nakrmit děťátko mateřským mlékem, i když zrovna nejste s ním. Nabízí jednoduché použití, pohodlný silikonový prsní nástavec, sandné rozebírání a mytí.


Nuvita Manuální odsávačka mléka Twist
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nuvita Manuální odsávačka mateřského mléka Twist je skvělým řešením, jak nakrmit děťátko mateřským mlékem, i když zrovna nejste s ním. Nabízí jednoduché použití, 2 stupně intenzity odsávání, pohodlný silikonový prsní nástavec, sandné rozebírání a mytí. Součástí balení je kojenecká lahvička.


Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Suavinex Elektircká odsávačka mateřského mléka napodobuje rytmus sání dítěte během kojení. Její dvojitý systém regulace, jediný svého druhu na trhu, umožňuje jak nastavení frekvence sání, tak i intensitu vakua. Součástí balení je i kojenecká láhev 150ml se savičkou, 5 sáčků pro skladování mateřského mléka a praktická taštička. Díky možnosti použití baterií spolu s klipem pro připnutí na opasek je možné odsát mléko kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.


Suavinex Manuální odsávačka mateřského mléka
1 299 Kč
1 255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Suavinex Manuální odsávačka mateřského mléka napodobuje rytmus sání dítěte během kojení – je tichá. Její dvojitý systém regulace, jediný svého druhu na trhu, umožňuje jak nastavení frekvence sání, tak i intensitu vakua. Součástí balení je i kojenecká láhev 150ml se savičkou, 5 sáčků pro skladování mateřského mléka a praktická taštička.


Tommee Tippee Startovací sada C2N s odsávačkou
1 699 Kč

1 049 Kč

Tommee Tippee Startovací sada C2N kromě kojeneckých lahviček obsahuje i výkonou manuální odsávačku mateřského mléka. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.


Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická
3 079 Kč
+ doprava zdarma

Elektrická odsávačka mateřského mléka Tommee Tippee C2N má měkkou silikonovou přísavku, která je speciálně navržena tak, aby napodobovala přirozené sání dítěte.


Yoomi Breastpump - Y1BPME
2 489 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dvoufázová odsávačka yoomi nabízí bezkonkurenční univerzálnost. Umožňuje rodičům využívat napájení ze sítě, na bateriemanuální odsávání. Rodiče již nemusejí vybírat mezi elektrickou a manuální odsávačkou, yoomi jim nabízí univerzální a zároveň dostupnou variantu.


ZOPA Elektrická odsávačka mléka Comfy
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZOPA Elektrická odsávačka mateřského mléka Comfy s 3D technologií odsávání což je unikátní technologie, která dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zaručí maximální efektivitu a bezbolestné odsávání. Odsávačka má dva režimy – stimulaci a sání. U každého režimu je možné regulovat sílu podtlaku, aby si mohla každá maminka nastavit hodnotu, která jí vyhovuje a je pro ni příjemná. Odsávačka je kompatibilní s lahvičkami AVENT.


ZOPA Manuální odsávačka mléka Basic
690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZOPA Manuální odsávačka mateřského mléka Basic s 3D technologií odsávání což je unikátní technologie, která dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zaručí maximální efektivitu a bezbolestné odsávání. Pro pohodlné odsávaní má rukojeť odsávačky povrh ze silikonu, rukojeť se dobře drží a neklouže. Odsávačka je kompatibilní s lahvičkami AVENT.


Medela Swing - 2-fázová elektrická odsávačka + Starter set 1
5 182 Kč

4 798 Kč
+ doprava zdarma

Medela Swing s DÁRKEM – tato moderní odsávačka s diskrétním designem umožňuje rychlé a jemné odsávání. Odsávačka je malá a lehká, proto ji lehce využijete na cestách i doma. Elektrická odsávačka Swing je navržena na principu dvoufázového odsávání mateřského mléka a věrně napodobuje sací rytmus miminka.


Medela Harmony Light 2-fázová manuální odsávačka
1 188 Kč

Harmony Light je manuální odsávačka, která využívá systému dvoufázového odsávání, který věrně napodobuje sací rytmus miminka. Vysoce účinná a lehká.


Avent Odsávačka mat. ml. Natural DUO elektronická
6 190 Kč
+ doprava zdarma

Avent odsávačka mat. ml. Natural DUO elektronická nová elektronická odsávačka mateřského mléka Avent Natural pro rychlejší a pohodlnější odsávání.


BabyOno Odsávačka elektrická Natural Nursing
1 499 Kč

Odsávačka Natural Nursing je účinná, protože nastavená sací síla umožňuje rychlé a účinné odsávání mateřského mléka. Její tichý provoz zajišťuje diskrétnost, abyste mohli odsávat mléko kdekoliv chcete. Odsávačka je snadno ovladatelná a jednoduše ji rozbalíte a složíte. Vhodná je i na cestách, díky fungování na dobíjecí baterii.


Nuk Nature Sense prsní pumpa
3 490 Kč
3 415 Kč
+ doprava zdarma

Nabíjecí elektrická prsní pumpa NUK Nature Sense – tak flexibilní a účinná jako nikdy předtím. Elektrická prsní pumpa s měkkou silikonovou přísavkou a ergonomicky tvarovaným prsním nástavcem – pro snadné odsávání mateřského mléka.


ZOPA Elektrická odsávačka mléka ComfyPro
1 990 Kč

ZOPA Elektrická odsávačka mateřského mléka ComfyPro s 3D technologií odsávání což je unikátní technologie, která dokonale napodobuje přirozené sání dítěte. Zaručí maximální efektivitu a bezbolestné odsávání. Odsávačka má dva režimy – stimulaci a sání. U každého režimu je možné regulovat sílu podtlaku v 9 stupních, aby si mohla každá maminka nastavit hodnotu, která jí vyhovuje a je pro ni příjemná. Odsávačka je kompatibilní s lahvičkami AVENT.


Chicco Odsávačka Classic
559 Kč

Momentálně nedostupné

Chicco Odsávačka Classic je manuální odsávačka mateřského mléka. Mléko odkapává přímo do lahvičky, která je součástí balení. Jednoduchá na užívání, odsává mléko rychle a efektivně.


BabyOno Odsávačka mateřského mléka manuální
309 Kč

Momentálně nedostupné

Odsávačka mateřského mléka manuální je ruční odsávačka se systémem odvádění vzduchu. Tichý a snadný provoz. Umožnění kombinace krmení z prsu i láhve. Obsahuje silikonový nástavec, gumový balónek, silikonovou hadičku se systémem odvětrávání, láhev a její díly.


BAYBY BBP 1000 Manuální 2-fázová odsávačka mléka + sáčky
799 Kč

608 Kč

Momentálně nedostupné

BAYBY Manuální 2-fázová odsávačka mléka 1000 + sáčky zdarma – krásný DÁREK k odsávačce – 30 ks sáčků k uschování mateřského mléka. Odsávačka vybavena 2-fázovým systémem, který simuluje přirozené sání miminka. Silikonový stimulující prsní nástavec s funkcí masáže.


BAYBY BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mléka + 2x sáčky
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka mléka 1010 + 2× sáčky zdarma – krásný DÁREK k odsávačce – sáčky k uschování mateřského mléka (2 balení po 30 ks). Nastavitelná fáze stimulace i odsávání. LCD obrazovka, ovládaná mikročipem, silikonový masážní prsní nástavec 3v1.