10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Poupy Ruční odsávačka s lahvičkou POUPY 150 ml LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D SOFT
Poupy Ruční odsávačka s lahvičkou POUPY 150 ml

Manuální odsávačka Poupy je určena pro matky, které pouze kojí. Ideální na cesty nebo jako náhrada elektrické odsávačky mateřského mléka. Měkký silikonový uzávěr je pohodlný a vhodný pro všechny velikosti prsou.

můžete mít 18.4.

Medela Odsávačka mléka elektrická Swing Flex LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D SOFT
Medela Odsávačka mléka elektrická Swing Flex

Elektrická odsávačka mléka Swing Flex od švýcarské značky Medela se vám maximálně přizpůsobí díky novému prsnímu nástavci PersonalFit Flex. Odsávačka napodobuje díky technologii 2-Phase Expression sání dětí pro přirozenější pocit během odsávání.

můžete mít DNES

Od MALL
LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D SOFT LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D SOFT
LOVI Dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka Prolactis 3D SOFT

Dvoufázová odsávačka Prolactis 3D SOFT značky Lovi je skvělým pomocníkem pro kojící maminky. Revoluční systém odsávání s 3D trychtýřem vám pomůže efektivně a jemně odsát mléko. 3D trychtýř nejen saje, ale tlačí na bradavku a tím napodobuje sací reflex miminka a způsobuje přirozený tok mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart Philips Avent Odsávačka mateřského mléka elektrická Essential SCF323/11
Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart

Zcela nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje důkladné odsávání mateřského mléka. Obsahuje až tří stupňovou regulaci síly sání vytvořenou na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. Může být napájena bateriemi nebo ze sítě. Díly přiloženým adaptérům můžete mléko odsávat přímo do láhve s úzkým nebo širokým hrdlem i do zásobníku na uchovávání mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips Avent Odsávačka mateřského mléka elektrická Essential SCF323/11 Philips Avent Odsávačka mateřského mléka elektrická Essential SCF323/11
Philips Avent Odsávačka mateřského mléka elektrická Essential SCF323/11

Elektrická odsávačka mateřského mléka Philips Avent zajišťuje optimální průtok mléka a přizpůsobí se tvaru a velikosti vašich prsou. Pohodlná, rychlá a praktická pomoc pro každou novopečenou maminku.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips Avent Odsávačka mateř.ml. elektronická Single - sada SCD395/21 Philips Avent Odsávačka mateřského mléka elektrická Essential SCF323/11
Philips Avent Odsávačka mateř.ml. elektronická Single - sada SCD395/21

Elektronická odsávačka mateřského mléka Single SCD395 od značky Philips AVENT efektivně kombinuje vakuum a stimulaci bradavek pro rychlejší tok mléka pomocí technologie Natural Motion. Praktická sada obsahuje všechny výrobky, které potřebujete k odsávání, uskladnění a krmení mateřským mlékem.

můžete mít DNES

Od MALL
Medela Solo - elektrická odsávačka mléka Medela Swing Maxi NEW - elektrická odsávačka mléka double, 2-fázová
Medela Solo - elektrická odsávačka mléka

Elektrická odsávačka mléka Solo značky Medela je určená k odsávání mléka z jednoho prsu. Snadno použitelná odsávačka je jednoduchá na ovládáníčištění. Odsávat můžete kdekoliv, i když nemáte poblíž žádnou elektrickou zásuvku.

můžete mít DNES

Od MALL
Medela Swing Maxi NEW - elektrická odsávačka mléka double, 2-fázová Medela Swing Maxi NEW - elektrická odsávačka mléka double, 2-fázová
Medela Swing Maxi NEW - elektrická odsávačka mléka double, 2-fázová

Elektrická odsávačka mléka Swing Maxi NEW značky Medela je určená k odsávání mléka z obou prsou. Snadno použitelná odsávačka je jednoduchá na ovládáníčištění. Odsávat můžete kdekoliv, i když nemáte poblíž žádnou elektrickou zásuvku.

můžete mít DNES

Od MALL
Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka 2v1 s nosním nástavcem ExpressCare Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka 2v1 s nosním nástavcem ExpressCare
Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka 2v1 s nosním nástavcem ExpressCare

Dvojitá elektrická odsávačka mléka pro 2 prsa pro časté, rychlé a bezbolestné odsávání. Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka 2v1 s nosním nástavcem ExpressCare nabízí 3 provozní režimy založené na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. Funkce elektrické nosní odsávačky.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips Avent Odsávačka mateř.ml. elektronická Premium dobíjecí Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka 2v1 s nosním nástavcem ExpressCare
Philips Avent Odsávačka mateř.ml. elektronická Premium dobíjecí

Dobíjecí odsávačka mateřského mléka Premium od značky Philips AVENT SCF396/11 efektivně kombinuje vakuum a stimulaci bradavek pro rychlejší tok mléka pomocí technologie Natural Motion. Praktická sada obsahuje všechny výrobky, které potřebujete k odsávání, uskladnění a krmení mateřským mlékem.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyOno Odsávačka mateřského mléka elektrická handsfree Shelly Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka 2v1 s nosním nástavcem ExpressCare
BabyOno Odsávačka mateřského mléka elektrická handsfree Shelly

Elektronická odsávačka mateřského mléka Shelly od značky BabyOno. Umožní Vám odsávat mléko a zároveň dělat jiné věci. Jedná se o unikátní a praktický přístroj, který odsává mléko bez potřeby použití rukou. Váží pouhých 275 g, je kompaktní, což znamená, že neomezuje vaše pohyby a perfektně sedne do podprsenky ke kojení.

můžete mít DNES

Od MALL

Odsávačky mléka

Odsávačka mléka, ať už ruční či elektrická, pomáhá při nedostatečné tvorbě mléka. Zvyšuje a udržuje laktaci. Jestliže má miminko sací problémy, je nemocné či nedonošené, může pro něj být v prvních týdnech sání mateřského mléka problematické. Odsávačkou získáte mléko pro dokrmení z lahvičky.

Ruční odsávačka mléka

Ruční odsávačky mléka jsou vybaveny násadou, kde vznikne vakuum. Prs se stimuluje manuálním stláčením pístu a mléko odkapává do lahvičky. Ta se jen opatří savičkou a můžete miminko dokrmit. Jsou šetrné k prsu a vhodné pro příležitostné použití.

Elektrická odsávačka mléka

Konstrukcí je elektrická odsávačka mléka podobná mechanické. Sací hlavice se umístí na prs a vznikne vakuum. Stimulace prsu ale probíhá automaticky. Odsávačky fungují na baterie, USB i na akumulátor. Můžete si zvolit odsávání či masáž. Zároveň je možné sílu a rychlost sání regulovat. Jsou vhodné pro pravidelné odsávání.

Elektrická odsávačka mléka Avent

Elektrická odsávačka Philips Avent je doplněna praktickým setem pro pohodlné odsávání po několik týdnů. Kromě odsávačky je v setu i kojenecká láhev, dudlík s pomalým průtokem a pohárky k uskladnění mléka. Na výběr máte několik stupňů masáže a několik rychlostí odsávání.

Odsávačka mléka Medela

Odsávačky mléka Medela mají speciálně vyvinutý prsní nástavec PersonalFit Flex, který se dobře přizpůsobí různým tvarům prsou. Nástavec lze otáčet do libovolné polohy. Některé modely Medela jsou navrženy pro odsávání z obou prsou současně.

Elektrická odsávačka mléka Canpol Babies

Elektrická odsávačka mléka Canpol Babies vás potěší příznivou cenou. Napodobuje dvoufázové sání dítěte (jako většina elektrických odsávaček) a umožňuje regulovat sílu sání. Set obsahuje lahvičku pro podávání mléka nebo pro skladování.

Odsávačka mléka Tommee Tippee

Odsávání s Tommee Tippee je jednoduché a tiché. Odsávačka je vybavena kompaktní a lehkou dobíjecí USB jednotkou. Na jedno nabití funguje až 60 minut. Má několik úrovní masáže i rychlostí režimu odsávání.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Odsávačky mléka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Odsávačky mléka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Odsávačky mléka akce.