Dětské koloběžky s nafukovacími koly

Sháníte zboží z kategorie dětské koloběžky s nafukovacími koly? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie dětské koloběžky s nafukovacími koly vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Razor A5 Air stříbrná
14x

Razor A5 Air stříbrná

3 299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Připravte se na skvělou jízdu a zvládněte i nerovný povrch. Pneumatická kolečka a patentovaná technologie proti drnčení zaručí komfort a pohodlí. Koloběžka A5 Air vás dopraví téměř kamkoli.

Od prodejce MALL
Yedoo Numbers Two zelená
60x

Yedoo Numbers Two

3 990 Kč
3 789 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 3 499 Kč

Koloběžka, která i z malého školáka dokáže udělat velkého závodníka. Očesaná, lehká a snadno ovladatelná na ulici, při lovu Pokémonů i na celodenním výletě, přitom téměř nerozbitná.

Od prodejce MALL
-34%
Olpran Koloběžka A5 Žlutá
11x

Olpran Koloběžka A5

5 990 Kč
3 899 Kč
Akce

Olpran Koloběžka A5 je dobře zpracovaná sportovně rekreační koloběžka s 20" koly. Dvojité ráfky pro větší odolnost kol.

Od prodejce MALL
Premiere Sport Koloběžka Shark modrá
28x

Premiere Sport Koloběžka Shark

2 199 Kč

Další nabídka za 1 229 Kč

Tato koloběžka pro děti od osmi let věku podpoří vaše ratolesti ve zdravém pohybu od cesty do školy až po hraní ve volném čase. Má ocelový rám a přední i zadní V brzdy na kolečkách přes 12 palců, které se ve výmolech neztratí.

Od prodejce MALL
-26%
Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm
19x

Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm

2 790 Kč
2 049 Kč

Další nabídky od 2 019 Kč

Skládací silniční koloběžka ideální pro cestování po městě. Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm vyniká rychlým a pohodlným systémem skládání a díky své nízké hmotnosti je velmi přenosná. Disponuje 20 cm velkými nafukovacími kolečky, které zajišťují vysokou úroveň komfortu i při jízdě přes drobné nerovnosti.

Od prodejce MALL
Yedoo Numbers Three černá
35x

Yedoo Numbers Three

5 490 Kč
4 989 Kč
Doprava zdarma

Koloběžka, která je ideální pro jízdu po městě, na nákupy, na výlet. Pevný ocelový rám, protiskluzové stupátko, dvoupolohová zadní vidlice, integrovaný stojánek, kvalitní pneumatiky, ergonomická madla a nadstandardně kompaktní rozměry. Takže hurá na vyjížďku.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka One řada Numbers červená
3x

Yedoo Koloběžka One řada Numbers

3 790 Kč
3 329 Kč
Doprava zdarma

Naprostá jednička! Začátek krásného přátelství s pohybem, rychlostí, přírodou, nebo i chytrými způsoby, jak vyzrát na cestu do školy. Nejlehčí a nejdostupnější model, kterému nechybí množina bezpečnostních prvků, ani kola, co suverénně zvládnou i cesty, které se v zimě neudržují. Díky typické houževnaté konstrukci vydrží i bezstarostnější zacházení. Už pojeďte, vy šnečí babičky!

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Wzoom black
10x

Yedoo Koloběžka Wzoom

4 990 Kč
4 669 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 4 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

dětskou koloběžkou Wzoom značky Yedoo se budou vaše děti cíti jako malí dospělí. Koloběžka je vhodná pro děti od 6 let, ale díky její nosnosti unese i dospělého člověka. Lehká, snadno ovladatelná je vhodná do města i mimo něj. Wzoom se stane skvělým parťákem vašeho dítěte na dovádění venku.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Tidit zelená
5x

Yedoo Koloběžka Tidit

4 790 Kč
4 299 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 4 790 Kč

Vylepšená Yedoo koloběžka Tidit ** je jako dělaná pro ty, co už v šatně plánují, kam pojedou po cestě ze školy. Tidit má brzdy na obou kolech, **odlehčený dvoutrubkový rám, který je lehký a pevný zároveň. koloběžka bezpečně zvládne ostřejší styl jízdy, ztížené jízdní podmínky i drsnější zacházení.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Two řada Numbers tealblue
1x

Yedoo Koloběžka Two řada Numbers

4 290 Kč
3 709 Kč
Doprava zdarma

Koloběžka pro začínající rošťáky. Lehká a snadno ovladatelná na ulici, při lovu Pokémonů i na celodenním výletě, přitom téměř nerozbitná. Když se dobře nafouknou pneumatiky letí po dlažbě hladce jako vznášedlo a díky velkému přednímu kolu na asfaltu dvakrát tak. Místo do garáže láká ven, přitahuje dobrodružství a podobně naladěné kluky a holky. Bezpečně uveze i sto kilo.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Mau red
1x

Yedoo Koloběžka Mau

4 590 Kč
4 489 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 4 590 Kč

První samostatná jízda. Teď už je nikdo nezastaví. Vylepšená koloběžka Yedoo Mau je nejlehčí a nejmenší model pro předškoláky a školáky. Je ideální pro vstup do světa koloběžek. Nejdůležitějším parametrem je nízká hmotnost, správná výška stupátka a samozřejmě prvky pro větší bezpečnost.

Od prodejce MALL
Yedoo Koloběžka Mau Emoji žlutá
1x

Yedoo Koloběžka Mau Emoji

4 590 Kč
4 289 Kč
Doprava zdarma

Vstupní model, nejlehčí a nejmenší koloběžka Yedoo, toho zvládne za den pozoruhodně hodně. Naplní představy začínajících jezdců a jezdkyň a rozptýlí obavy rodičů, ideální výškou stupátka pro hladkou jízdu začátečníků, správně nafouknutými koly s top ložisky a množstvím bezpečnostních prvků. Protiskluzové stupátko, madla s ochrannými konci, spousta reflexních prvků, kvalitní V brzda. Na konec pak jezdce čeká nekonečný volný pohyb.

Od prodejce MALL