Yedoo Koloběžka Wzoom Happy Monster-43%
3 190 Kč 1 799 Kč

Akce

Limitovaná edice svižné koloběžky Yedoo Wzoom v cool designu Happy Monster je speciálně navržená pro zákazníky Mall.cz. Koloběžka je vhodná do města i do přírody, k rybníku i do lesa. Je vybavena přední i zadní V brzdou. Vhodná pro děti od 6 let s nosností 100 kg. Velmi kvalitní a odolné provedení.

Yedoo Koloběžka Wzoom Comics-43%
3 190 Kč 1 799 Kč

Akce

Limitovaná edice svižné koloběžky Yedoo Wzoom v cool designu Comics je speciálně navržená pro zákazníky Mall.cz. Koloběžka je vhodná do města i do přírody, k rybníku i do lesa. Je vybavena přední i zadní V brzdou. Vhodná pro děti od 6 let s nosností 100 kg. Velmi kvalitní a odolné provedení.

Yedoo Koloběžka Wzoom Little Sailor-43%
3 190 Kč 1 799 Kč

Akce

Limitovaná edice svižné koloběžky Yedoo Wzoom v cool designu Little Sailor je speciálně navržená pro zákazníky Mall.cz. Koloběžka je vhodná do města i do přírody, k rybníku i do lesa. Je vybavena přední i zadní V brzdou. Vhodná pro děti od 6 let s nosností 100 kg. Velmi kvalitní a odolné provedení.

Yedoo Koloběžka Tidit 12"-39%

Yedoo Koloběžka Tidit 12"

Hodnocení: 4,5
2 790 Kč 1 699 Kč

Akce

Koloběžka Tidit pro malé školáky a předškoláky, pro jízdu i zábavu z řady Superior. Součástí koloběžky je také zadní brzda a praktický stojánek. Vhodná pro děti již od 5 let s nosností 100 kg. Velmi kvalitní provedení značky Yedoo.

Yedoo Koloběžka Wzoom New
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Nová vylepšená koloběžka Yedoo Wzoom New vyrostla a vzhledem i rychlostí se vyrovná dospělým modelům. Zůstala ale lehká a snadno ovladatelná a s vhodnými doplňky je připravená i na delší jízdy mimo město. Při nosnosti 100 kg se na ní může svézt i leckterý dospělák.

Razor A5 Air stříbrná
2 859 Kč 2 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Připravte se na skvělou jízdu a zvládněte i nerovný povrch. Pneumatická kolečka a patentovaná technologie proti drnčení zaručí komfort a pohodlí. Koloběžka A5 Air vás dopraví téměř kamkoli.

Yedoo Koloběžka Tidit New
3 590 Kč 2 919 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vylepšená Yedoo koloběžka Tidit New je jako dělaná pro ty, co už v šatně plánují, kam pojedou po cestě ze školy. Tidit má nově brzdy na obou kolech, takže bezpečně zvládne ostřejší styl jízdy, ztížené jízdní podmínky i drsnější zacházení.

Sulov Koloběžka 16-12" SU WALK
1 999 Kč

Odlehčený ocelový rám, 16" kolo vepředu, dvě brzdy a vyšší nosnost dělá z této koloběžky Sulov WALK vhodný dopravní prostředek do města, ale i do přírody jak pro děti tak dospělé. Maximální hmotnost uživatele je 100 kg.

Yedoo Numbers Two

Yedoo Numbers Two

Hodnocení: 5
3 590 Kč 3 189 Kč
+ doprava zdarma

Koloběžka, která i z malého školáka dokáže udělat velkého závodníka. Očesaná, lehká a snadno ovladatelná na ulici, při lovu Pokémonů i na celodenním výletě, přitom téměř nerozbitná.

Authentic Koloběžka skládací, kola 205 mm-15%
2 599 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vysoce kvalitní skládací koloběžka Authentic Sport. Široká deska s obvodovou výztuží. Ramenní popruh pro snadný transport. Zadní a přední kolo s blatníkem a stojánek zajišťují maximální komfort.

Authentic Koloběžka skládací, kola 200 mm
1 399 Kč 1 259 Kč

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka. Vybavena novým, velmi jednoduchým skládacím mechanismem. Extra silná třecí brzda. Velké stupátko s vyztuženým okrajem a protiskluzovou úpravou.

Stamp Koloběžka Cars

Stamp Koloběžka Cars

Hodnocení: 5
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Stamp koloběžka Cars, od 2 let, červená.

Razor elektrická koloběžka E90, růžová
4 299 Kč
+ doprava zdarma

Jedinečná elektrická celoocelová koloběžka s rychlostí až 16 km/h a dobou jízdy až 80 minut, vhodná pro jezdce od 8 let, s max. nosností 54 kg.

Darpeje elektrická dětská koloběžka, modrá
2 649 Kč
+ doprava zdarma

Konečně skutečná elektrická koloběžka určená pro děti! Koloběžku lze použít od 6 let. Její přizpůsobení velikosti, pohodlné obložení a regulovaná rychlost z ní činí perfektní první elektrické vozidlo na cesty.

Razor koloběžka S, modrá
1 449 Kč
+ doprava zdarma

Stejně jako klasický model Razor A je koloběžka S pestrobarevná, skládací, snadno se na ní jezdí a hlavně je s ní plno zábavy.

Cdiscount Koloběžka
1 099 Kč
+ doprava zdarma

koloběžka The Queen of Snow, od 2 let, modrobílá.

Cdiscount koloběžka, modrá
999 Kč
+ doprava zdarma

Tato koloběžka je vhodná pro děti, které nikdy na koloběžce nestály, pomocí tří koleček, které pomáhají udržet rovnováhu.

Cdiscount koloběžka, růžová
949 Kč
+ doprava zdarma

Tato koloběžka je vhodná pro děti, které nikdy na koloběžce nestály, pomocí tří koleček, které pomáhají udržet rovnováhu.

Cdiscount koloběžka Mimoni
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou řidítek, motiv s Mimoni, tištěný neklouzavý nášlap.

Razor koloběžka A125, červená
1 449 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odrážecí koloběžka A125 je vylepšenou verzí původní odrážecí koloběžky Razor. Má větší kolečka, díky které je jízda příjemnější.

Razor California Longboard
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se vstříc západu slunce s koloběžkou California Longboard. Jeho chloubou je super stylizované stupadlo s integrovanou zvýšenou koncovkou. Výšku řidítek můžete uzpůsobit stylu své jízdy.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Koloběžky pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Koloběžky pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Koloběžky pro děti akce.