Disney dívčí plavky Minnie-38%
299 Kč

183 Kč

Akce

Parádní jednodílné plavky Minnie s designovým barevným potiskem ze známého seriálu Mickey Mouse. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pohodlný střih a zdobí je volánky.


Disney chlapecké plavky Superman-47%
199 Kč

104 Kč

Akce

Parádní plavky Superman s moderním barevným potiskem slavného filmového hrdiny. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají krátké nohavičky a pružný pas.


Losan chlapecké plavky-39%
299 Kč

180 Kč

Akce

Krásné a pohodlné plavky vhodné k moři, k rybníku i do bazénu. Plavky jsou vyrobené z kvalitního, rychleschnoucího materiálu.


Losan dívčí dvoudílné plavky-39%
419 Kč

253 Kč

Akce

Okouzlující dvoudílně plavečky jsou ideální volbou jak k moři, tak k rybníku. Užívejte léto naplno. Plavky jsou vyrobeny z příjemného, rychleschnoucího materiálu.


Losan chlapecké plavky-34%
299 Kč

195 Kč

Akce

Pohodlné plavecké šortky vhodné k rybníku, k moři i do bazénu. Šortky jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu a mají praktickou stahovací šňůrku v pase.


Disney chlapecké plavecké tričko Mickey-40%
269 Kč

159 Kč

Akce

Parádní plavecké tričko Mickey s designovým barevným potiskem ze známého stejnojmenného seriálu. Je vyrobené z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavecké tričko má krátké rukávy a na přední straně ho zdobí samotný Mickey Mouse.


Losan dívčí plavky-38%
469 Kč

290 Kč

Akce

Dokonalé jednodílné plavky v pestrobarevném provedení jsou ideální volbou k bazénu, k rybníku i k moři. Plavky jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu.


Disney chlapecké plavky Spiderman-40%
199 Kč

118 Kč

Akce

Parádní plavky Spiderman s moderním barevným potiskem slavného filmového hrdiny. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají krátké nohavičky a pružný pas.


Disney dívčí plavky Princess-38%
299 Kč

183 Kč

Akce

Parádní jednodílné plavky Princess pro všechny milovnice oblíbených dětských sérií od Disneyho. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pohodlný střih a zdobí je volánky.


Disney dívčí plavecké tričko Frozen-40%
269 Kč

159 Kč

Akce

Parádní plavecké tričko Frozen s moderním barevným potiskem Elsy z oblíbeného dětského filmu Ledové království. Je vyrobené z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavecké tričko má krátké rukávy a na přední straně ho zdobí samotná Elsa.


Losan dívčí plavky-39%
299 Kč

180 Kč

Akce

Žluté bikiny jsou ideální volbou k rybníku i k moři. Plavky jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu a mají pohodlný střih.


Disney dívčí plavky Minnie-38%
299 Kč

183 Kč

Akce

Parádní dvoudílné plavky Minnie s designovým barevným potiskem ze známého seriálu Mickey Mouse. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pohodlný střih, zdobí je volánky a velká červená mašle s bílými puntíky na horním dílu plavek.


Disney chlapecké plavky Mickey-43%
199 Kč

112 Kč

Akce

Parádní plavky Mickey s designovým barevným potiskem ze známého stejnojmenného seriálu. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pružný pas a na zadní straně je zdobí velký nápis Mickey Mouse.


Disney dívčí plavky Frozen-39%
269 Kč

164 Kč

Akce

Parádní jednodílné plavky Frozen s moderním barevným potiskem Elsy z oblíbeného dětského filmu Ledové království. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pohodlný střih a zdobí je volánky.


Losan chlapecké plavky-40%
229 Kč

137 Kč

Akce

Krásné a pohodlné plavky, jež jsou vhodné k moři, k rybníku i do bazénu. Plavky jsou vyrobené z kvalitního, rychleschnoucího materiálu.


Losan dívčí plavky-42%
199 Kč

114 Kč

Akce

Dívčí pestrobarevné plavky jsou ideální volbou k rybníku i k moři. Plavky jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu a mají pohodlný střih.


Disney chlapecké plavky Spiderman-43%
199 Kč

112 Kč

Akce

Parádní plavky Spiderman s moderním barevným potiskem slavného filmového hrdiny. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pružný pas a na přední straně je zdobí samotný Spiderman.


Losan dívčí plavky-38%
209 Kč

129 Kč

Akce

Červené plavky jsou ideální volbou k rybníku i k moři. Plavky jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu a mají pohodlný střih.


Reima Dětské plavecké šortky Tonga UV 50+-51%
699 Kč

340 Kč

Akce

Dětské plavecké šortky Tonga jsou vyrobeny z materiálu SunProof s UV 50+. Hodí s jak pro plavání, tak pro hry na slunci. Jsou elastické a rychle schnou. Elastická podšívka vepředu ochrání a díky nastavitelnému pasu ještě lépe padnou.


Disney chlapecké plavecké tričko Spiderman-40%
269 Kč

159 Kč

Akce

Parádní plavecké tričko Spiderman s moderním barevným potiskem slavného filmového hrdiny. Je vyrobené z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavecké tričko má krátké rukávy a na přední straně ho zdobí samotný Spiderman.


Hatley dívčí plavky UV 50+-35%
639 Kč

409 Kč

Akce

Krásné plavky v růžovo-tyrkysovém provedení s mořskými koníky si vaše slečna oblíbí a díky ochrannému faktoru UV 50+ ji ochrání před nebezpečnými slunečními paprsky. Plavky jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu.


Reima Dětské triko s dlouhým rukávem Borneo UV 50+-51%
760 Kč

366 Kč

Akce

Nechte je pobíhat po pláži, plavat v moři, hrát si na sluníčku, a to vše bezpečně s ochranným faktorem 50+! Barevné dětské triko s dlouhým rukávem z elastického materiálu SunProof chrání před škodlivými paprsky a rychle schne. S tímto trikem může hra na pláži či ve vodě trvat klidně hodiny. Tvarovaná prodloužená zadní část ještě lépe ochrání spodní zádíčka


Reima Dětské triko s krátkým rukávem Fiji UV 50+-51%
820 Kč

395 Kč

Akce

Dětské SunProof triko jako stvořené pro zábavu na slunci i ve vodě. Materiál s UV ochranou 50+ skvěle ochrání jemnou pokožku. Ideální triko na pláž. Délka k loktům a tvarovaná zadní část pro sluncem nerušenou hru ve vodě i na písku.


Losan chlapecké plavky-38%
209 Kč

129 Kč

Akce

Krásné a pohodlné chlapecké plavky, jež jsou vhodné na plavání v rybníku, v moři i v bazénu. Plavky jsou vyrobené z kvalitního, rychleschnoucího materiálu.


Losan dívčí plavky-41%
419 Kč

247 Kč

Akce

Dívčí růžové plavky jsou ideální volbou k rybníku i k moři. Plavky jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu a mají pohodlný střih.


Blue Seven chlapecké plavky s potiskem-52%
369 Kč

176 Kč

Akce

Bazén, potok, řeka, moře. U vody je vždycky dobře. Aby se dobře plavalo, potápělo a skotačilo, pořiďte svému malému námořníkovi pohodlné plavky, které mají bezvadný střih i design.


Losan chlapecké plavky-44%
259 Kč

144 Kč

Akce

Aloha, jdeme se koupat? Tyto plavky jsou tou správnou volbou. Plavky jsou vyrobené z kvalitního materiálu.


Losan chlapecké plavky-54%
359 Kč

165 Kč

Akce

Klučičí plavky s kapsami Losan 815–4012AC typu bermudy s elastickým lemem v pase s tkaničkou. Plavky s delšími nohavičkami si váš chlapec oblíbí a navíc mu zajistí maximální pohodlí.


Hatley chlapecké plavecké šortky UV 50+-35%
639 Kč

409 Kč

Akce

Parádní plavecké šortky zajistí vašemu chlapci maximální pohodlí i při těch nejdivočejších vodních hrátkách. Plavky mají navíc UV ochranu, která zajistí dokonalou ochranu před nebezpečnými slunečními paprsky. Ideální k rybníku i k moři.


Losan chlapecké plavky 815-4011AC-52%
359 Kč

172 Kč

Akce

Klučičí plavky s kapsou typu šortky s elastickým lemem v pase s tkaničkou. Plavky s krátkými nohavičkami si váš chlapec oblíbí a navíc mu zajistí maximální pohodlí.


Reima Dětské plavecké šortky Sicily UV 50+-53%
690 Kč

319 Kč

Akce

Klasické plavecké šortky pro děti jsou ideální pro dlouhé hry na pláži a vodní hrátky. Materiál s UV faktorem 50+ efektivně ochrání jemnou pokožku před sluncem až ke kolenům. Díky elastickému pasu s možností nastavení skvěle padnou a elastická podšívka vepředu se postará o ještě větší pohodlí.


Disney dívčí plavky Vampirina-37%
199 Kč

124 Kč

Akce

Parádní plavky Vampirina s designovým barevným potiskem. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pohodlný střih a zdobí je volánky.


Hatley chlapecké plavky UV 50+-35%
639 Kč

409 Kč

Akce

Parádní kraťasové plavky zajistí vašemu chlapci maximální pohodlí i při těch nejdivočejších vodních hrátkách. Plavky mají navíc UV ochranu, která zajistí maximální ochranu před nebezpečnými slunečními paprsky. Ideální k rybníku i k moři.


Blue Seven chlapecké plavky-53%
359 Kč

166 Kč

Akce

Jupí, teplé počasí láká všechny děti ven k vodě. Tak to je potřeba mít ty správné plavečky! Třeba tyto skvělé kraťasové od Značky Blue Seven.


Losan chlapecké plavky-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Pro každého malého námořníka stylové plavky, které se hodí na koupání i plavání. Plavky jsou vyrobené z kvalitního materiálu.


Disney chlapecké plavky Cars-43%
199 Kč

112 Kč

Akce

Parádní plavky Cars pro všechny nadšence známého filmového hrdiny Bleska McQueena. Jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu. Plavky mají pružný pas a na přední straně je zdobí velký nápis Lightning Speed.


Hatley dívčí plavky UV 50+ - tyrkysové
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické plavky pro batolata s dlouhým rukávem a ochranným faktorem UV 50+ . Díky ochrannému faktoru bude vaše holčička dokonale chráněna před nebezpečnými slunečními paprsky.


Hatley dívčí plavky UV 50+-35%
639 Kč

409 Kč

Akce

Krásné plavky v modro-růžovém provedení s nádherným potiskem si vaše slečna oblíbí a díky ochrannému faktoru UV 50+ ji ochrání před nebezpečnými slunečními paprsky. Plavky jsou vyrobeny z příjemného rychleschnoucího materiálu.


Losan chlapecké plavky 815-4018AC-52%
379 Kč

181 Kč

Akce

Klučičí plavky s kapsou typu bermudy s elastickým lemem v pase s tkaničkou. Plavky s krátmýni nohavičkami si váš chlapec oblíbí a navíc mu zajistí maximální pohodlí.