Little Tikes Velký piknikový stolek Evergreen 466A
2 479 Kč 1 819 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský piknikový stabilní stoleček se dvěma lavicemi pro děti od 3 let. Ideální na zahradu nebo do pokoje. Stoleček je určen až pro 6 dětí. Kvalitní provedení značky Little Tikes.

Marian Plast Dětská lavice s úložným prostorem - fialová
899 Kč 699 Kč

Dětská lavice s úložným prostorem je ideálním řešením pro věčně rozházené hračky. Vzhledem ke svým rozměrům pojme její prostor opravdu mnoho a zároveň lze využít jako dětská lavička k sezení. Ideální kombinace, kterou si děti zamilují!

Babycalin dětské křesílko Cirkus
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Dětské křesílko ze série Cirkus perfektně zapadne do dětského interiéru a nabídne pohodlné posezení pro Vaše dítko.

Cdiscount dětský stůl + 2 židle Auta 3
1 449 Kč
+ doprava zdarma

Tento obdélníkový stůl se dvěma židlemi se skvěle hodí pro děti. Vaše dítě bude potěšeno, že bude trávit čas s hrdiny z filmu Auta 3.

Fun House dětský stůl + 2 židle PJ Masks
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Tento obdélníkový stůl se dvěma židlemi se skvěle hodí pro děti. Vaše dítě bude potěšeno, že bude trávit čas s hrdiny televizního seriálu PJ Masks: Connor, Amaya a Greg.

Disney dětský zahradní set Mickey
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Tuto barevnou zahradní soupravu využijí všechny děti po celé letní období u stolečku na sladkou svačinku nebo pro uspořádání hostiny pro kamarády.

Fun House dětský zahradní set Disney Princess
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Sada zahradního nábytku pro děti je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Židličky a stolek s deštníkem s motivem Disney princezen se bude vyjímat na zahradě, terase nebo si jej můžete vzít na dovolenou.

Fun House dětský zahradní set Minnie Mouse
1 649 Kč
+ doprava zdarma

Sada zahradního nábytku pro děti je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Židličky a stolek s deštníkem s motivem Minnie se bude vyjímat na zahradě, terase nebo si jej můžete vzít na dovolenou.

Fun House dětský zahradní set Pyžamáci / PJ Masks
1 649 Kč
+ doprava zdarma

Sada zahradního nábytku pro děti je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Židličky a stolek s deštníkem se bude vyjímat na zahradě, terase nebo si jej můžete vzít na dovolenou.

Smoby Židlička červená
629 Kč 505 Kč

Designová barevná židlička na čtyřech širokých nohách s pohodlnou opěrkou je vhodná pro použití uvnitř i venku. Materiál obsahuje anti UV filtr, který chrání plast s barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta.

Smoby Stolička zelená
549 Kč 459 Kč

Designová barevná stolička na čtyřech širokých nohách je velmi pohodlná a je vhodná pro použití uvnitř i venku. Materiál obsahuje anti UV filtr, který chrání plast s barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta.

Smoby Stolička červená
549 Kč 459 Kč

Designová barevná stolička na čtyřech širokých nohách je velmi pohodlná a je vhodná pro použití uvnitř i venku. Materiál obsahuje anti UV filtr, který chrání plast s barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta.

Grand Soleil Sada dvě židličky a stoleček - zelená
450 Kč 399 Kč

Plastové židličky se stolečkem pro děti rozhodně nesmí chybět na žádné zahradě nebo v dětském pokojíku. Tato sada je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Kvalitní plastové provedení značky Grand Soleil.

DOLU Dětský zahradní nábytek
551 Kč 505 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastové barevné židličky se stolečkem pro děti rozhodně nesmí chybět na žádné zahradě nebo v dětském pokojíku. Děti mohou stoleček používat pro své hry, při kreslení a různých výtvarných činnostech.

Grand Soleil Sada 2 židličky zelená
329 Kč

Plastové židličky zelené pro děti rozhodně nesmí chybět na žádné zahradě nebo v dětském pokojíku. Tato sada je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Kvalitní plastové provedení značky Grand Soleil.

Happy Green Křeslo dětské, dekor žába
239 Kč 198 Kč

Křeslo dětské – zvířátka, rozkládací křesílko s dětským motivem, kovová rozkládací konstrukce s látkovým potahem ve tvaru zvířátka.

Grand Soleil Sada 2 židličky růžová
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastové židličky růžové pro děti rozhodně nesmí chybět na žádné zahradě nebo v dětském pokojíku. Tato sada je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Kvalitní plastové provedení značky Grand Soleil.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: