Woody Houpací kruh černý (průměr 85cm)-29%
2 099 Kč

1 489 Kč

Akce

Nové provedení netradiční houpačky v podobě závěsného kruhu. Dno je vypleteno lanem. Kruh má v průměru 85cm. Mohou se na něm houpat až dvě děti najednou. Tato houpačka je určena pro venkovní použití. Dítě by mělo používat houpačku pouze v sedě nebo v leže.


Woody Houpací kruh modrý 85cm-29%
2 099 Kč

1 489 Kč

Akce

Ať už děti nebo dospělí, tuhle netradiční houpačku si na vaší zahradě užije opravdu každý. Zákazníky skvěle hodnocený závěsný kruh s vypleteným dnem lanem má průměr 85cm. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití. Kruh získal ocenění Hračka roku 2011 a 2013 v kategorii Venkovní hračky.


Woody Houpací kruh 100cm-32%
2 649 Kč

1 799 Kč

Akce

Netradiční houpačka na vaši zahradu. Závěsný kruh s průměrem 100 cm s vypleteným dnem lanem. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití.


Marian Plast Houpadlo pro 1 - Jet Ski
399 Kč

Kvalitní dětské houpadlo pro jednu osobu v provedení jako sněžný skútr. Houpadlo váží pouze 1,7 kg. Kvalitní provedení značky Marian Plast. Vhodné pro děti již od 18 měsíců.


Woody Houpačka pro nejmenší-22%
449 Kč

349 Kč

Akce

Dřevěná houpačka pro nejmenší je vhodná pro děti od 1 roku. Houpačka tak jak ji známe ze svého dětství je doplněna o barevné korále. Houpačka je společně se závěsnými lany dlouhá 145 cm.


Woody Houpačka s ohrádkou, barevná
389 Kč

279 Kč

Novinka

Houpačka s ohrádkou v přírodní úpravě dřeva je opatřena barevnými prvky, čímž zaujme děti. Je tak vhodná do interiéru a exteriéru. Děti se na ní budou chtít houpat celý den!


Teddies Houpací prkénko dřevo 46x19cm
349 Kč

229 Kč

Dřevěná houpačka Teddies připraví vaším dětem krásné zážitky, protože houpání je jedna z nejoblíbenějších dětských aktivit. Houpačka je dodávána společně s lanem na zavěšení. Vyrobeno v České Republice.


Teddies Houpačka dřevo modrá 38x30cm
529 Kč

399 Kč

Dřevěná houpačka Teddies připraví vaším dětem krásné zážitky, protože houpání je jedna z nejoblíbenějších dětských aktivit. Houpačka je opatřena ohrádkou a tudíž je pro děti bezpečná a stabilní. Vyrobeno v České Republice.


Teddies Houpačka dřevo růžová 38x30cm
529 Kč

349 Kč

Dřevěná houpačka Teddies připraví vaším dětem krásné zážitky, protože houpání je jedna z nejoblíbenějších dětských aktivit. Houpačka je opatřena ohrádkou a tudíž je pro děti bezpečná a stabilní. Vyrobeno v České Republice.


Dohany Houpačka 420-34%
559 Kč

367 Kč

Akce

Klasická vícebarevná plastová houpačka s ohrádkou Dohány je určená pro vnitřní i venkovní použití. Můžete ji zavěsit do dveří nebo ke stropu a děti si tak mohou užívat radovánky i když není venku hezké počasí.


TRIGANO Houpačka BÉBÉ pro 1 - 120 cm
1 799 Kč

1 699 Kč

Skládací houpačka vysoká 120 cm na vaši zahradu. Bezpečné sedátko s opěrkou zad a zábranou proti vypadnutí dítěte! Kvalitní provedení s kovovou konstrukcí.


Fisher-Price DOLU Dětská houpačka set
1 249 Kč

959 Kč

Krásně barevná houpačka s plastovým popruhem je super zábava pro malé děti. Díky popruhu se může dítě bezpečně houpat. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Ideálně pro děti od 12 měsíců.


Woody Houpací obdélník-35%
2 339 Kč

1 499 Kč

Akce

Houpačka v podobě závěsného obdélníku v modré barvě má dno vypletené červenými pásy. Na houpačce se mohou houpat i dvě děti. Je určena pro venkovní použití. Dítě by mělo používat houpačku pouze v sedě nebo v leže.


Woody Provazový žebřík (do 30 kg)
249 Kč

219 Kč

Provazový žebřík je skvělá aktivní hračka pro neposedné děti. Je určen zejména na zahradu na zavěšení například na strom, ale určitě potěší děti i doma v pokojíku.


Woody Skládací houpací kruh - modrý
2 179 Kč

1 651 Kč

Užijte si houpací zábavu na tomto houpacím kruhu širokém 103 cm. Zavěste jej na strom a užijte si relax nebo hru uvnitř kruhu s plachtou. Svým tvarem a konstrukcí umožňuje pohodlné houpání v sedě i v leže.


Woody Šplhací lano
449 Kč

353 Kč

Šplhací lano je skvělá aktivní hračka pro neposedné děti. Je určeno zejména na zahradu na zavěšení například na strom, ale určitě potěší děti i doma v pokojíku. Díky stupátkům je vhodné i pro menší děti.


Marian Plast Houpadlo PARNÍK, zelené-20%
599 Kč

479 Kč

Akce

Dětské houpadlo ve tvaru parníku se dvěma komíny je vhodný pro děti již od 18 měsíců. Plastové houpadlo je určeno pro 2 – 3 děti. Kvalitní zpracování oblíbené značky Marian Plast.


Smoby Houpačka Tuleň s vodotryskem
999 Kč

868 Kč

Plastové houpadlo ve tvaru tuleně. Houpadlo lze napojit na zahradní hadici s vodou a vznikne zábavný vodotrysk. Houpadlo je určeno pro jedno nebo dvě děti. Vhodné pro děti od 3 let.


Teddies Houpačka dřevo 38x30cm
479 Kč

359 Kč

Dřevěná houpačka Teddies připraví Vaším dětem krásné zážitky, vždyť houpání je jedna z nejoblíbenějších dětských aktivit. Houpačka je opatřena ohrádkou a tudíž je pro děti bezpečná a stabilní. Vyrobeno v České Republice.


Teddies Houpačka dřevo barevná 38x30cm
529 Kč

340 Kč

Houpání je oblíbenou dětskou aktivitou a bude jí i s dřevěnou houpačkou Teddies, která disponuje ohrádkou a tím je bezpečná a stabilní. Barevná houpačka je vhodná pro použití venku na zahradě. Vyrobeno v České Republice.


TRIGANO Houpačka - kolotoč Rotary 360°
2 349 Kč

1 999 Kč

Akce

Kovovou dvouramennou houpačku mohou děti využít i jako kolotoč. Pevná konstrukce a kvalitní zpracování zaručují spousty hodin veselého řádění. Doporučená maximální váha dítěte na 1 straně kolotoče do 50kg.


TRIGANO Houpačka pro 1 - 124 cm
2 359 Kč
+ doprava zdarma

Skládací houpačka vysoká 124 cm na vaši zahradu. Bezpečné sedátko s opěrkou zad a zábranou proti vypadnutí dítěte! Kvalitní provedení s kovovou konstrukcí.


Woody Houpačka jednoduchá
249 Kč

199 Kč

Jednoduchá dětská houpačka vyrobena z kvalitního dřeva. Houpačka je vhodná pro děti od 3 let s nosností maximálně 30 kg. Zavěsit ji můžete nejen na zahradu. Děti se mohou houpat i v dětské pokoji.


Woody Houpací talíř (do 30 kg)
299 Kč

256 Kč

Dětský houpací talíř z kvalitního dřeva. Je vhodný pro děti od 3 let s nosností maximálně 30 kg. Zavěsit jej můžete nejen na zahradě, ale i jako účelný doplňek do dětského pokoje.


Woody Houpací pneumatika - modrá
1 429 Kč

1 198 Kč

Užijte si houpací zábavu na této barevné pneumatice. Zavěste ji na strom nebo ke stropu a nastupte na tuto legendární hračku. Svým tvarem a konstrukcí umožňuje pohodlné houpání ve stoje i v sedě.


Woody Houpací pneumatika - zelená
1 429 Kč

1 095 Kč

Užijte si houpací zábavu na této barevné pneumatice. Zavěste ji na strom nebo ke stropu a nastupte na tuto legendární hračku. Svým tvarem a konstrukcí umožňuje pohodlné houpání ve stoje i v sedě.


Woody Houpací síť červená
249 Kč

226 Kč

Houpací síť je nezbytným doplňkem letní zahrady. Tato síť je vyrobena z odolných textilních popruhů a dřeva. Délka látkové části je 170 cm. Dopřejte si relax ve stínu stromů nebo ozdobte dětský pokoj.


Woody Skládací houpací kruh - oranžový-22%
2 179 Kč

1 699 Kč

Akce

Užijte si houpací zábavu na tomto houpacím kruhu širokém 103 cm. Zavěste jej na strom a užijte si relax nebo hru uvnitř kruhu s plachtou. Svým tvarem a konstrukcí umožňuje pohodlné houpání v sedě i v leže.


Woody Skládací houpací kruh se stanem
3 999 Kč

3 178 Kč
+ doprava zdarma

Netradiční houpačka na vaši zahradu. Závěsný kruh se stanem. Z jednoduché houpačky se zajištěním východu stane vynikající skrýš! Součástí balení jsou i světýlka na baterie.


Alltoys Houpačka dřevěná barevná
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná dřevěná houpačka v barevném provedení na vaši zahradu. Houpačka s ohrádkou je bezpečná a stabilní. Je vhodná pro použití venku na zahradě.


Alltoys Houpačka dřevěná přírodní
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná dřevěná houpačka v přírodní barvě na vaši zahradu. Houpačka s ohrádkou je bezpečná a stabilní. Je vhodná pro použití venku na zahradě.


Dohany Houpačka Jojo kruh na zavěšení
199 Kč

179 Kč

Závěsná houpačka Jojo má průměr 27 cm a maximální nosnost do 50 kg. Je vyrobena z kvalitních materiálů a potěší všechny holky i kluky, kteří se rádi houpají.


Little Tikes Houpací koník - purpurový
849 Kč

651 Kč

Tradiční houpací koník v moderní podobě. Houpací koník je vyroben purpurové barvě, která rozzáří každý pokojík. Má příjemně zaoblené hrany a rohy pro dokonalou bezpečnost dětí. Houpací koník děti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordinaci.


Jungle Gym Houpačka Swing 220
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Základní dětské hřiště s 2 houpačkami, na kterém se Vaše děti zaručeně vyblbnou.


Vladeko Houpačka z kulatiny Marta
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Dětská houpačka Marta je vyrobená z impregnované kulatiny o průměru 10 cm. Hodí se pro malé i velké zahrady.


Vladeko Houpačka z kulatiny Mathias 3
3 690 Kč
+ doprava zdarma

Dětská houpačka Mathias 3 je vyrobená z kulatiny o průměru 10 centimetrů a na dlouhém ráhnu je připevněný provazový žebřík.


Vladeko Houpačka z kulatiny Mel
2 190 Kč
+ doprava zdarma

Dětská jednomístná houpačka Mel je vyrobená z tlakově impregnované kulatiny o průměru 10 cm.


Utukutu Woudie XL houpací prkno
3 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

XL houpací prkno jehož velikost i zakřivení je přizpůsobené pro větší děti a dospělé. Zakřivení bylo testováno a podporuje zdravý postoj a postavení velkých i malých kloubů dospělého člověka.


Androni GREEN GARDEN ZAHRADNÍ HOUPAČKA 3V1
669 Kč

Perfektní houpačka pro zábavu venku i doma. Houpačka roste spolu s vaším dítětem. Je kombinací tří provedení. Pro nejmenší je vybavena opěrkou zad a přední zábranou. Po odstranění přední zábrany je vhodná pro starší děti, odejmutím zadní opěry vznikne tvarované houpací prkénko pro starší děti.


Bino Dětský houpací kruh
1 699 Kč

1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční provedení oblíbené houpačky, se kterou si děti užijí nekonečně mnoho zábavy! Kruh má průměr 60 cm a nosnost až 100 kg. Svým tvarem a konstrukcí umožňuje pohodlné houpání v sedě i v leže.


Houpačky a houpadla

Vyberte si houpačku nebo zajímavé houpadlo na MALL.CZ. Ozdobte s ním svoji zahradu nebo dětský pokoj a vytvořte dětem herní zónu, kde si užijí spoustu houpavé legrace.

V naší nabídce najdete zahradní houpačky, provazové žebříky, plastové houpací koníky, skládací houpací kruhy, které jsou vhodné pro houpání menších dětí, dřevěné houpačky s ohrádkou, houpačky s vodotryskem, převažovací houpačky pro 2 děti (see-saw), houpačky ve tvaru pneumatiky, kompletní dětská hřiště, kde najdete houpačky v kombinaci se skluzavkou nebo prolézačkou, a houpací visící pytle, ve kterých si rádi polebedí i dospělí. Na MALL.CZ najdete i šplhací lana nebo skládací houpací kruhy.

Pokud nehledáte konkrétní model houpačky, můžete se v nabídce orientovat podle věku dítěte, které se bude na houpačce houpat, podle materiálu (plastová houpadla jsou vhodnější pro menší děti a tudíž bezpečnější než např. kovová nebo dřevěná), podle velikosti, podle ceny, barvy, nebo podle pohlaví dítěte. Samozřejmostí je filtrace podle barvy houpačky, pokud máte tu svoji oblíbenou.

_____

^ Zpátky nahoru