MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks
407 Kč

Test na zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. Je určen pouze pro diagnostiku in vitro. Tato technika zjištění krevní skupiny je již používána po celém světě.

MiraTes Menopauza test 1 ks
235 Kč

Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sami, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu.

MiraTes Mononukleóza Test 1 ks
305 Kč

Mononukleóza test je sada domácího testu k detekci protilátek proti viru Epstein-Barrové, který způsobuje mononukleózu. Infekční mononukleóza je virové onemocnění způsobené virem Epstein-Barrové. K jejímu přenosu nejčastěji dochází slinami, proto se mononukleóze říká nemoc z líbání.

SENCOR Alkoholtester SCA BA50FC
1 325 Kč

Alkoholtester SCA BA50FC je profesionální tester, který zjišťuje přesnou hodnotu alkoholu v krvi z dechu během pár sekund.

V-net Alkoholtester AL 2500 Silver
979 Kč

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester ve stříbrném provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile. Vítěz testu MF DNES.

V-net Alkoholtester AL 2500 Black
979 Kč

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester v černém provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile.

Sepea Food Detective + SLUŽBA (vyhodnocení)
3 023 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Food Detective je základní jednoduchý laboratorní test potravinové intolerance. Vyhodnocován originální soupravou FoodDetective dodávanou britskou společností Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics). Test si uděláte z pohodlí domova a poté zašlete na adresu, která je uvedena u testu.

V-net Alkoholtester AL 6000 Lite
1 826 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alkoholtester AL 6000 Lite je osobní i firemní alkohol tester s počítadlem provedených měření a pouzdrem na opasek. Elegantně vypadající přístroj je kompaktní, přesný, spolehlivý a zejména snadno ovladatelný.

Veroval CRP domácí test
265 Kč

CRP domácí test pomůže rychle a bezpečně zjistit, zda je infekce v těle bakteriální a má tedy smysl nasadit antibiotika.

OraQuick HCV (virus hepatitidy typu C) test
744 Kč 709 Kč

HCV OraQuick je rychlý profesionální test pro jedno použití sloužící k detekci protilátek proti viru HCV (virus hepatitidy typu C) ve vzorcích ústní tekutiny, plné krve odebrané z vpichu na prstu, plazmy.

IVT IMUNO FOB test na okultní krvácení v lidské stolici 1 ks
106 Kč

FOB test je imunochemický test určený k zjištění přítomnosti krve ve stolici, tj. test tzv. okultního (skrytého) krvácení v trávicím traktu, které může být spojeno s mnoha onemocněními např. divertikulitidou, kolerektálním karcinomem, polypy, Crohnovou nemocí.

Sepea Candida albicans screen test IgA/IgG
1 987 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Candida albicans screen test je přesný laboratorní test, který zkoumá protilátky na Candida albicans. Při tomto typu testování je krevní vzorek analyzován přesnou laboratorní Elisa technologií. Jde o přesné laboratorní určení hladiny protilátek IgA, IgG z krevního séra profesionálním laborantem.

Yalong Trade Analyzátor zdravotního stavu
7 793 Kč

Analyzátor zdravotního stavuanalýzy: 1. Kardiovaskulární (srdeční) a cerebrovaskulární (mozkově-cévní) onemocnění: 15 analýz2. Gastrointestinální (žaludeční) funkce: 5 analýz3. Funkce jater: 5 analýz4. Funkce žlučníku: 5 analýz5. Funkce pankreatu: 3 analýzy6. Funkce ledvin: 4 analýzy7.

Veroval Chlamydie domácí test
530 Kč

Chlamydie domácí test slouží k rychlému a bezpečnému zjištění, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis.

Geratherm pH-balance-test vaginální infekce
395 Kč

Pomocí pH testu můžete pravidelně kontrolovat hodnotu vaginálního pH a předejít tak infekcím a jiným potížím v intimní oblasti. 75 % žen prodělá vaginální onemocnění alespoň jednou v životě.

Drogový test M-3 Multipanel Instant-View 1 ks
203 Kč

Drogový test je rychlý imunochromatografický test pro kvalitativní stanovení drogových metabolitů v lidské moči. Test je vhodný pro screeningové vyšetření moči na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extázi, pervitin a jiné metamfetaminy) + MOR (heroin a jiné opiáty).

Sepea Elisa screen test 200+
10 795 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elisa screen test 200 + je přesný laboratorní test, který zkoumá Vaši reakci na 222 potravin. Při tomto typu testování je krevní vzorek analyzován softwarovou immunoassay microarray technologií FoodPrint, která dnes patří k nejpřesnějším na světě.

Geratherm Chlamydia check-test bakt.Chlamydia
704 Kč 642 Kč

Jedná se o rychlý test na chlamydie pro domácí použití. Geratherm Chlamydia Check se používá k detekci bakterie Chlamydia trachomatis u žen. Toto infekční onemocnění je nejčastěji pohlavně přenosná nemoc a pokud není léčena, infekce může způsobit neplodnost nebo zvýšit riziko předčasného porodu.

Laguna Tester na pH a chlór 4v1
137 Kč

Tester na měření hodnot pH – rychle a jednoduše změřte až 4 věci najednou. Balení obsahuje 10 indikačních proužků, které určují: celkový (aktivní) chlor, volný chlor, vázaný chlor (pH) a celkovou alkalinitu. Návod k použití spolu s vysvětlivkami naleznete na zadní straně obalu.

V-net Alkoholtester DA 8500
4 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Alkoholtester DA 8500 je profesionální  alkoholtester, který měří s přesnotí +/- 5%.

Adiel Test Mužské plodnosti Fertilcount 2 použití
713 Kč

Test Mužské plodnosti Fertilcount během 15 minut posoudí, jaký je počet resp. koncentrace spermií na 1 ml vzorku ejakulátu. Tento faktu může být jedním z ukazatelů neplodnosti muže. Pomůže vám určit kvalitu spermatu podle měřítek Světové zdravotnické organizace.

MiraTes Syfilis Test 1 ks

MiraTes Syfilis Test 1 ks

Hodnocení: 2,2
407 Kč

Každý nechráněný pohlavní styk je dnes spojen s rizikem infekce některou ze sexuálně přenosných nemocí. Pokud se u vás vyskytnou vřídky na a nebo v okolí vagíny, penisu a úst, může to indikovat infekci bakterií, která způsobuje syfilis.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Diagnostické testy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Diagnostické testy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Diagnostické testy akce.