Počet nalezených produktů: 63

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Adiel Ovulační test FertilControl Light (DONNA)
599 Kč

Ovulační tester Donna FertilControl Light na bázi mikroskopu s přesností až 98 % je určen k opakovanému používání a ke každodennímu zjišťování ovulace ze slin.


Adiel Prefert vaginal gel 4 ks
649 Kč

Prefert vaginal gel vám pomůže otěhotnět. Vytváří totiž příznivé prostředí pro spermie.


Biocard Celiac test 1 ks
539 Kč

Biocard Celiac test je rychlý, jednoduchý a spolehlivý test pro detekci protilátek IgA, které jsou přítomny při celiakii, z krve odebrané ze špičky prstu.


Drogový test M-3 Multipanel Instant-View 1 ks
188 Kč

Drogový test je rychlý imunochromatografický test pro kvalitativní stanovení drogových metabolitů v lidské moči. Test je vhodný pro screeningové vyšetření moči na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extázi, pervitin a jiné metamfetaminy) + MOR (heroin a jiné opiáty).


FOB test na okultní krvácení v lidské stolici 1 ks
103 Kč

FOB test je imunochemický test určený k zjištění přítomnosti krve ve stolici, tj. test tzv. okultního (skrytého) krvácení v trávicím traktu, které může být spojeno s mnoha onemocněními např. divertikulitidou, kolerektálním karcinomem, polypy, Crohnovou nemocí.


GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks
49 Kč

GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství.


GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 těhotenský test
89 Kč

GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test pro domácí použití. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství.


GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
49 Kč

GS Ovultest 3v1 je rychlý ovulační test pro domácí použití. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu vám umožňuje spolehlivě zjistit své plodné dny, a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.


MedPharma Ovulační test 20mIU/ml 6 ks
69 Kč

59 Kč

Akce

MedPharma Ovulační test je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.


MedPharma Ovulační test Komfort 20mIU/ml 2 ks
69 Kč

59 Kč

Akce

MedPharma Ovulační test Komfort je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.


MedPharma Těhotenský test 10mIU/ml 2 ks
35 Kč

30 Kč

Akce

MedPharma Těhotenský test je vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství, který si snadno můžete provést sama.


MedPharma Těhotenský test Komfort 10mIU/ml 2 ks
74 Kč

63 Kč

Akce

MedPharma Těhotenský test Komfort je vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství, který si snadno můžete provést sama.


MiraTes Chlamydia test 1 ks
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlamydia test vám v pohodlí vašeho domova umožní pomocí poševního stěru rychle a spolehlivě zjistit, zda jste se nakazila bakterií Chlamydia trachomatis. Chlamydia test je určen pouze pro ženy a neměl by se provádět během těhotenství.


MiraTes Menopauza test 1 ks
230 Kč

Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sami, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu.


MiraTes Mononukleóza Test 1 ks
299 Kč

Mononukleóza test je sada domácího testu k detekci protilátek proti viru Epstein-Barrové, který způsobuje mononukleózu. Infekční mononukleóza je virové onemocnění způsobené virem Epstein-Barrové. K jejímu přenosu nejčastěji dochází slinami, proto se mononukleóze říká nemoc z líbání.


MiraTes Ovulační test 5 ks
329 Kč

Ovulační test měří koncentraci LH v moči a tím vám rychle, jednoduše a spolehlivě umožní stanovit vaše plodné dny. Průměrně jedna z pěti žen má problémy s otěhotněním.


MiraTes Syfilis Test 1 ks
399 Kč

Každý nechráněný pohlavní styk je dnes spojen s rizikem infekce některou ze sexuálně přenosných nemocí. Pokud se u vás vyskytnou vřídky na a nebo v okolí vagíny, penisu a úst, může to indikovat infekci bakterií, která způsobuje syfilis.


MiraTes Test na lymskou boreliózu
399 Kč

Domácí test na lymskou boreliózu je určen pro sebetestování k prokázání protilátek proti bakteriím borelia v krvi.


MiraTes Test na zjištění krevní skupiny 1 ks
399 Kč

Test na zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. Je určen pouze pro diagnostiku in vitro. Tato technika zjištění krevní skupiny je již používána po celém světě.


NaturComp Lady Comp - Baby - plánované početí
13 900 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lady-Comp Baby je inteligentní počítač, který vám pomůže s plánováním těhotenství a/nebo s rozpoznáním případné neplodnosti.


NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce
11 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.


NaturComp Pearly - přirozená antikoncepce
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nechcete brát hormonální antikoncepci? Pokoušíte se otěhotnět? Vyzkoušejte Pearly – nízkonákladovou verzi minipočítače pro přirozenou kontrolu početí. Pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech zjistí dobu ovulace a spolehlivě tak určí vaše plodné a neplodné dny.


OraQuick HCV (virus hepatitidy typu C) test
699 Kč

HCV OraQuick je rychlý profesionální test pro jedno použití sloužící k detekci protilátek proti viru HCV (virus hepatitidy typu C) ve vzorcích ústní tekutiny, plné krve odebrané z vpichu na prstu, plazmy.


Ovulační test LH 28 1 ks
49 Kč

Ovulační test LH 28 je určen pro stanovení zvýšené hladiny lidského luteinizačního hormonu ve vzorku moči za účelem zjištění ovulace – plodných dnů v průběhu ženského menstruačního cyklu. Tento test vám pomůže zjistit nejvhodnější dobu pro oplodnění a naplánování těhotenství.


Pepino Ovulační test Dipstrip 5 ks
185 Kč

Ovulační test Dipstrip je test pro snadné, rychlé a přesné zjištění plodných dní pomocí stanovení zvýšené hladiny lidského luteinizačního hormonu ve vzorku moči. Tento test vám pomůže zjistit nejvhodnější dobu pro oplodnění a naplánování těhotenství.


Pepino Těhotenský test Dipstrip 1 ks
32 Kč

Těhotenský test Dipstrip je vysoce citlivý test pro včasné zjištění těhotenství. Určen pro sebetestování. Lze provádět již 2 dny od početí. Jednou z hlavních výhod proužkového těhotenského testu je jeho snadné použití v jednom kroku. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče.


Sencor Alkoholtester SCA BA01
399 Kč

Alkoholtester SCA BA01 slouží k orientačnímu zobrazení obsahu alkoholu v dechu.


Sencor Alkoholtester SCA BA01 V2
449 Kč

Alkoholtester SCA BA01 V2 slouží k orientačnímu zobrazení obsahu alkoholu v dechu.


Sencor Alkoholtester SCA BA02
489 Kč

Alkoholtester SCA BA02 slouží k orientačnímu zobrazení obsahu alkoholu v dechu.


Těhotenský test Best-2 2 ks
35 Kč

Těhotenský test Best je určen pro zjištění těhotenství v raném (7. –10. den po oplodnění) i v pokročilém stádiu těhotenství.


Veroval Chlamydie domácí test
519 Kč

Chlamydie domácí test slouží k rychlému a bezpečnému zjištění, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis.


Veroval CRP domácí test
249 Kč

CRP domácí test pomůže rychle a bezpečně zjistit, zda je infekce v těle bakteriální a má tedy smysl nasadit antibiotika.


Veroval Drogy domácí test
356 Kč

Drogy domácí test je rychlým testem na základě vzorku moči, který bezpečně prokáže užívání amfetaminů, benzodiazepinů (uklidňující prostředky), kokainu, marihuany (THC), metadonu a opiátů. Test informuje o tom, které drogy byly užity.


Veroval Prevence žaludečních onemocnění domácí test
290 Kč

Prevence žaludečních onemocnění domácí test je rychlý test ke zjištění Helicobacter pylori, která je hlavním rizikovým faktorem vedoucím k zánětu výstelky střev a žaludečních vředů.


Veroval Zjištění alergie domácí test
435 Kč

409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zjištění alergie domácí test je rychlý test ke zjištění alergie na kočičí srst, travní pyly a roztoče.


V-net Alkoholtester AL 2500 Black
899 Kč

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester v černém provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile.