Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8732585

Esonic Diktafon v powerbance MQ-L500 - Digitální diktafon s dobou záznamu 150 dní a hlasovou aktivací plus otg android telefonní kabel

Esonic Diktafon v powerbance MQ-L500 - Digitální diktafon s dobou záznamu 150 dní a hlasovou aktivací plus otg android telefonní kabel

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
USB záznamník zvuku v přenosné powerbance je skvělé zařízení s dvojí funkcí. Hodí se pro každodenní nabíjení telefonu či jiného elektronického zařízení a zároveň jej lze použít jako záznam zvuku plus otg android telefonní kabel. Celý popis
2 490 Kč
Zboží od: Spy-shop.com
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 490 Kč
S novou kartou za

16.2.2023 - 20.2.2023 na vaší adrese

PopisPROFESIONÁLNÍ FUNKCE – Až 576 hodin záznamové kapacity. Během nahrávání nejsou slyšet žádné zvuky ani indikátory. Vyberte si z nepřetržitého režimu nebo režimu aktivovaného hlasem. Má úžasnou 150denní výdrž baterie v režimu VOS a 14 dní nepřetržitého nahrávání. Součástí balení je magnet pro snadné připevnění na kovové povrchy.

NAHRÁVÁNÍ AKTIVOVANÉ HLASEM – Nastavte nahrávací zařízení tam, kam chcete, a pak na něj zapomeňte. Zapne se, až příště uslyší zvuk, díky funkci aktivace hlasem. Když zvuk ustane, malý audiorekordér přejde do režimu spánku, aby se šetřila baterie.

SNADNO POSLECHNĚTE SVÉ NAHRÁVKY – Když jste připraveni poslouchat své nahrávky Máte dvě možnosti. Jednoduše se připojte k počítači a poslouchejte zvukové soubory nebo použijte přiložený kabel OTG k poslechu na vašem zařízení Android „schopném OTG“, včetně chytrých telefonů a tabletů (uživatelé iPhonů budou muset používat počítač). Nahrávky lze také ukládat do počítače, na SD kartu, flash disk atd. a/nebo smazat ze zvukového rekordéru.

100% ZÁRUKA – ZDARMA prémiová technická podpora na celý život po telefonu, e-mailu nebo živém chatu | Jednoletá záruka v ceně | Zahrnuli jsme také podrobného průvodce rychlým startem napsaného v jasné angličtině našimi odborníky na produkty | Nakupujte s důvěrou, jsme tu, abychom vám pomohli! | VŠECHNY NÁVODY, TECHNICKÁ PODPORA A INFORMACE O PRODUKTU

Ultra diskrétní hlasem aktivovaný zvukový záznamník / záznamové zařízení s dlouhým dosahem – Super dlouhá výdrž baterie – Datum a čas

Perfektní hlasem aktivovaný zvukový záznamník, pro který je pro misi důležité být diskrétní

Audio rekordér MQ-L500 je profesionální zařízení pro záznam zvuku s mnoha snadno použitelnými funkcemi. Může se pochlubit nastavitelnou citlivostí aktivace hlasem a kvalitou záznamu. datum a časové razítko. výdrž baterie až 150 dní v režimu aktivace hlasem, nahrávání na velký dosah, kapacita úložiště až 576 hodin, magnet pro držení na místě a mnoho dalších…

Hlasem aktivovaný špionážní záznamník Kawtco

Světově nejvýkonnější skrytá power banka hlasem aktivovaný záznamník je tady!

DISKRÉTNÍ ZVUKOVÉ ZÁZNAMOVÉ ZAŘÍZENÍ AKTIVOVANÉ HLASEM S FUNKCÍ PROFESIONÁLNÍ TŘÍDY
 • Baterie s dlouhou výdrží 150 dní v pohotovostním režimu v režimu aktivace hlasem a až 14 dní v režimu nepřetržitého nahrávání. Příklad: V režimu aktivace hlasem, pokud audiorekordér nahrává dvě hodiny zvuku denně, baterie vydrží přibližně 70 dní.
 • Schopný nahrávat, když je připojen k nabíjení, poskytuje neomezené skryté nahrávání.
 • EMBEDDED SOFTWARE pro nastavení data a času, citlivost hlasové aktivace a nastavení kvality záznamu (Windows)
 • Nastavitelné nastavení kvality záznamu vám umožní vybrat si z PCM, XHQ nebo HQ pro lepší kvalitu zvuku.
JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ JEDNOU DOTYKKOU
 • Žádná matoucí světla nebo tlačítka.
 • Jednoduše přesuňte přepínač na kteroukoli stranu pro spuštění a zastavení nahrávání.
 • Poslouchejte nahrávky na libovolném počítači Mac nebo Windows.
 • Použijte přiložený adaptér „OTG“ k poslechu nahrávek na jakémkoli chytrém telefonu nebo tabletu s podporou „OTG“.
 • Kromě vašich zvukových nahrávek můžete na tomto zařízení ukládat libovolné soubory.
NAHRÁVÁNÍ ZVUKU AKTIVOVANÉ HLASEM
 • Nastavte zařízení, kam chcete, a zapomeňte na něj. Zapne se, až příště uslyší zvuk, díky funkci aktivace hlasem. Když zvuk ustane, skrytý rekordér přejde do režimu spánku, aby šetřil baterii a místo na disku.
 • Pomocí vestavěného softwaru upravte citlivost hlasové aktivace tak, aby lépe odpovídala zvukovému prostředí.
 • Skutečně kompletní zařízení pro poslech / záznam zvuku

Hlavní vlastnosti audio rekordéru

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Hlasově aktivovaný a nepřetržitý režim
 • Vestavěný ovládací software
 • Kapacita záznamu 576 hodin
 • Snadné použití
 • Nastavitelná kvalita záznamu a citlivost hlasové aktivace (Windows)
 • „OTG“ kompatibilní
 • Žádná světla ani zvuky při nahrávání

Když to na vás přijde.....Poslouží jen ti nejlepší!

 • Na Spy-shop.com je naším cílem pomoci vám vyřešit váš problém co nejrychleji a nejsnáze poskytnutím nejlepšího dostupného sledovacího zařízení.
 • Veškeré naše špionážní vybavení bylo zkontrolováno a zkontrolováno našimi odborníky na bezpečnost a dohled z hlediska kvality a snadného použití. Pokud nesplňuje naše standardy, nenabízíme jej.
 • Naši odborníci také vytvořili snadno čitelné a srozumitelné produktové manuály a výuková videa pro naše špionážní vybavení. Udělejte ze Spy-shop.com značku „go to“ pro audio dohled.

Špionážní audiorekordér powerbanka nabíječka telefonu hlasem aktivovaný malý malý skrytý

Hlasem aktivovaný zvukový záznamník KC-350

Představujeme MQ-L500 snadno použitelný profesionální hlasem aktivovaný audio rekordér / nahrávací zařízení

Toto špičkové zařízení pro záznam zvuku aktivovaného hlasem dokáže vyřešit mnoho problémů a shromáždit životně důležité důkazy, které vám zajistí klid, protože víte, že jste chráněni. Vychutnejte si diskrétní vysoce kvalitní záznam zvuku v režimu hlasem aktivovaného i nepřetržitého záznamu. Nejen, že můžete upravit kvalitu zvuku a nastavit datum a časové razítko, můžete snadno upravit citlivost aktivace hlasem, díky čemuž je tento audio rekordér ideální pro většinu zvukových prostředí a situací. I když má velmi dlouhou výdrž baterie, bude nahrávat i při připojení k USB portu počítače nebo přiložené USB nabíječce.

Nenechte se zmást malými rozměry, tento high-tech audio rekordér má dlouhou výdrž baterie a jeho velká úložná kapacita vám umožní nahrát až 576 hodin audio nahrávek.

Zabudovaný ovládací software skryté záznamové zařízení s dlouhou výdrží baterie hlasově aktivované

Super snadno použitelný software pro ovládání a datum a čas (Windows)

Použití vestavěného softwaru může být užitečné v mnoha situacích. Chcete-li nastavit čas a datum, jednoduše otevřete software a na počítači se systémem Windows a po stisknutí tlačítka Start se automaticky synchronizuje s časem počítače.

Můžete také zvýšit kvalitu nahrávaného zvuku. V kvalitě „HQ“ pojme audiorekordér asi 576 hodin nahrávek. Kvalita HQ je velmi dobrá. Nezaznamenali jsme mnoho situací, kdy byste toto nastavení museli změnit. S „XHQ“ bude kapacita záznamu asi 288 hodin a s „PCM“ bude kapacita záznamu asi 48 hodin.

Úroveň SVOS je úroveň citlivosti aktivace hlasem. Výchozí nastavení „0“ je dobré pro většinu zvukových prostředí, ale pokud je velmi hlasité nebo velmi tiché, můžete toto nastavení změnit a zachytit zvuk, o který se pokoušíte.

Nejjednodušší způsob, jak uživatelé MAC používat tento software, je použít k nastavení zařízení počítač se systémem Windows. Stále můžete poslouchat nahrávky na MAC.

 

nepřetržité a hlasem aktivované režimy nahrávání zvuku

Extrémně snadno použitelný hlasem aktivovaný záznamník

V horní části audiorekordéru je přepínač polovičního kolečka se zářezem, který ukazuje, v jakém režimu se nachází, a několik malých indikátorů pro rozlišení mezi režimy. Chcete-li aktivovat hlasovou aktivaci, otočte přepínač do polohy " .." a pro nepřetržité nahrávání otočte stejný přepínač do polohy " _ " a pro vypnutí dejte zářez zpět doprostřed. Je to tak snadné!

 

indikátor baterie Kawtco audio rekordér

Super jednoduchý poslech vašich audio nahrávek

Ujistěte se, že je diktafon vypnutý, jednoduše zapojte zařízení do USB portu vašeho počítače, chvíli počkejte a objeví se složka, poklepáním na soubor si jej můžete poslechnout. Není potřeba žádný speciální software, protože všechny vaše soubory jsou nahrány ve formátu MP3 a lze je přehrávat prostřednictvím přehrávače médií v počítači.

Pokud vlastníte telefon nebo tablet podporující „OTG“, můžete použít přiložený adaptér OTG k poslechu audio nahrávek na vašem telefonu nebo tabletu.

DISKRÉTNÍ HLASEM AKTIVOVANÝ ZVUKOVÝ ZÁZNAMNÍK S VÝŽIVOU BATERIE V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU 150 DNÍ!

Náš špičkový rekordér flash disků se právě zlepšil! Díky hlasové aktivaci, 150denní výdrži v pohotovostním režimu a 14dennímu nepřetržitému nahrávání jde o dosud nejvýkonnější a na funkce nejbohatší přenosný telefon/zařízení USB nabíječka/powerbanka pro záznam zvuku! Ale není to jen hlasový záznamník; funguje také jako USB disk, což vám umožní ukládat důležité soubory do školy nebo do práce. Tento audio rekordér powerbanky má schopnost být nastaven do režimu aktivace hlasem nebo režimu nepřetržitého nahrávání pouhým pohybem přepínače, což vám umožní rychle zachytit setkání, i když je zaskočeno.

_________________

Jak funguje hlasem aktivovaný audio rekordér MQ-L500?

V horní části audiorekordéru je přepínač polovičního kolečka se zářezem, který ukazuje, v jakém režimu se nachází, a několik malých indikátorů pro rozlišení mezi režimy. Chcete-li aktivovat hlasovou aktivaci, otočte přepínač do polohy " .." a pro nepřetržité nahrávání otočte stejný přepínač do polohy " _ " a pro vypnutí dejte zářez zpět doprostřed. Je to tak snadné!

_________________

Poslech nahraných souborů je snadný!

Jednoduše sundejte krytku a zapojte zařízení do USB portu vašeho počítače; počkejte několik okamžiků a objeví se složka, poklepáním na soubor si jej poslechněte. Není potřeba žádný speciální software, protože všechny vaše soubory jsou nahrány ve formátu MP3 a lze je přehrávat prostřednictvím přehrávače médií v počítači.

Pokud vlastníte telefon nebo tablet podporující „OTG“, můžete použít přiložený adaptér OTG k poslechu audio nahrávek na vašem telefonu nebo tabletu.

_________________

Snadno stahujte své zvukové soubory do počítače se systémem Windows nebo Mac

Pokud si chcete stáhnout soubory do počítače, jednoduše přetáhněte zvukové nahrávky na plochu nebo do nové složky, kterou jste vytvořili, což vám umožní snadno uložit nebo sdílet nahrávky.

_________________

POUŽITÍ

Tento profesionální USB disk audio rekordér je skvělý pro nahrávání konverzací, školních přednášek, obchodních schůzek, verbálních přestupků doma, v práci nebo ve škole. Můžete jej dokonce použít k zaznamenání interakcí případu péče o dítě s vaším bývalým nebo rozvodovým případem. Tento audio rekordér lze použít k záznamu verbálních interakcí s orgány činnými v trestním řízení a je ideální pro nahrávání na cestách nebo jako diktovací zařízení!

_________________

Poznámka: Software pro razítko data a času je kompatibilní pouze s počítači se systémem Windows. Uživatelé počítačů Mac mohou potřebovat k počátečnímu nastavení data a času použít počítač se systémem Windows nebo přidat textový soubor.

_________________

Otázka: Jak dlouho bych měl zařízení nabíjet, abych získal plnou baterii? A: Asi 4 hodiny.

Otázka: Jak poznám, že je plně nabitá? A: Když všechny čtyři LED kontrolky na ploché straně diktafonu svítí a neblikají, diktafon je plně nabitý.