Extrifit Magnesium Chelate 120 cps
399 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hořčíkové kapsle podporují činnost svalů, nervové soustavy a syntézu bílkovin. Jedna kapsle obsahuje 94 mg hořčíku, což je 25 % referenční hodnoty příjmu. Extrifit Magnesium Chelate 120 cps jsou opatřeny chelátovými vazbami pro skvělou vstřebatelnost

Extrifit Multi Chelate 6! 90 cps
499 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy v sobě kombinuje důležité vitamíny a minerály jako vápník, hořčík, železo, zinku, selen a měď. Jsou opatřeny chelátovou vazbou pro skvělou vstřebatelnost. Extrifit Multi Chelate 6! 90 cps podporuje tvorbu červených krvinek, pigmentaci vlasů a normální stav kostí a zubů.

Extrifit Fatall Fat Burner 130 cps
999 Kč 799 Kč

Spalovač tuku obsahuje celkem 18 vysoce účinných látek k redukci tuku. Podporuje činnost kardiovaskulárního systému, fyzický výkon a kondici. Snižuje pocit únavy a chuť k jídlu. Extrifit Fatall Fat Burner 130 cps je s kofeinem pro snížení pocitu únavy.

Extrifit Zinc Chelate 100 cps
179 Kč 149 Kč

Zinkové kapsle přispívají k normálnímu stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku. Podporují funkci imunitního systému, syntézu DNA a ochraňují buňky před oxidativním stresem. Extrifit Zinc Chelate 100 cps jsou opatřeny chelátovou vazbou pro skvělou vstřebatelnost.

Extrifit Coffy 200 mg Stimulant 100 tbl
270 Kč 229 Kč

Doplněk stravy disponuje kofeinem, který umožňuje cvičit delší dobu. Je vhodný jako podpora při spalování tuků. Extrifit Coffy 200 mg Stimulant 100 tbl využijí především sportovci a osoby při zvýšené tělesné zátěži.

Extrifit Fat Burner 100 cps
699 Kč 569 Kč

Spalovač tuku pro ženy podporuje činnost kardiovaskulárního, hormonálního a imunitního systému. Udržuje normální hladinu glukózy a cholesterolu. Extrifit Fat Burner 100 cps je s antioxidanty a kofeinem pro snížení pocitu únavy a zajištění maximálního soustředění.

Extrifit Hero 3000g

Extrifit Hero 3000g

Hodnocení: 5
1 799 Kč 1 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hero nastartuje regeneraci a obnovu svalové hmoty ihned po dokončení tréninkové jednotky. Budete se cítit lépe, nebudete rozlámaní po tréninku. Svou silou a množstvím účinných látek je Hero zcela ojedinělý produkt na celém trhu! Obsahuje vůbec nejširší spektrum nutných účinných po tréninkových substancí ve vysokých dávkách.

Extrifit Gela 1000 mg 250 cps
385 Kč 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gela 1000 mg obsahuje kolagenní bílkovinu – hydrolyzát německé želatiny Gelita, bohatý zdroj naštěpených kolagenních peptidů. Při sportování je důležité udržovat klouby v dobré formě.

Nutrend Flexit Drink 400 g jahoda
355 Kč 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nutrend Flexit Drink 400 g jahoda je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů. Díky vyváženému složení podporuje jejich pohyblivost a flexibilitu a navíc i skvěle chutná.

Nutrend Flexit Drink 400 g pomeranč
355 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nutrend Flexit Drink 400 g pomeranč je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů. Díky vyváženému složení podporuje jejich pohyblivost a flexibilitu a navíc i skvěle chutná.

Chevron Nutrition Destructive Fat Burner
599 Kč 519 Kč

Připravili jsme produkt obohacený o speciální rostlinné extrakty, které Vám mohou dopomoci k odbourání tukových zásob. Navíc v průběhu shazovací fáze nebudete unavení a bez nálady.

Chevron Nutrition Creatine Monohydrate
349 Kč 299 Kč

Chcete efektivně zvýšit sílu i výkon a docílit tak intenzivnějšího tréninku? Pro zkušené sportovce i začátečníky je vhodnou volbou 100 % čistý Creatine Monohydrate. Pomáhá budovat čistou svalovinu, její objem a hydratovat svalové buňky.

Nutri Clinic Joints 100 tablet
490 Kč

Vyvážená a hlavně špičková péče o Vaše kouby až na 3 měsíce. Kloubní výživa obsahuje látky, které omezují riziko poškození kloubní chrupavky a mírní bolesti v případě jejího poškození.

Intelligent Food Jídlo ze Superpotravin - 14 porci
644 Kč

Inteligentní jídlo je vyvážené české přírodní jídlo 21. století s vysokým obsahem bílkovin, které přispívá k redukci hmotnosti. Jídlo mate připravené během 1 minuty a je ideální pro sportovce, cestovatele, fitness nadšence a vegany. Neobsahuje laktózu, GMO, konzervanty a umělé dochucovadla.

Chevron Nutrition  Glutamine Recovery Drink
499 Kč 409 Kč

Instantní nápoj s jedinečnou kombinací glutaminu a sacharidů, který dodává tělu nezbytnou pomoc při regeneraci svalů a současně zamezuje svalovému deficitu.

Chevron Nutrition 100 % Whey Pure Effect
1 299 Kč 1 099 Kč

Skvělá kombinace kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu a syrovátkového proteinového izolátu, která obsahuje vysoký podíl bílkovin (76 – 78 % – podle příchuti). Navíc má vynikající chuť a snadno se rozpouští. Aby toho nebylo málo, použili jsme pouze přírodní aroma a barviva.

Chevron Nutrition Energy Flash preworkout
799 Kč 659 Kč

Konečně opravdový ALL IN ONE předtréninkový produkt pro všechny nadšené sportovce. Energy Flash PRE-WORKOUT poskytne ergogenní složky, díky kterým dokážete provést více opakování s vyšší intenzitou.

Nutri Clinic Energize 100 tablet
590 Kč

Energizer obsahuje látky, které Vás dokáží nabudit a navýšit Vaši energii.Nabudťe se před tréninkem. Unikátní nakopávač s funkcí spalovače je to pravé pro vynikající výsledky Vaší snahy.

Chevron Nutrition Joint Complex
399 Kč

JOINT COMPLEX je produkt s vybraným obsahem účinných látek pro vaše klouby, vazy a chrupavky. JOINT COMPLEX je přesně formulován pro podporu zdraví kloubů…

Chevron Nutrition Ultimate Mass Gainer 3000 g
1 099 Kč 989 Kč
+ doprava zdarma

Vysoce kalorická, sacharidovo-proteinovová směs obsahující nejpokročilejší a nejúčinnější složky, to je potréninkový Gainer Ultimate Mass. Kombinace veškerých potřebných živin pro masivní nárůst svalové hmoty. Navržen tak, aby Vám přinesl co nejlepší výsledky. 

Nutri Clinic Burn Fat 100 tablet
590 Kč

Extrémně silný spalovač pro účinnou redukci tělesného tuku. Obsahuje kombinaci účiných látek, které napomáhají k navýšení Vašeho metabolismu a následně k efektivnějšímu odbourávání podkožního tuku.

Zelená Země Konopný gainer Fitness 125g
155 Kč

Vysoce kvalitní rostlinný sacharido-proteinový nápoj, který byl namíchán speciálně pro sportovce a aktivní životní styl – pro regeneraci, výživu a stavbu svalů. Ochrana šlach a vazů. Detoxikace a optimalizace trávení.

Zelená Země Konopný gainer Fitness 1kg
819 Kč

Vysoce kvalitní rostlinný sacharido-proteinový nápoj, který byl namíchán speciálně pro sportovce a aktivní životní styl – pro regeneraci, výživu a stavbu svalů. Ochrana šlach a vazů. Detoxikace a optimalizace trávení.

Zelená Země Konopný protein BIO 125 g
139 Kč

Konopný protein v BIO kvalitě – vysoce kvalitní kompletní bílkovina. 125g. Čistě rostlinná 50% bílkovina, 90% stravitelnost a vstřebatelnost, bez laktózy a lepku, nejlepší výživa svalů a šlach Certifikováno CZ-BIO-002

Zelená Země Konopný protein BIO 500g
399 Kč

Konopný protein v BIO kvalitě – vysoce kvalitní rostlinná bílkovina. 500 g. Čistě rostlinná 50% bílkovina, 90% stravitelnost a vstřebatelnost, bez laktózy a lepku, nejlepší výživa svalů a šlach Certifikováno CZ-BIO-002

Nutrend Flexit Drink 400 g broskev
355 Kč 319 Kč

Nutrend Flexit Drink 400 g broskev je určen pro osoby se zvýšeným opotřebením kloubů. Díky vyváženému složení podporuje jejich pohyblivost a flexibilitu a navíc i skvěle chutná.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky stravy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky stravy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky stravy akce.