Yenkee YST 400 auto držák na tablet 45008979
499 Kč 299 Kč

Univerzální držák tabletu do automobilu na opěrku hlavy je nejlepším řešením pro zábavu cestujících. Pro tablety velikosti 7" až 10,1".

Fixed Univerzální držák Click s přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu FIXED Click s přísavkou (FIXH-CLI) a silným přísavným podstavcem. Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

CellularLine Univerzální držák s přísavkou Pilot Flexi pro mobilní telefony, černý, PILOTFLEXIK
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální držák s přísavkou Cellularline Pilot Flexi představuje praktický doplněk pro bezpečné umístění mobilního telefonu do auta. Držák lze připevnit na palubní desku nebo čelní sklo. Má extra silný přísavný podstavec, díky němuž bude spolehlivě držet na svém místě. Flexibilní rameno a kloub s možností 360° rotace vám umožní nastavit si telefon do ideálního úhlu. Díky systému uchycení telefonu do kleští můžete přístroj do držáku vložit jednou rukou, telefon před poškrábáním chrání kryty s měkkým polstrováním.

Fixed Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu FIXED Click XL s dlouhou přísavkou (FIXH-CLI-XL). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

BASEUS Stable držák telefonu do auta (černá), SUGX-01
189 Kč 137 Kč

Držák značky Baseus je univerzálním držákem do auta pro všechny 3,5”–5,5” mobilní telefony. Disponuje 360°otočným kloubem a lze ho umístit do jakékoliv ventilační mřížky. Jeho ramena a hlavice jsou pokryty měkkou, silnou gumou. Držák je šetrný jak pro mobilní telefon, tak i pro vůz samotný.

TomTom disk pro upevnění držáku na palubní desku, 2 ks
345 Kč 199 Kč

V kombinaci s upevněním na čelní sklo představují přilnavé disky TomTom ideální řešení pro uchycení vašeho zařízení na palubní desku automobilu. Poskytnou vám maximální možnou flexibilitu. Disky se snadno snímají a nezanechávají žádné stopy na povrchu.

Fixed Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu do mřížky ventilace FIXED Click Vent do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

BASEUS Metal Age gravitační držák telefonu se sklopným ramenem (černá), SUYL-F01
399 Kč 344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák značky Baseus je univerzálním držákem do auta, který lze umístit do jakékoliv ventilační mřížky. Disponuje 360° otočným kloubem, zajišťuje stabilní uchycení odolné vůči otřesům a jeho vnitřní klip je chráněn silikonem. Držák je šetrný jak pro mobilní telefon, tak i pro vůz samotný.

BASEUS Sharp nástroj pro únik z automobilu, CRSFH-0G
299 Kč 240 Kč

Bezpečnostní nástroj značky Baseus je určen primárně pro snadné rozbití okna auta v případě nouze. Nástroj též nabízí funkci rychlého a bezpečného odříznutí pásu. Kvalitní a funkční provedení. Vyrobeno z hliníku.

BASEUS Little Fatty držák vůně do auta (stříbrná), SUXUN-PD0S
299 Kč 240 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Baseus je ideální volbou do interiéru vašeho auta. Plně eliminuje zápachy a vůni šíří díky cirkulaci vzduchu. Osvěžovač neobsahuje toxické chemikálie – vonné složky jsou získány z květů a ovoce. Lze jej připevnit na ventilační mřížku. Balení obsahuje 5 náplní s výdrží zhruba 4–6 měsíců.

BASEUS Paddle osvěžovač vzduchu do auta (černá), SUXUN-BP01
199 Kč 164 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Baseus je ideální volbou do interiéru vašeho auta. Osvěžovač šíří vůni díky cirkulaci vzduchu, neobsahuje toxické chemikálie – vonné oleje, které byly použity při výrobě jsou zcela přírodní. Osvěžovač je kompatibilní s jakýmkoli modelem vozidla. Lze jej připevnit na ventilační mřížku.

BASEUS multifunkční stojánek s kroužkem zlatá
549 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční stojánek na telefon ve tvaru prstýnku určený pro uchycení na zadní stranu telefonu. Při práci s telefonem provlékněte prst skrze prstýnek a snížíte riziko pádu nebo prstýnek vyklopte a použijte jej jako praktický stojánek (zlatá).

MG Desktop holder B026 stojan na mobil/tablet, černý
299 Kč 278 Kč

Stojan na tablet a telefón – vhodné pre mobilné telefóny a tablety s veľkosťou do 9,7 palca. Ideálne pre sledovanie videí, čítanie alebo surfovanie po internete. Možno ho umiestniť na všetky rovné povrchy.

MG Cyklistická taška 6,5" 1,5L, černá
499 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistická taška na mobil s velikostí do 6,5 ", nepromokavý polyester, reflexní prvky, výstupy pro sluchátka.

BASEUS Light Electric bezdrátová nabíječka do automobilu (15W), černá, WXHW03-01
1 049 Kč

Univerzální držák do auta od značky BASEUS v sobě má zabudovanou bezdrátovou nabíječku, která podporuje nabíjení Qi. Na palubní desku držák jednoduše namontujete pomocí silné přísavky nebo do ventilační mřížky přiloženým nástavcem. Nabíjecí výkon je až 15 W, z 0 na 50 % nabije přístroj za pouhých 30 minut. Oceníte jistě také otočný kloub o 360° nebo modré osvícení vnějšího okraje.

Aukey Magnetický držák telefonu do mřížky ventilace automobilu, šedý (LLTS47059)
279 Kč 269 Kč

Univerzální magnetický držák mobilního telefonu do ventilace automobilu od společnosti AUKEY. Čtyři silné magnety držáku telefon nebo GPS navigaci bez potíží udrží ve stabilní pozici. Jeho konce jsou uzpůsobeny tak, aby zaručily snadné připojení k libovolné mřížce větracích otvorů. Součástí balení jsou dvě kovové destičky, díky kterým mobil pevně připnete k držáku.