10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Fackelmann Držák na fén Mare Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc, SION příslušenství, chrom
Fackelmann Držák na fén Mare

Praktický držák na fén Fackelmann je celý vyrobený z kovu, takže se nemusíte bát do něj vložit ještě horký fén. Ušetří vám místo v koupelnové skříňce a navíc budete mít fén hned při ruce.

můžete mít DNES

Od MALL
Fackelmann Držák na fén Vision Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc, SION příslušenství, chrom
Fackelmann Držák na fén Vision

Pokud často používáte fén, určitě by Vám neměl chybět tento držák. Je vyrobený z lesklého chromovaného kovu, takže do něj můžete fén umístit ještě teplý. Fén tak budete mít neustále při ruce, ale nebude se nikde povalovat.

můžete mít DNES

Od MALL
Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc, SION příslušenství, chrom Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc, SION příslušenství, chrom
Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc, SION příslušenství, chrom

Řada Power-Loc® se vyznačuje mimořádně silným držením na všech vhodných površích a dokonce i na nerovných plochách, např. dlaždicích, přírodním kameni, sklu, betonu, kovu, dřevu a mnoha plastech, tedy všude tam, kde selhávají profesionální přísavkové systémy.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc příslušenství, nerezová Camerazar Univerzální samolepicí držák na fén, černý, odolný plast, 16.5 cm x 12.5 cm
Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén PowerLoc příslušenství, nerezová

Řada Power-Loc® se vyznačuje mimořádně silným držením na všech vhodných površích a dokonce i na nerovných plochách, např. dlaždicích, přírodním kameni, sklu, betonu, kovu, dřevu a mnoha plastech, tedy všude tam, kde selhávají profesionální přísavkové systémy.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Camerazar Univerzální samolepicí držák na fén, černý, odolný plast, 16.5 cm x 12.5 cm Camerazar Univerzální samolepicí držák na fén, černý, odolný plast, 16.5 cm x 12.5 cm
Camerazar Univerzální samolepicí držák na fén, černý, odolný plast, 16.5 cm x 12.5 cm

Tento robustní samolepicí držák na fén v černém provedení je ideálním doplňkem pro každou koupelnu. Je univerzální, takže do něj perfektně zapadne fén jakékoliv značky. Navíc disponuje výřezy pro snadné uložení příslušenství. Jeho použití přispívá k organizaci a udržování pořádku.

můžete mít 3.6. - 5.6.

BraveHead Držák na fén s upevněním na stěnu Tornado Camerazar Univerzální samolepicí držák na fén, černý, odolný plast, 16.5 cm x 12.5 cm
BraveHead Držák na fén s upevněním na stěnu Tornado

Držák na fén s upevněním na stěnu. Lze použít také jako držák vrtačky, akušroubováku a dalšího dílenského nářadí.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Compactor Držák na fén bez vrtání Fackelmann Držák na fén 10x8x13cm NEW YORK matná černá
Compactor Držák na fén bez vrtání

Ať máte fén malý nebo velký, s tímto elegantním držákem jej můžete mít pěkně po ruce. Je z chromované oceli, a snese i použitím zahřátý fén. Praktické uchycení bez vrtání.

můžete mít DNES

Od MALL
Fackelmann Držák na fén 10x8x13cm NEW YORK matná černá Fackelmann Držák na fén 10x8x13cm NEW YORK matná černá
Fackelmann Držák na fén 10x8x13cm NEW YORK matná černá

Držák na fén New York od značky Fackelmann je vyroben ze slitiny zinku v matně černé barvě. Hodí se do každé koupelny a bude skvělým pomocníkem při vysoušení vlasů.

můžete mít DNES

Od MALL
Wenko Nástěnný držák na fén, CAPRI Fackelmann Držák na fén 10x8x13cm NEW YORK matná černá
Wenko Nástěnný držák na fén, CAPRI

Univerzální nástěnný držák pro fén německé společnosti WENKO. Jeden z prvků série koupelnových doplňků Capri. Rozměry vhodné pro většinu fénů a nosnost do 33 kg. Držák vyroben z vysoce kvalitního materiálu trvanlivý a snadno se čistí.

můžete mít 29.5.

Novinka
HOME & MARKER® Držák na Fén na Vlasy, Stojan na Fén na vlasy | FENLUSK HOME & MARKER® Držák na Fén na Vlasy, Stojan na Fén na vlasy | FENLUSK
HOME & MARKER® Držák na Fén na Vlasy, Stojan na Fén na vlasy | FENLUSK

Hands-free stojan na fén! Rozlučte se s těžkopádným vysoušením díky ovládání bez použití rukou. Snadno se instaluje na jakýkoli povrch a nabízí robustní a přizpůsobitelný design pro styling bez námahy. Držák na vysoušeč vlasů pro snadné přizpůsobení. Držák na fén pro lepší styling vlasů!

můžete mít 31.5. - 3.6.

NIMCO Držák na fén NIMCO UNIX UN 13011-26 HOME & MARKER® Držák na Fén na Vlasy, Stojan na Fén na vlasy | FENLUSK
NIMCO Držák na fén NIMCO UNIX UN 13011-26

Držák na fén. Otvor cca 95 mm. Držák na fén je skvělým doplňkem do koupelny. V současných trendech panuje nádech funkcionalismu a technických prvků. Tyto moderní tendence bezesporu reprezentuje řada koupelnových doplňků UNIX.

můžete mít 29.5. - 30.5.