Počet nalezených produktů: 194

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Richter Czech C.LEONARDO.PZ.N. pro cylindrickou (FAB)
811 Kč

560 Kč

Nerezové dveřní kování C.LEONARDO.PZ.N. na čtvercových rozetách s cylindrickou (FAB) vložkou. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech C.LEONARDO.WC.N. s WC kličkou
1 065 Kč

722 Kč

Nerezové dveřní kování C.LEONARDO.WC.N. na čtvercových rozetách s WC kličkou. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech LEONARDO.BB.N. pro pokojový klíč
690 Kč

460 Kč

Nerezové dveřní kování RKR.LEONARDO.BB.N. na kulatých rozetách pro pokojový klíč. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech LEONARDO.PZ.N pro cylindrickou FAB vložku
690 Kč

433 Kč

Nerezové dveřní kování RKR.LEONARDO.PZ.N. na kulatých rozetách pro cylindrickou (FAB) vložku. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech LEONARDO.WC.N. s WC kličkou
944 Kč

633 Kč

Nerezové dveřní kování Richter LEONARDO.WC.N. na kulatých rozetách s WC kličkou. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech C.LEONARDO.BB.N. pro pokojový klíč
811 Kč

560 Kč

Nerezové dveřní kování C.LEONARDO.BB.N. na čtvercových rozetách pro pokojový klíč. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech C.DINO.PZ.N. pro cylindrickou (FAB) vložku
672 Kč

521 Kč

Nerezové dveřní kování C.DINO.PZ.N. na čtvercových rozetách pro cylindrickou (FAB) vložku. Délka kliky je cca 13 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Richter Czech C.DINO.WC.N. s WC kličkou
926 Kč

627 Kč

Nerezové dveřní kování C.DINO.WC.N. na čtvercových rozetách s WC kličkou. Délka kliky je cca 13 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.


Infinity Line Apollo 200 titan - klika ke dveřím
801 Kč

Trendový titanový povrch neopomněli designéři přidat i na kliku Apollo. V kombinaci se stříbnrou barvou v decentním provedení kolem úchopu kliky se dostává tato klika na špičku designu. Co na to říkáte? A co Vaše dveře?


Infinity Line Concept 700 chrom/dub - klika ke dveřím
989 Kč

Wow. Tak toto není tradice, ale opravdový styl! Kliky Copcept jsou svoji kombinací dvou zdánlivě nesourodých materiálů unikátní. Dub v chromu vynikne skvěle na Vašich dveřích.


Infinity Line Aurus 300 satina - klika ke dveřím
598 Kč

Tečky, dírečky, škvírky… říkejte si tomu jak chcete, ale jedno musíte uznat: Takovou kliku nevidíte každý den. Co na tvar kliky Aurus řeknou Vaše dveře?


Infinity Line Volare B00 černá - klika ke dveřím
1 333 Kč

Volare je interiérová klika hodící se do moderních interiérů. Propracovaný design kliky je ozdobou dveří a můžete si být jisti, že ji nikdo nepřehlédne!


Infinity Line Aurus satina - klika ke dveřím
323 Kč

Zajímavě okořeněný design rukojeti kliky Aurus dodá šmrnc zdánlivě obyčejné klice. Díky jednoduchému štítku se tato klika stala oblíbou při výměně klik na starých dveřích – zakryje staré otvory a dodá dveřím novou identitu.


Infinity Line Dalia satina/chrom - klika ke dveřím
299 Kč

Decentní štítová klika Dalia podrthne Váš minimilastitcký styl a přitom zachovává klasický velký štítek. Úchyt je lehký, krásný a padne i do té nejmenší ručičky.


Infinity Line Italia 700 chrom - klika ke dveřím
773 Kč

Luxusní, masivní klika, které rozzáří svouji barvou Vaše kvalitní interiérové dveře. Když už jste investovali do Vašich dveří, tak nezanedbejte ani kliku a zvolte si Italiu.


Infinity Line Laura 400 patina - klika ke dveřím
463 Kč

Tak levná a přitom stále celokovová? Ano! Řekli jsme žádný plast! Díky tomu si můžete za skvělou cenu dopřát ladnou pevnou kliku jakou je Laura.


Infinity Line Lena patina - klika ke dveřím
301 Kč

Statná Lena z kvalitního kovu (slitina zinku a hliníku) je ideální klikou, když už střídáte ty staré. Vzhled potěší každého kolemjdoucího i toho jenž se jí bude dotýkat a dveře tak otevírat :-)


Infinity Line Alex 300 satina - klika ke dveřím
536 Kč

Do ruky vykosená klika. Pokud chcete mít v ruce pohodlí a přitom moderní design, tak dveřní klika Alex Vás nezklame. Přeji Vám touto klikou otevírat dveře. Stojí to za to!


Infinity Line Alicja patina - klika ke dveřím
306 Kč

S pohodlným úchopem vezměte do dlaně Alicji. Ideální tvarování inspirováno ladnými křivkami žen Vám zpříjemní každodenní otevírání dveří.


Infinity Line Alicja satina/mat - klika ke dveřím
306 Kč

Zaoblený úchop zpřijemňující každé otevření dveří – to je přesně to co Vám dodá Alicja. V matné stříbrné barvě navíc může být i pěkným designovým prvkem pro Váš interiér.


Infinity Line Apollo 300 satina - klika ke dveřím
905 Kč

Jasné hrany a čistý design společně dotváří z Vašich dveří elegantní průchod mezi dvěmi pokoji. Nastříbrnělá barva a satinovaný povrch je velmi příjmená pro Vaši dlaň.


Infinity Line Apollo 700 chrom - klika ke dveřím
731 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.


Infinity Line Cezar 300 satina - klika ke dveřím
693 Kč

Jako Julius Caesar, tak i tato klika potáhne Vaše dveře k lepším zítřkům. Silná energie vyzařující z dveřní kliky Cezar pomůže otevřít každé dveře jak pírko.


Infinity Line Cezar 400 patina - klika ke dveřím
597 Kč

Před touto klikou se Vaše dveře pokloní. Přesně tak, jak kdysi lidé Ceasarovi! Takovou kliku totiž chtějí mít každé dveře. A co teprve Vy? Z ruky ji dát nebudete chtít.


Infinity Line Duo O 500 nerez - klika ke dveřím
379 Kč

„Ať je Vás víc nebo i nejvíc! Zvládnu všechno.“ zvolala klika Duo. A stala se nerezovou… Jednoduchý příběh, jednoduchý design a fantastická výdrž. To je Duo.


Infinity Line Hermes 400 patina - klika ke dveřím
588 Kč

Patinová varianta kliky Hermes patinová verze dodává na luxusní antický vzhled Vašim dveřím. Díky super materiálu budete chtít dveře otevírat dnem i nocí.


Infinity Line Laura patina - klika ke dveřím
321 Kč

Jedna z nejprodávanějších klik. Citlivý design je zde vyladěn precizní automatizovanou výrobou. Díky tomu může klika Laura být za úžasnou cenu a přitom stále zůstat celokovová bez jediné plastové součástky. To je paráda!


Infinity Line Laura satina - klika ke dveřím
321 Kč

Velmi oblíbená klika napříč lokalitou. Líbívý design kliky Laura je napasován na jednoduchou výrobu. Díky spojení efektivity ve výrobě a pěkného designu si tato celokovová klika získala oblibu u široké veřejnosti.


Infinity Line Platon 200 titan - klika ke dveřím
790 Kč

Moderní klika italského stylu. Jednoduchý design okořeněný jemnou linií může dodat šmrnc Vašim dveřím, jako žádná jiná klika. Vyzkoušejte styl.


Infinity Line Ultra 500 nerez - klika ke dveřím
438 Kč

Ultramaraton, ultrazáření, ultrasíla a nově i ultraklika! Wohooou! Ultravýdrž, jinak to ani být nemůže u nerezové kliky ke dveřím s jasným názvem Ultra.