Richter Czech RK.C1.BOLZANO.BB.NIMAT
865 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.BOLZANO.BB.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN.

Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.NIMAT
865 Kč 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.BOLZANO.PZ.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN.

Richter Czech RK.C1.BOLZANO.WC.NIMAT
974 Kč 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.BOLZANO.WC.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN.

Richter Czech RK.C1.VENEZIA.BB.NIMAT
809 Kč 599 Kč

Nerezové dveřní kování C. VENEZIA BB na čtvercových rozetách pro pokojový klíč. Délka kliky je cca 13 cm. Povrchová úprava kování je broušený matný nikl. Součástí balení je montážní materiál.

Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE
908 Kč 719 Kč

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CE vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Černá povrchová úprava. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře.

Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE
1 016 Kč 769 Kč

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Černá povrchová úprava. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře.

Richter Czech Smart Handle H.02
3 509 Kč 2 490 Kč

Chytrá klika umožňující otevírání dveří pomocí chytrého telefonu nebo jednoduchým zadáním PIN kódu přímo na klice. Richter Czech Smart Handle H.02 má neomezený počet uživatelů, ale pouze 1 správce. Bez zadání kódu či přístupu funguje klika naprázdno. Jednorázový PIN pro nečekané hosty.

Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.BS
4 102 Kč 3 364 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set chytré kliky a samozamykacího zámku, který zajišťuje vysokou bezpečnost sestavy. Richter Czech Smart Handle SET H.02/ EN.304.BS má neomezený počet uživatelů, ale pouze 1 správce. Bez zadání kódu či přístupu funguje klika naprázdno. Závora zámku se uzavírá automaticky po zavření dveřního křídla do rámu dveří.

Infinity Line Carlo KCL B00 černá - klika ke dveřím
582 Kč 477 Kč

Na první pohled obyčejná dveřní klika, na ten druhý ale moderní kousek se zajímavě prohnutou rukojetí. Carlo je čtvercové rozetové kování, které krásně vynikne i na starších dveřích.

Richter Czech RK.C1.MILANO.BB.NIMAT
841 Kč 690 Kč

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C1.MILANO.BB.NIMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře.

Sebury Elektrický magnetický zámek SM-60
599 Kč

Elektrický magnetický zámek Sebury SM-60 je kvalitní a spolehlivý a má zesílenou přídržnou silou 60kg. Zámek se skládá ze dvou částí umístěných na futrech a na dveřích. Vhodný pro dřevěné, skleněné, kovové, ale i protipožární dveře.

Richter Czech RHL.LZ.RAL9016.B
241 Kč 199 Kč

Bezpečnostní lankový zámek pro plastová, hliníková a dřevěná okna. Umožňuje bezpečné pootevření okna o cca 10 cm. Zabraňuje nežádoucímu pohybu osob ven i dovnitř.

Richter Czech RK.C3.MONZA.BB.NIBMAT
908 Kč 789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.MONZA.BB.NIBMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného bílého broušeného niklu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře.

Richter Czech RHW.009.L.SU.F9016 Uzamykatelná okenní klika
260 Kč

Hliníková uzamykatelná klika na okno se zinkovým jádrem. Zamyká se pouhým zatlačením vložky do kliky. Richter RHW.009.L.SU.F9016 lze zamykat jednotlivými klíči, nebo na tzv. společný uzávěr. Aretace kliky po 45°. Lze uzamknout i při svislé poloze větrání.

Infinity Line Apollo KAO B00 černá - klika ke dveřím
590 Kč 514 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

HELM Sada kování pro posuvné dveře 1700 mm do 50 kg, hliník
2 228 Kč

Sada kování pro posuvné dveře HELM 53, stříbrně eloxovaný hliník do 50 kg Tato sada kování slouží pro lehčí dřevěné dveře či vrata s hmotností do 50 kg. Je vhodná jak do interiéru, tak exteriéru. Klady a zápory: Velkou výhodu lze shledat v materiálu, kterým je v tomto případě eloxovaný hliník.

Abus 2110 - 2110 W bílý
1 505 Kč
+ doprava zdarma

• Elegantní přídavný dveřní zámek • Provoz zvenku pomocí klíče, zevnitř otočným knoflíkem • Ideální na vnitřní stranu vstupních dveří • Precizní cylindrická vložka ABUS • Oválná závora z masivní oceli • Pevnost v tlaku 1 tuna • Dva stupně uzamčení

Infinity Line Wenus O 700 chrom - klika ke dveřím
610 Kč 427 Kč

Lehká a vzdušná klika Wenus je ideálním doplňkem romantického interiéru. Někdo si řekne, že je to jenom klika, my ale věříme, že kouzlo pravého domova tkví v detailech.

Richter Czech RK.ERIKAC.ST.PZ.72.F1
194 Kč 159 Kč

Štítové dveřní kování Richter Erika.C.PZ.72.F1 pro cylindrickou vložku. Materiál kování je hliník a povrchová úprava je stříbrný elox. Vhodné pro nové i stávající dveře. Součástí balení je montážní materiál.

Infinity Line Linea S O B00 čená SLIM - klika ke dveřím
1 345 Kč

Interiérová dveřní klika Linea S O B00 čená SLIM s kulatou rozetou je novinka na trhu. Její úžasně tenká rozeta – pouhých 5 mm – ozdobí každé interiérové dveře. Toto kování zcela jistě zapadne do každé moderní domácnosti.

Infinity Line Nove KNV B00 černá - klika ke dveřím
754 Kč 626 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černé dveřní interiérové kování NOVE KNV se čtvercovou rozetou se hodí do dřevěných dveří. Kliku ke dveřím nabízíme ve variantách: s rozetou BB, PZ a WC.

Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CHMAT-39%
841 Kč 513 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zamakové kování na čtvercových rozetách s vratnou pružinou klik a koule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.BB.CHMAT vykazuje vysokou pevnost a odolnost povrchu proti opotřebení. Povrchová úprava z matného chromu. Ocelová konstrukce v systému FIX IN – pevné sešroubování klik a rozet skrz dveře.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dveřní a okenní kování.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dveřní a okenní kování výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dveřní a okenní kování akce.