10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16658533

Alum online LED svítilna s paralyzérem POLICE

Alum online LED svítilna s paralyzérem POLICE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Robustní kovová baterka s paralyzérem vám dokonale posvítí na cestu. Každý váš krok bude díky ní o to bezpečnější, protože disponuje paralyzérem, který můžete v případě napadení či útoku použít. Být připraven se vždycky vyplatí. Celý popis
405 Kč
Zboží od: Alum
405 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

11.12.2023 na výdejním místě
11.12.2023 na vaší adrese

Popis

Noční procházka parkem či tmavými uličkami už nemusí být pro dámy noční můrou! Ochraňte sebe i svůj majetek s praktickou LED baterkou s paralyzérem. Silný paralyzér eliminuje nechtěného útočníka již při lehkém dotyku.

Robustní kovová baterka s paralyzérem vám dokonale posvítí na cestu. Každý váš krok bude díky ní o to bezpečnější. Být připraven se vždycky vyplatí.

Baterka má zvlášť knoflík na světlo a zvlášť na zapnutí paralyzéru, na zadní straně baterky je pojistka aby se paralyzér nezapl nedopatřením.

Přepadení a drobné loupeže jsou každodenní realitou, tato baterka s paralyzérem vám pomůže aktivně se proti nim ubránit. Má velmi jednoduché použitíStisknutím jednoho tlačítka okamžitě aktivujete paralyzér s výbojem 1 000 000 V a útočníka dočasně omráčíte. Paralyzér má i psychologické účinky. Po zmáčknutí létají z baterky jiskry – doprovázené třaskavým ohlušujícím zvukem. Už to samo o sobě je pro každého dost zastrašující. Zásah paralyzérem nezpůsobuje žádné trvalé zdravotní následky, zato dokáže bezpečně uchránit vaši kabelku či peněženku před nebezpečnými vandaly.

Kvalitní baterka má všestranné využití, sejde se vám doma při výpadu proudupři kempování, venku na dvoře, zkrátka všude, kde si potřebujete na něco posvítit. Svítilna má malé rozměry a elegantní vzhled, snadno se vejde i do menší kabelky. Součástí je i praktické ramínko na zápěstí. Je vyrobena z odolného vysoce kvalitního tvrzeného hliníku a proto je extrémně odolná vůči nárazům.

Díky pevné konstrukci lze vrchní částí baterky v případě kritické situace rozbít sklo.