Stírací mapa Česká republika
499 Kč 398 Kč

Exkluzivní stírací mapa České republiky nejen pro vášnivé cestovatele. Objevujte krásy naší země – hrady, zámky či města a kulturní památky. 120 míst k odkrytí

Stírací mapa Slovenská republika
499 Kč 348 Kč

Exkluzivní stírací mapa Slovenské Republiky nejen pro vášnivé cestovatele. Objevujte krásy Slovenska – hrady, zámky či města a kulturní památky.

Bublinkovač do vany - Žába
699 Kč 398 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zářivě zelená žába se širokým úsměvem se bude líbit klukům i holkám a co víc – umí vykouzlit nekonečné množství obrovských bublin.

Skládací stolek pro notebook
899 Kč

S tímto stolkem můžete všude pohodlně pracovat… třeba na gauči vsedě brouzdat po internetu. Pohodlná práce s notebookem díky speciální ploše pro myš a nastavitelnému stolku.

Svítící dětská fontánka - žlutá
599 Kč 349 Kč

Bojí se vaše děti vody? Dostat děti dobrovolně do vany u vás představuje nadlidský úkol? Pokud ano, máme pro vás tip, jak dětem koupání zpříjemnit.

Dětská odsávačka nosních hlenů
679 Kč 589 Kč

Nejbezpečnější a nejjednodušší způsob, jak vyčistit nos vašeho dítěte! Jemně vyčistí ucpaný nos vašeho dítěte. Usnadňuje dýchání, zlepšuje celkový pocit a pomáhá vyléčit rýmu vašich nejdražších. Nastavitelné úrovně sacího výkonu a nabíjení USB.

Bezdrátová wifi kamera SENSORI s nočním viděním
1 299 Kč 1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chraňte svůj majetek i členy rodiny s naší chytrou kamerou! Mějte přehled o tom, co se děje, díky živému přenosu přímo ve vašem telefonu.

Bezdrátová outdoorová kamera DIGICAM
2 499 Kč 1 949 Kč

Chraňte svůj majetek i členy rodiny s naší chytrou kamerou! Mějte přehled o tom, co se děje, díky živému přenosu přímo ve vašem telefonu.

BUBLINKOVAČ DO VANY - KRAB
749 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zářivě modrý krab se širokým úsměvem se bude líbit klukům i holkám a co víc – umí vykouzlit nekonečné množství obrovských bublin.

Multifunkční žehlička na vlasy a vousy
719 Kč

Toto je vůbec první nahřívací žehlička pro muže, určená výhradně k uhlazení vousů na obličeji, které budou vmžiku měkké a upravené.

Depilátor chloupků v obličeji
249 Kč

 Inovativně navržený depilátor odstraní i ty nejjemnější a těžko dostupné chloupky na obličeji, a to bez použití syntetických chemických látek jako je pěna na holení a vosky, které dráždí vaši pokožku.

Formy na vaření vajec Eggies
199 Kč

 Rychlá příprava chutných jídel. Připravte si chutná vařená, či nadívaná vajíčka bez loupání a s možností dochucení už před vařením.

Pánský holicí Strojek Micro Touch Solo
399 Kč

SOLO elektrický zastřihovač vousů Popis:Jedná se o multifunkční elektrický holicí strojek určený pro muže, kteří nosí obličejové styly.

3D Magická kreslící tabule
369 Kč

Hledáte magickou a zároveň neotřelou zábavu pro vaše děti? Spoustu kreativních her již máte za sebou a u ničeho nevydrží dlouho? Pak je zaručeně dostane tato kreslící 3D tabulka.

Stan nad postel
599 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohádkovou atmosféru Vašim dětem zajistí tento hvězdný stan nad postel!

Chytrá nákupní taška - 2ks
249 Kč

Pokud vás nebaví si při každé návštěvě obchodu pořizovat další a další igelitky, které nevypadají příliš hezky, moc se toho do nich pořádně nevejde, trhají se, a navíc zatěžují životní prostředí, máme pro vás super řešení!  

Interaktivní mluvící tučňák
599 Kč 329 Kč

Roztomilý mluvící tučňák, který bude bavit celou rodinu. Oblíbená interaktivní hračka pro Vaší zábavu.

Alum online Kruhové foto světlo 20 cm
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

 Stmívatelné LED video kruhové světlo ideální pro fotografování portrétů Selfie, natáčení videa na YouTube.

Multifunkční madlo do koupelny
249 Kč

Speciální madlo slouží jako opora při vcházení nebo vycházení z vany, sprchového koutu, vstávání nebo usedání na toaletu atd.